FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba najlepszy do tarcia chrzanu
0
Z niego już nic nie będzie. Talent ma, ale z Valverde nigdy nie dostanie szansy. 21 lat i dalej gra w rezerwach. Tak wiem, że Xavi też późno zaczynał, ale to co innego
18
Hajto to idiota. Komentator sportowy który nie wie kiedy jest spalony
0
Lewy był na spalonym, ale Portugalczyk już nie byl
5
Hajto to przepisów nie zna, jak mówi że Lewy nie był na spalonym
0
Kurzawa lepsza noga niż Messi :D
0
Jak myślicie, czy PS4 będzie tańsza w czarny piątek, czy przed świętami?
0
Chodziło mi z Valverde na lawce
0
Krążą legendy, że kiedyś wygramy mecz bez Messiego
6
Człowiek woli obejrzeć Harry'ego Pottera po raz 26, niż Barcelonę. Good job Ernest.....
1
Nie ma drugiego tak słabego prawego obrońcy w podejmowaniu decyzji niż Semedo
4
Najgorsze jest to, że ta beznadziejna gra nikogo nie dziwi. Obecnie dziwic może mecz rozegrany poprawnie
6
Dopóki jest Valverde treningi mu muszą wystarczyć
1
Myślicie, że Malcom ma szansę zostać powołanym na pierwszy mecz CdR?
3
Z Valverde nie zagra. Nie wiem jakim cudem go tak bronisz. Co z tego, że Dembele ma doświadczenie, skoro tego nie widać
28
Malcom: słuchaj Monchi, głupia sprawa z tą Barceloną
0
To Roslon, zawsze mi się mylą Roslon z Pełka, dlatego napisałem to w nasiasie
0
Ale ten Pełka ( czy jak on się nazywa) jest jednostronny......
0
Bo nie umie zachować założeń taktycznych, no i traci mnóstwo piłek, a taki Guedes, czy Rodrigo skorzystaja z tego
4
Chyba na ławkę.
0
Xd
3
Wg mnie nie. Podobnie jak Dembele to taki jeździec bez głowy, o taktyce to on zawiele nie wie, przynajmniej takiego go pamiętam z gry w Sportingu
0
Jak nie lubię Liverpoolu to YNWA zawsze powoduje gęsią skórkę
2
a to jest problem, bo człowiek płaci za canał +sport, canał + sport 2 i gówno obejrzy
1
Canal + now nie ma każdy kto ma wykupiony pakiet.
1
To już jest szczyt idiotyzmu i bezczelności. 2 stacje mają prawa do ligi hiszpańskiej, chcą za to pieniędzy, a nie puszczają bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Atletico vs Betis...
0
Ja nie oglądam UFC zawsze, także dla mnie to była genialna runda. Byłem za Conorem, no ale niestety... Ferguson to kolejna bestia, po zerwaniu więzadła wrócić po 6msc...
0
dopiero teraz obejrzałem UFC, to co się wydarzyło po walce jest winą obu zawodników, ale tego gościa z obozu Khabiba, co zaatakował Conora od tyłu to powinni zawiesić na zawsze plus kara, albo wpuścić do klatki z Irlandczykiem. Ale to co zrobili Ferguson vs Pettis w drugiej rundzie to głowa mała. Jedna z najlepszych rund jakie kiedykolwiek widziałem
0
Stoch tak zdeklasował rywali, że tak pewnej nagrody PS jeszcze nigdy nikt nie dostal
5
włączyłbym mecz Realu, bo jest teraz w TV, ale boję się, że strzelą