1

Chyba najlepszy do tarcia chrzanu

0

Z niego już nic nie będzie. Talent ma, ale z Valverde nigdy nie dostanie szansy. 21 lat i dalej gra w rezerwach. Tak wiem, że Xavi też późno zaczynał, ale to co innego

18

Hajto to idiota. Komentator sportowy który nie wie kiedy jest spalony

0

Lewy był na spalonym, ale Portugalczyk już nie byl

5

Hajto to przepisów nie zna, jak mówi że Lewy nie był na spalonym

0

Kurzawa lepsza noga niż Messi :D

0

Jak myślicie, czy PS4 będzie tańsza w czarny piątek, czy przed świętami?

0

Chodziło mi z Valverde na lawce

0

Krążą legendy, że kiedyś wygramy mecz bez Messiego

6

Człowiek woli obejrzeć Harry'ego Pottera po raz 26, niż Barcelonę. Good job Ernest.....

1

Nie ma drugiego tak słabego prawego obrońcy w podejmowaniu decyzji niż Semedo

4

Najgorsze jest to, że ta beznadziejna gra nikogo nie dziwi. Obecnie dziwic może mecz rozegrany poprawnie

6

Dopóki jest Valverde treningi mu muszą wystarczyć

1

Myślicie, że Malcom ma szansę zostać powołanym na pierwszy mecz CdR?

3

Z Valverde nie zagra. Nie wiem jakim cudem go tak bronisz. Co z tego, że Dembele ma doświadczenie, skoro tego nie widać

28

Malcom: słuchaj Monchi, głupia sprawa z tą Barceloną

0

To Roslon, zawsze mi się mylą Roslon z Pełka, dlatego napisałem to w nasiasie

0

Ale ten Pełka ( czy jak on się nazywa) jest jednostronny......

0

Bo nie umie zachować założeń taktycznych, no i traci mnóstwo piłek, a taki Guedes, czy Rodrigo skorzystaja z tego

4

Chyba na ławkę.

0

Xd

3

Wg mnie nie. Podobnie jak Dembele to taki jeździec bez głowy, o taktyce to on zawiele nie wie, przynajmniej takiego go pamiętam z gry w Sportingu

0

Jak nie lubię Liverpoolu to YNWA zawsze powoduje gęsią skórkę

2

a to jest problem, bo człowiek płaci za canał +sport, canał + sport 2 i gówno obejrzy

1

Canal + now nie ma każdy kto ma wykupiony pakiet.

1

To już jest szczyt idiotyzmu i bezczelności. 2 stacje mają prawa do ligi hiszpańskiej, chcą za to pieniędzy, a nie puszczają bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Atletico vs Betis...

0

Ja nie oglądam UFC zawsze, także dla mnie to była genialna runda. Byłem za Conorem, no ale niestety... Ferguson to kolejna bestia, po zerwaniu więzadła wrócić po 6msc...

0

dopiero teraz obejrzałem UFC, to co się wydarzyło po walce jest winą obu zawodników, ale tego gościa z obozu Khabiba, co zaatakował Conora od tyłu to powinni zawiesić na zawsze plus kara, albo wpuścić do klatki z Irlandczykiem. Ale to co zrobili Ferguson vs Pettis w drugiej rundzie to głowa mała. Jedna z najlepszych rund jakie kiedykolwiek widziałem

0

Stoch tak zdeklasował rywali, że tak pewnej nagrody PS jeszcze nigdy nikt nie dostal

5

włączyłbym mecz Realu, bo jest teraz w TV, ale boję się, że strzelą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?