FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chcę wymieniać zdań na ten temat, który mnie całkowicie nie interesuje. Po za tym jeżeli nie wpisujesz prawdziwej daty urodzin, to nie wiadomo kiedy piszesz prawdę a kiedy żartujesz
0
Może ludzie nie są ślepi i widza grę drużyny pod wodzą Valverde. Może nie takie głupoty skoro jednak ludzie się z tym zgadzają.
2
Jestem kilka lat straszy od Ciebie także takie uwagi zostaw dla znajomych, może za takie teksty Cię polubią i zaczną szanować
3
Rozliczamy z pucharów, ok. Real wygrał 3LM z rzędu ale na tej stronie jest wyśmiewany bo grają na same wrzutki. Jeżeli wystarczy wam by Barcelona wygrywała w beznadziejnym stylu to spoko, to życzę wam powodzenia. Valverde swoje puchary zawdzięcza tylko i wyłącznie Messiemu, nie mamy nic, Nic!! do zaoferowania w ataku oprócz Messiego, z Coutinho na prawej stronie
5
Tyle pkt przewagi nad Realem to nie jest zasługą tylko dobrej gry Barcelony, ale i fatalnej postawy Realu
0
Akurat w Fifę nie gram od 9lat także luz. Na szczęście Valverde? Xd chcial mieć wąska ławkę by stawiać na młodzież, a tu kadrę ma szerszą i silniejszą, pomyśl: jak rok temu nie stawiał, to w tym roku na nich postawi?
23
Brak rotacji, brak taktyki, brak stylu, brak stawiania na młodzież....tylko puchary go trzymają, ale z takim Realem w tamtym sezonie i Messim to i ja na ławce bym wygrał
0
Spokojnie, z taką "wiara" w szkółkę sprzedamy Puiga, Mirandę, Ruiza i Simonsa za 2mln i za 10lat odkupimy ich za 300mln
0
Groźna? Bez jaj, skoro i tak zagra Messi, Coutinho, czy Dembele to i tak coś strzelimy. Ale co z tego że nie ma zawieszeń czy kontuzji??? Valverde predzej Munira postawi jako zastępstwo dla Alby niż Mirandę. Rok temu mówił że chce mieć mniejsza kadrę, a tu Bang! kadra jest większa......
0
No to widzę, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra Miranda lub Puig. A tyle było nadziei że Valverde coś jednak postawi na nich, że będziemy się starali wracać pomału do La Masii....
0
I Miranda od początku plus Puig minimum 30min powinni dostac
0
Tylko u nas ławka zagra rozegra minimalną ilość minut, a zapewne Lopetegui będzie rotował
0
Nie oglądam tenisie teraz to nie wiem: czy to Nadal gra tak słabo, czy ten Rusek tak dobrze?
0
Na ten moment to dzbanem można nazwać Valverde, a nie gościa który wygrał tryplet
0
Mecz z Kogutami może być o pietruszkę
1
To są argumenty, którymi kieruje się poprzez wybieranie pomocnika, a nie obrońcę
0
Strona Evertonu jest gdzie indziej jeśli byś chciał wiedzieć
0
Juanfran, Azpilicueta( nie wiem jak się pisze), nawet Odriozola
1
Błagam, nie mów że piszesz na serio z tym Juanfranem... Przecież ten gość jest kilka klas wyżej jest chodzi o PO niż Roberto
0
Noo tak samo jak powołanie Peszki na mundial. No chyba nie powiesz mi że powinien dostać powołanie?
0
Powołanie Roberto to byłby jakiś żart
10
Grają....
0
Z Valverde na ławce i jego taktyką i rotacjami to i LE będzie niezłym wynikiem
2
Znałem taka jedną Marynie kiedyś, dałbym sobie za nią rękę uciąć i wiesz co? I bym nie miał ani ręki ani du** teraz
0
Tak, by w Kwietniu odpaść z LM bo piłkarze zmęczeni. Z taką Huesca to Arthur, Malcom, Munir, Lenglet, Miranda powinni grać od początku
0
pierwszy sezon Domu z Papieru uwazam za najlepszy jaki kieddykolwiek widziałem, drugi moze się troche dłuży, ale tak jest w większości seriali
1
Dla mnie lepsze niż ten genialny BB
3
Munir słabszy od Paco??? Munir w słabym Alaves wykręcił takie liczby jak Paco w znacznie lepszej Valencii; Munir ma wiele cech którymi bije Paco wg mnie
0
No także tego ...... :d
0
Ulubiona drużyna w PL wygrywa, Jose przegrywa, Lucas i Kane w FPL i jeszcze geniusz Twardowskiego...taki poniedziałek to i może być