FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niektórzy piłkarze jednak nie idą zarobić do MLS, Ronney, Villa, Giovinco grają na super poziome tam, a taki Pirlo czy Lampard......
2
niestety, wyśmiewanie ciągle Benzemy nam się zwróciło, Suarez bije go od kilku miesięcy
4
Jak na grę 10 vs 12 to bardzo dobry mecz; Suarez ma doskonałą skuteczność podań do piłkarzy Sevilli
6
Ale bym zobaczył takiego Munira za Luisa
0
No Arthur dzisiaj to w Gomesa się bawi
2
Fajne to wygląda, tylko Arthur chyba wszystkie podania do tyłu lub w bok
4
Bardzo dobrze to wygląda w ataku
0
Ten Szwed będzie jeszcze skakał?
0
No t9 :D
0
Puig dostał nagrodę za bardzo dobry presezon. Ławka to obowiązek. Ta wąska kadra Valverde
0
zdobyłeś 100pkt, gratuluję :D
0
West Ham może nawet wygrać
1
z 6 które są do zdobycia ten jest najmniej istotny, przynajmniej dla mnie. Zarówno Puig i Miranda po meczach w USA zasługują by zagrać od początku kosztem Alby( który nie grał w sparingach) oraz np Rafinhi, który i tak pewnego poziomu nie przekroczy
2
nie ważne za kogo, Puig zasłuzył by zagrać w tym meczu od początku, puchar mało istotny
0
Tottenham przed jego przyjściem walczył z Evertonem o 6 miejsce; teraz walczy o mistrzostwo, i gdyby zliczyć pkt przez ostatnie 2 sezony to Koguty miałyby ich najwięcej. Gdyby miał kadrę i funduszę takie jak Guardiola, czy Mourinho.....
0
Brak Pochettino na tej liście to wg mnie paranoja
0
czy utrzymanie rezerw w drugie lidze było wazniejsze niż dawanie im szans w pierwszej druzynie? Nie miał z kogo?
0
:D no to fakt, to jest dla mnie porażka :D
PS: Ishii vs Omega dostali 5,5 gwiazdek w G1 Climax
0
ale czy moje narzekanie jest bez podstawne?
0
nooo ja bym tego nie był taki pewien
0
teorię, a praktykę czasami dzieli wielka różnica. Niestety EV pokazał co dla niego znaczy La Masia; i mam dziwne wrażenie, że prędzej za Albe zagra Pique, czy Lenglet niż Miranda
0
jak myślicie, czy przy Valverde zawodnicy tacy jak Abel Ruiz, Puig, Miranda i inni z Barcelony B dostaną ogólnie 100minut w lidze i LM?
1
Puig i Miranda wg mnie powinni zagrać od początku. To jest mecz "tylko" o Superpuchar Hiszpanii. Nie jest to ważne trofeum, a po bardzo udanych meczach w USA taka nagroda to dla nich wielkie wyróżnienie. Niesamowite doświadczenie i Valverde nareszcie by pokazała, że chociaż raz na rok postawi na młodzież
0
Wiem jaka jest powszechna opinia o polskiej scenie kabaretowej, ale jakbyście mieli wybrać wasz ulubiony skecz ostatnich 10-15 lat? Tylko błagam, bez komentarzy typu stadion przy Łazienkowskiej
0
i znowu to samo, zaledwie 20min temu była dyskusja tutaj o tym :D
0
ale co z tego, że był drugim najlpeszym strzelcem????? Wielce tu " szanowany i wychwalany" Giroud jest jednym z najlepszych strzelców w historii silnej reprezentacji Francji( nie pamiętam, które miejsce); sam tutaj Ronaldo jest wychwalany, ze nabija statystki ze słabymi, a gra piach; także gole i asysty to za mało
0
nie oceniam go poprzez pryzmat meczy, w ktorych grał na jakiś komicznych dla niego pozycji; ale po za nimi grał na każdej pozycji w pomocy, na DM, na "6", na "8" i gdy oglądałem mecze myslalem: " gorzej już byc nie może" i niestety przychodziła następna kolejka
0
w tych 63 meczach były liczone te, w których wchodził po 80min?
0
Nie, po prostu mam na tyle rozumu by po 3 meczach towarzyskich w tym presezonie, nadal pamiętać o tym jak mało przekonujący był Rafinha odkąd przyszedł z Celty, przecież tutaj w kwietniu- maju każdy go zostawiał w tym Interze, niech on będzie ich problemem
0
wiesz, argument, że Gomes super się prezentuje na treningach był wiarygodny przez pierwsze 6-10miesięcy, potem to już była mydlenie oczu. On na tych treningach musiał jakiś galactic football odpadalać by ciągle dawano mu szanse. No dobra, ale 90% meczy był wystawiany na swojej nominalnej pozycji i grał gorzej niż ............ nie chce tutaj żadengo piłkarza obrazić