0

Niektórzy piłkarze jednak nie idą zarobić do MLS, Ronney, Villa, Giovinco grają na super poziome tam, a taki Pirlo czy Lampard......

2

niestety, wyśmiewanie ciągle Benzemy nam się zwróciło, Suarez bije go od kilku miesięcy

4

Jak na grę 10 vs 12 to bardzo dobry mecz; Suarez ma doskonałą skuteczność podań do piłkarzy Sevilli

6

Ale bym zobaczył takiego Munira za Luisa

0

No Arthur dzisiaj to w Gomesa się bawi

2

Fajne to wygląda, tylko Arthur chyba wszystkie podania do tyłu lub w bok

4

Bardzo dobrze to wygląda w ataku

0

Ten Szwed będzie jeszcze skakał?

0

No t9 :D

0

Puig dostał nagrodę za bardzo dobry presezon. Ławka to obowiązek. Ta wąska kadra Valverde

0

zdobyłeś 100pkt, gratuluję :D

0

West Ham może nawet wygrać

1

z 6 które są do zdobycia ten jest najmniej istotny, przynajmniej dla mnie. Zarówno Puig i Miranda po meczach w USA zasługują by zagrać od początku kosztem Alby( który nie grał w sparingach) oraz np Rafinhi, który i tak pewnego poziomu nie przekroczy

2

nie ważne za kogo, Puig zasłuzył by zagrać w tym meczu od początku, puchar mało istotny

0

Tottenham przed jego przyjściem walczył z Evertonem o 6 miejsce; teraz walczy o mistrzostwo, i gdyby zliczyć pkt przez ostatnie 2 sezony to Koguty miałyby ich najwięcej. Gdyby miał kadrę i funduszę takie jak Guardiola, czy Mourinho.....

0

Brak Pochettino na tej liście to wg mnie paranoja

0

czy utrzymanie rezerw w drugie lidze było wazniejsze niż dawanie im szans w pierwszej druzynie? Nie miał z kogo?

0

:D no to fakt, to jest dla mnie porażka :D
PS: Ishii vs Omega dostali 5,5 gwiazdek w G1 Climax

0

ale czy moje narzekanie jest bez podstawne?

0

nooo ja bym tego nie był taki pewien

0

teorię, a praktykę czasami dzieli wielka różnica. Niestety EV pokazał co dla niego znaczy La Masia; i mam dziwne wrażenie, że prędzej za Albe zagra Pique, czy Lenglet niż Miranda

0

jak myślicie, czy przy Valverde zawodnicy tacy jak Abel Ruiz, Puig, Miranda i inni z Barcelony B dostaną ogólnie 100minut w lidze i LM?

1

Puig i Miranda wg mnie powinni zagrać od początku. To jest mecz "tylko" o Superpuchar Hiszpanii. Nie jest to ważne trofeum, a po bardzo udanych meczach w USA taka nagroda to dla nich wielkie wyróżnienie. Niesamowite doświadczenie i Valverde nareszcie by pokazała, że chociaż raz na rok postawi na młodzież

0

Wiem jaka jest powszechna opinia o polskiej scenie kabaretowej, ale jakbyście mieli wybrać wasz ulubiony skecz ostatnich 10-15 lat? Tylko błagam, bez komentarzy typu stadion przy Łazienkowskiej

0

i znowu to samo, zaledwie 20min temu była dyskusja tutaj o tym :D

0

ale co z tego, że był drugim najlpeszym strzelcem????? Wielce tu " szanowany i wychwalany" Giroud jest jednym z najlepszych strzelców w historii silnej reprezentacji Francji( nie pamiętam, które miejsce); sam tutaj Ronaldo jest wychwalany, ze nabija statystki ze słabymi, a gra piach; także gole i asysty to za mało

0

nie oceniam go poprzez pryzmat meczy, w ktorych grał na jakiś komicznych dla niego pozycji; ale po za nimi grał na każdej pozycji w pomocy, na DM, na "6", na "8" i gdy oglądałem mecze myslalem: " gorzej już byc nie może" i niestety przychodziła następna kolejka

0

w tych 63 meczach były liczone te, w których wchodził po 80min?

0

Nie, po prostu mam na tyle rozumu by po 3 meczach towarzyskich w tym presezonie, nadal pamiętać o tym jak mało przekonujący był Rafinha odkąd przyszedł z Celty, przecież tutaj w kwietniu- maju każdy go zostawiał w tym Interze, niech on będzie ich problemem

0

wiesz, argument, że Gomes super się prezentuje na treningach był wiarygodny przez pierwsze 6-10miesięcy, potem to już była mydlenie oczu. On na tych treningach musiał jakiś galactic football odpadalać by ciągle dawano mu szanse. No dobra, ale 90% meczy był wystawiany na swojej nominalnej pozycji i grał gorzej niż ............ nie chce tutaj żadengo piłkarza obrazić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?