FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
noo bez żartów, oceniamy całą grę, czy same statystyki??
0
oglądałem kilka meczy Interu i dziwnym trafem w każdym był najgorszym piłkarzem w ofensywie, nawet Candreva, który w całej lidze nie zanotował żadnej asysty w większosci przypadków był lepszy
0
ale Gomes w 12423523 ilości szans nie pokazal ani jednego zagrania, które by się nadawało nawet do Legii. Pewnie dla wielu to co napiszę bedzie głupie, ale dla mnie trenerzy byli zmuszani by dawać szansę Gomesowi; przecież nawet Smuda by mu tyle szans nie dał. Denis popełniał błedy, ale czemu? poprzez brak gry, brak zaufania nawet pomimo świetnym 2miesiącach
3
to jego problem??? sierpien- wrzesien był jednym z ważnych ogniw w ofensywie, i w nagrode dostał 2msc na ławce. Nie jego wina, ze trenerzy nie mieli jaj ostatnio by na taką Malagę, Deportivo stawiać na Inieste, a nie własnie na Denisa. Gdy piłkarz pojawi się co 2msc na murawię to i Messi grał by piach. Potencjalu na miarę Isco nigdy nie miał, ale takiego poziomu jaki prezentował w Villareal, taki np. Rafinha nigdy nie osiągnie
1
1. Piraci z Karaibów- uwielbiam komizm bohaterów
2. Prison Break/ Narcos
3. Edward Norton
4. nie wypowiem się
0
Tyle że właśnie bez oddawania do jakiegoś specjalisty
0
Uuuu wow xd przekonałem mnie
0
Padł mi całkowicie telefon, nie mogę go włączyć, a mam tam kilka ważnych kontaktów, innych dokumentów; jest jakas możliwość podłączenia go do laptopa i odzyskania poprzez jakiś program albo coś?
0
z jakich stron bezpiecznie, i w miarę szybko polecacie kupować telefony?
0
jak myslicie, co w tym sezonie osiągnie Wolverhampton( nie pamiętam jak sie pisze)? podobno rok temu mówiło sie o nich jako o najlepszej druzynie jaka kiedykolwiek grała na zapleczu ligi angielskiej, a teraz jeszcze chyba przyszło do nich 2-3 zawodników, a z tego pamiętam nikogo się nie pozbyli
0
No jeżeli Busquets będzie grał tak w poprzednim sezonie to masz rację, Sergio z ławki nie wstanie
0
W meczu z np Malagą, Deportivo spokojnie mógł grać Paco, Alena czy Arnaiz jak był zdrowy
0
dla mnie obok City są głównym kandydatem do wygrania ligi, a o TOP 4 to nawet nie ma wątpliwosci
0
teraz tylko modlić się, by Valverde wkońcu zaczął odrobinę rotować składem. W poprzednim sezonie wystarczyło mu 14-15 zawodników
0
co ja bym teraz dał za takie "ochłodzenie". Klimat się zmienia i podobne te upały teraz to może być nic z tymi za 10lat na przykład
0
No a brak odgwizdania faulu na Ondrasku tuż przed czerwona kartką dla Buchalika
0
i Wisła przegrywa dzięki genialnemu Marciniakowi.... gość jest jednym z najgorszych sedziów, a cały czas dostaje jakieś ważne mecze. Może on ma jakieś korzenie hiszpańskie, bo sędziuje jak oni
0
to kiedy mniej więcej można ich zacząć szukać?
0
nigdy nie kupowałem także się nie orientuje
0
https://www.fcbarcelona.com/tickets/football/football-tickets to w takim razie czemu jest możliwość kupienia biletów na Real Betis, z którymi gramy 2 kolejki pózniej
0
dobrze widzę, że na stronie oficjalnej Barcelony nie ma już biletów na Gran Derbi???
0
w tym sezonie trochę obniżył loty, ale w sezonie 2016/2017 najlepszy obrońca PL, także autobus miałby dobrego kierowcę
0
Rafinha się łudził jeszcze dłuzej, a teraz tu jest Bogiem....
0
nooo w teorii tak :D ale jeżeli róznica przykładowo wyniesie 500zl( cena przypadkowa) a rózni się jakością aparatu to też raczej nie warto
0
noo sprawdzałem, sprawdzałem, ale może ktoś doradzi ciekawego
0
ale też zdecydowanie droższy niż reszta :D
0
już kiedyś pytałem, ale to jednak dużo kasy i wolę się upewnić: w jakiej kolejności ułozylibyście te telefony: xiaomi Mi A1, Xiaomi redmi 5 lpus, Samsung a5, Xiaomi mi mix 2, lenovo p2. Wiem, że Xiaomi to teraz podbija rynek, ale chyba ten samsung i lenovo nie takie złe
0
nikt o zdrowych myslach nie mysli o Rafinhi jako o potencjalnym wzmocnieniu naszej kadry
0
ale jaki sezon?????? co miał pokazać jak grał tyle co Ceballos w Realu? przecież on nigdy, Nigdy nie dostał szansy w Barcelonie
0
tak, zwłaszcza na początku tamtego sezonu, kiedy to w sierpniu i wrześniu był najlepszym ofensywnym piłkarzem, oprócz Messiego i w nagrodę dostał 2msc na ławce