FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak stawiam np 10 meczy, w tym jeden, na zwyciestwo, a w razie remisu zwrot, to jak wszystkie inne wejdą to ten mecz sie liczy po kursie 1 czy caly kupon w pozdu?
0
Z czego się tak cieszycie? Real zajmując 2 miejsce ma znacznie łatwiejszych rywali, niz jakby wygrał grupę
0
Mocno sie zdziwię jak Real zagra dzisiaj na 100%n przecież zajmując drugie miejsce największym rywalem na którego mogą trafic bylby Arsenal
0
Neymar pewnie jest tu jakos zalogowany i siedzi na stronie
0
akurat w 2010 kiedy pownien dostac Sneijder dostał Messi
0
kiedy jak nie dzisiaj MArlon, kiedy jak nie dzisiaj Alena?
0
chcialbym by to bylo smieszne, ale niestety nie jest
0
ale taka juz natura Polaka, ze jak nie chwali to gani
0
A mamy go chwalic za.......
2
Gomes....i juz czlowiek wie jak będzie wyglądało rozegranie od wlasnego pola karnego
10
Juz mam dosc ogladania tego kloca Gomesa, ostatnio gra w kazdym meczu i w kazdym gral fatalnie
0
Oprócz Aleny i Denisa, ktorzy graja na jego pozycji, marzy mi sie Erkisen u nas
4
Graham Hunter dobrze napisal w książce,,Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata", mianowicie: Andres Iniesta, Leo Messi pomocy
0
Czy w LM rowniez jest limit, tak jak w CdR, jeśli chodzi o ilosc pilkarzy pierwszej drużyny przebywającej na boisku
0
To co- pauzuje przez kartki i wyjazd do Brazylii do siostry?
0
Oby nie zagrał.
0
Na stronie Realu piszą, ze Barca i Real powalczą o Martiala....jak ta walka ma wyglądać tak jak o Gomesa to niech Real go kupuje
3
Alba tez moze walczyc o ZM
0
Juz nie przesadzaj, większość walk w KSW jest ustawione, ale s UFC??? Żadna
3
Zauważyliście, ze w ostatnich latach w jednej kolejce mamy Gran Derbi i jednoczesnie AtM vs Espanyol? Nie twierdzę ze co sezon tak jest, ale naprawdę często
0
Ale Pudzian tez bombę dostal jedną
0
czemu nikt nie daje szans jemu? Pudzian jest rowniez slaby w klatce
0
a jakis link??
1
to nie jest fart, jezeli to sie powtarza kilkanasty raz, to jest gra, walka i wiara do konca, czego u nas oprocz mecuz z Valencia nie było od kilku lat
3
Ale ten Gomes to jest kloc....szkoda ze Real go nie kupił
0
Ale teraz gra w Barcelonie, nie w Valencii, u nas nie zagral zadnego dobrego mecuz
0
Szkoda ze Gomes gra kosztem Denisa tylko przez roznice 30mln, bo pod względem piłkarskim Portugalczyk jest znacznie gorszy
0
Chyba zartujesz z tym Gomesem? Jak nie Iniesta to tylko Denis Suarez, kreatywność Gomesa jest na poziomie....nie da sie porównać czegos czego nie ma
1
Oglądałeś druga połowę meczu z Tottenhamem? Zniszczyli Koguty wtedy
0
Juz chcialem napisać ze to najlepsze 45min na 0-0 jakie kiedykolwiek widziałem