2

bylem jego zwollenikiem odkad przyszedl, ale teraz niech Cillesen zagra 3/4 mecze pod rzad i tyle

0

szkoda ze po golu na 3-2 Pique nie podłacza sie w akcje ofensywne

0

No i co ma zrobić ter Stegen? Znowu bedxie krytykowany za nic

0

Znowu Busquets.....

1

nie zdazylem.....

2

Zazwyczaj hity PL są nudne, ale jak grają Koguty i City nie moze byc nudno, tempo niesamowite

0

Ale nie chodzi i sympatię tylko o argumenty czysto sportowe

0

Na kogo stawiacie w hicie Tottenham vs Manchester i dlaczego?

0

Wie ktoś komentuje dzisiajeszy mecz Tottenham vs Manchester?

0

Bo na nią nie zasluguje

89

Bez Ramosa szanse Basków dużo spadają

2

drugiej takie pomocy jak Busquets, Xavi, Xabi, Iniesta i chyba jeszcze Senna nie będą juz mieli, ale za kilka lat pomoc w wydaniu Llorente, Torresa, Suareza i Asensio moze sporo namieszac, a jeszcze trzeba pamietac ze Thiago i Isco starzy nie są :D

0

faworytem dla mnie jest Alli, co gość grał dla Kogutów to nie mam pytan, kiedys bym go u nas widzial, tylko troche nie ma miejsca

6

Jest Asensio, a nie ma Denisa, który był kluczowym zawodnikiem Villarealu, druzyny ktora zajęła 4 miejsce w LL i była w półfinale LE. Chyba ze jest juz za stary

3

Reka byla, ale zeby od razu ewidentna? 50/50 po za tym ter Stegen pewnie by obronił :P

1

Ja tam zazwyczaj noszę pusty plecak( doslownie pusty) zeby jakieś pozory byly :D

2

Od meczu z Espanyol 5-1 w pierwszym sezonie Lucho nie przypominam sobie jego slabego meczu, najlepszy SO od kilku miesięcy

3

oprocz 2 wypracowanych akcji, w zadnej akcji nie umial chociaz utrzymac pilki, same straty, jeszcze te glupie pretensje za byle jakie dotkniecie

15

Neymar chyba mysli ze jest Messim, bo co dzisija gral to masakra, chcial przedryblowac wszystkich, a tylko sie wywalal i tracił, byłoby bardzo ciężko znaleźć 5 dobrych zagran, a strat i niedokladnych podan mial więcej niz Ronaldo nurkowan

0

Bardzo dobrze, jedyna wątpliwość to ewentualna druga żółta kartka dla Thiago

12

Oby nie Kaziu HeHe Węgrzyn

5

Dembele słaby jak nie wiem, jeszcze jakby te jego sztuczki cos dawały

0

Ogladamy inny mecz, dla mnie Dembel najgorszy w BVB

1

1,5 metra przed linią

1

Twn Dembele gra zbyt indywidualnie, ogladam chyba ich 6 mecz i czasami, a nawet częściej przesadza

0

Atletico vs Bayern poniżej 2,5 gola, raczej powinno wejść?

0

Ja, moze nie co gale ale staram sie byc na bieżąco

0

Lepsze to niz jakies overalle w Fifie, czy inne

0

MAtS :D

0

Po pierwsze- dla nas powinno sie liczyc stara punkyow przez Real a nie jakies glupie ZP
Po drugie- Eibar nie ma jakies dobrej renomy, ale są na 6 miejscu w tabeli i pewna wygrana Realu nie jest pewna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?