FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TND chyba wkoncu straca pas(pierwsi odpadli), walka div bardzo dziwna, chyba tylko 4pin nie skończyły sie eliminacja i walka tez nie porwala, a walka 5vs5? Cudeńko
0
i juz wiecej serii nie bedzie?
0
jak to ostatni?
2
ale 2 brameczki w derbach, nie ogladam tej ligi, ale cos mnie dzisiaj skusiło i wiecej zlego slowa o tej lidze nie powiem
0
za 250mln? De Bruyne i Griezmann
1
Tylko u nas jest kilku piłkarzy ktorzy umieja to zrobic doskonale, tylko chyba się boją, moze za to jedt jakaś kara na treningu?
5
Odpowiadając na pytanie: tak, uwazam ze D.Suarez kiedys będzie bardzo ważnym ogniwem w klubie, mysle ze nadejdą czasy kiedy od niego bedziemy zaczynac skald
1
a ile razy dzisiaj piłkarze barcelony lezeli?
0
Wg mnie jedyny mankament jego, argumenty stricte defensywne ma niesamowite
0
Jakby kogos nie obchodziły derby Madrytu to polecam Eurosport 2 i mecz dla prawdziwych mężczyzn-rugby, zadnego sportu nie oglada mi sie tak dobrze :D co prawda mecz towarzyski ale jakie potęgi: Francja-Australia
1
Neymar ciota, dostane bana ale to prawda
0
niech to chociaz raz pokaze dzisiaj, bo ostatnio w kazdym meczu ma ponad 40 strat
5
Tak, po co nam w tak ciezkim meczach 40 strat u jednego pilkarza
4
Gra nie wyglada zle gdyby nie jedna osoba, bo pilkarzem go dzisiaj ciezko nazwać
5
Jest szansa ze jak Neymar dostanie żółta to dostanie zawieszenie i na RSSS i na Gran Derbi?
0
AtM jak wygrywalo lige tez mowiono ze odpadnie
0
Dla niektórych ZP jest znacznie ważniejsza niz tryplet, to trochę przykre
5
http://zzapolowy.com/trwajaca-passa-i-powrot-kapitana-dlaczego-to-real-wygra-w-derbach/ akapit o Ramosie xDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Zgadujac ze mecz bedzie fatalny(Mou) to przynajmniej dajnie bedzie posłuchać
0
Kto komentuje dzisiejszy ,,hit" w PL?
0
od czego?
0
a jak formatowalem telefon, i suneły sie kontakty, czy da sie odzyskac jakos poprzez konto na googlach?
0
eeeeeee ale ześ poradził
0
wiem ze to jest raczej niemozliwe, ale wole sie upewnic, czy jak robilem cos na Wordzie i tego nie zapisalem, a zamknąłem, czy jest mozliwosc przywrócenia tego?
2
nigdy nie myslalem, ze po zobaczeniu 100memów z jednym gosciem, nadal będą mnie rozwalały :D
0
jaki jest najlpeszy slownik angielski online? zarówno do pojedynczych słow jak i calych zdan
0
Conor Mcgregor. Czy wg Was mozna go wymieniać kolo takich legend jak np. Anderson,,pająk" Silva? Wg mnie jego lekkość wygrywania walk juz w tak młodym wieku ustawia go w min Top10 w historii
1
to temat bardzo dzwiny, bo kazdy jest inny; jesli do mlodziezy zaliczamy przedzial wiekowy 15-18:
-:alkohol, palenie, uwazanie sie za bycie nieomylnym
+: zaradność, duzo młodziezy wbrew opinii szuka i ma prace by dorobic troche grosza, zapisywanie sie do szkol jezykowych
1
to maja byc na jakis konkretny temat, czy tak ogolnie?
1
znacie jakies strony, kanały na YT czy gdziekolwiek, gdzie mozna ogladac pelne filmy dokumentalne w jezyku polskim(lektor tez) np o katastrofach, kleskach zywiolowych, teoriach spiskowych i podobnymi?