0

TND chyba wkoncu straca pas(pierwsi odpadli), walka div bardzo dziwna, chyba tylko 4pin nie skończyły sie eliminacja i walka tez nie porwala, a walka 5vs5? Cudeńko

0

i juz wiecej serii nie bedzie?

0

jak to ostatni?

2

ale 2 brameczki w derbach, nie ogladam tej ligi, ale cos mnie dzisiaj skusiło i wiecej zlego slowa o tej lidze nie powiem

0

za 250mln? De Bruyne i Griezmann

1

Tylko u nas jest kilku piłkarzy ktorzy umieja to zrobic doskonale, tylko chyba się boją, moze za to jedt jakaś kara na treningu?

5

Odpowiadając na pytanie: tak, uwazam ze D.Suarez kiedys będzie bardzo ważnym ogniwem w klubie, mysle ze nadejdą czasy kiedy od niego bedziemy zaczynac skald

1

a ile razy dzisiaj piłkarze barcelony lezeli?

0

Wg mnie jedyny mankament jego, argumenty stricte defensywne ma niesamowite

0

Jakby kogos nie obchodziły derby Madrytu to polecam Eurosport 2 i mecz dla prawdziwych mężczyzn-rugby, zadnego sportu nie oglada mi sie tak dobrze :D co prawda mecz towarzyski ale jakie potęgi: Francja-Australia

1

Neymar ciota, dostane bana ale to prawda

0

niech to chociaz raz pokaze dzisiaj, bo ostatnio w kazdym meczu ma ponad 40 strat

5

Tak, po co nam w tak ciezkim meczach 40 strat u jednego pilkarza

4

Gra nie wyglada zle gdyby nie jedna osoba, bo pilkarzem go dzisiaj ciezko nazwać

5

Jest szansa ze jak Neymar dostanie żółta to dostanie zawieszenie i na RSSS i na Gran Derbi?

0

AtM jak wygrywalo lige tez mowiono ze odpadnie

0

Dla niektórych ZP jest znacznie ważniejsza niz tryplet, to trochę przykre

5

1

Zgadujac ze mecz bedzie fatalny(Mou) to przynajmniej dajnie bedzie posłuchać

0

Kto komentuje dzisiejszy ,,hit" w PL?

0

od czego?

0

a jak formatowalem telefon, i suneły sie kontakty, czy da sie odzyskac jakos poprzez konto na googlach?

0

eeeeeee ale ześ poradził

0

wiem ze to jest raczej niemozliwe, ale wole sie upewnic, czy jak robilem cos na Wordzie i tego nie zapisalem, a zamknąłem, czy jest mozliwosc przywrócenia tego?

2

nigdy nie myslalem, ze po zobaczeniu 100memów z jednym gosciem, nadal będą mnie rozwalały :D

0

jaki jest najlpeszy slownik angielski online? zarówno do pojedynczych słow jak i calych zdan

0

Conor Mcgregor. Czy wg Was mozna go wymieniać kolo takich legend jak np. Anderson,,pająk" Silva? Wg mnie jego lekkość wygrywania walk juz w tak młodym wieku ustawia go w min Top10 w historii

1

to temat bardzo dzwiny, bo kazdy jest inny; jesli do mlodziezy zaliczamy przedzial wiekowy 15-18:
-:alkohol, palenie, uwazanie sie za bycie nieomylnym
+: zaradność, duzo młodziezy wbrew opinii szuka i ma prace by dorobic troche grosza, zapisywanie sie do szkol jezykowych

1

to maja byc na jakis konkretny temat, czy tak ogolnie?

1

znacie jakies strony, kanały na YT czy gdziekolwiek, gdzie mozna ogladac pelne filmy dokumentalne w jezyku polskim(lektor tez) np o katastrofach, kleskach zywiolowych, teoriach spiskowych i podobnymi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?