2

Ja widzę 5:Grimaldo, Bellerin, Denis, Deulofeu, Munir

0

Chyba nie ma i Francja Wlochy tez nie

0

Na wiosne gral slabo, ale na jesieni ubieglwgo roku to gral jal Messi, takze jak jest w formie to....

3

tak samo kiedys bylo transferowe KSW, wypozyczeni i sprzedani i jeszcze pare innych

44

akurat to bardzo dobrze świadczy o ich redaktorach, co kolejka jest pichichi i podsumowanie kolejki, czego u nas w tym sezonie jeszcze nie było

0

Dawanie Ardy w pomocy juz nas nauczylo ze to nie ma sensu, mam nadzieję juz go nigdy tam nie zobaczyć

1

Hahahaha, Polak Polakiem alebez przesady, od razu napiszcie ze jest lepsxy od Busquetsa

1

Dodałbym jeszcze Cancelo, Gaya(moze sie obudzi), Santi Mina i Parejo

0

dla mnie transfer Slimaniego troche bez sensu, maja Vardy, Okazaki, Ulloa i Mussa i po co kolejny napastnik? Sprzydałby im się defensywny pomocnik

17

Ale was wszystkich boli ta Fifa

0

własnie jakby te transfery doszlu do skutku to maja idelana ilosc pomocników, w systemie z 2 defensewnymi pomocnikami, graliby na zmiane Dembele, Dier,Wanyama i Sissoko oraz 3 przed Kanem, czyli do rotacji Isco, Alli, Eriksen i Lamela(moze grac tu jeszcze Dembele i Sissoko) takze pomoc pierwsza klasa

7

New York Red Bulls vs Orlando Magic, w tym meczu sedzia zastosował challenge dzeki czemu zostal wywalony piłkarz(na samym poczatku sedzia odgwizdał tylko faul) i co ważne, nie trwało to dlugo, gdyby nie klotnia z pilkarzami cala akcja roztrzygnela by sie w 30sekund

0

Zidane gwiazda xDDDDDDDDDDDDD

0

Ok, jaki Bermondo

1

Jaki Alvaro :D

30

Co robi GokuFcBarca na fcbarca.com? Pisze bez sensu

0

juz nie przesadzaj, Modric jest na poziomie Iniesty i kazdy kto jest choc troche obiektywny to przyzna

1

wilk cały i owca syta

1

Zaczęło się juz US Open, kto waszym zdaniem jst w stanie zagrozić Djoko? Przez odpadniecie z IO bedzie bardzo zmotywowany, ale Nadal, Wawrinka, Murray i moze Del Potro( chociaz ciezko mu bedzie 2 takie turnieje rozegrac) mogą cos podzialac. Co myślicie?

1

Ja zawsze bylem fanem jego talentu, widziałem w nim lepsza wersje Fabregasa jak jeszcze gral w Arsenalu, ale te kontuzje mu nie pozwoliły sie rozwinąć

0

Wilshere w Valencii? Nie powiem ciekawie by to wyglądało

0

Dele Alli i moze Eric Dier + ta trojka co zostala juz wymieniona

0

Real tak czekal na De Gea az sie fax spóźnił, zeby z Paco nie bylo podobnie

9

W sumie jakby trafil do Realu nie byloby tak źle, zawsze to jakies osłabienie :P

0

Nie powiem, ze taki Draxler czy inny SPO by im sie sprzydal, ale taka cena?

0

a no to tego nie wiedzialem, dzieki za uswiadomienie

2

w presezonie jak Denis grał po stronie Messiego znacznie lepiej wygladał niz w tym dwóch meczach ligowych gdzie grał obok Turana, oczywiscie nie wyciągam wniosków juz, ale warto na to zwrocic uwage

1

zagrał jako defensywny pomocnik a stracili 5 goli takze za kolorowo mogło nie byc

0

Lahoz ciota. Jaki faul, dawaj od razu karnego za faul na polowie boiska

0

ale ich poklepali, niczym Messi-Alba-Suarez :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?