FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja widzę 5:Grimaldo, Bellerin, Denis, Deulofeu, Munir
0
Chyba nie ma i Francja Wlochy tez nie
0
Na wiosne gral slabo, ale na jesieni ubieglwgo roku to gral jal Messi, takze jak jest w formie to....
3
tak samo kiedys bylo transferowe KSW, wypozyczeni i sprzedani i jeszcze pare innych
44
akurat to bardzo dobrze świadczy o ich redaktorach, co kolejka jest pichichi i podsumowanie kolejki, czego u nas w tym sezonie jeszcze nie było
0
Dawanie Ardy w pomocy juz nas nauczylo ze to nie ma sensu, mam nadzieję juz go nigdy tam nie zobaczyć
1
Hahahaha, Polak Polakiem alebez przesady, od razu napiszcie ze jest lepsxy od Busquetsa
1
Dodałbym jeszcze Cancelo, Gaya(moze sie obudzi), Santi Mina i Parejo
0
dla mnie transfer Slimaniego troche bez sensu, maja Vardy, Okazaki, Ulloa i Mussa i po co kolejny napastnik? Sprzydałby im się defensywny pomocnik
17
Ale was wszystkich boli ta Fifa
0
własnie jakby te transfery doszlu do skutku to maja idelana ilosc pomocników, w systemie z 2 defensewnymi pomocnikami, graliby na zmiane Dembele, Dier,Wanyama i Sissoko oraz 3 przed Kanem, czyli do rotacji Isco, Alli, Eriksen i Lamela(moze grac tu jeszcze Dembele i Sissoko) takze pomoc pierwsza klasa
7
New York Red Bulls vs Orlando Magic, w tym meczu sedzia zastosował challenge dzeki czemu zostal wywalony piłkarz(na samym poczatku sedzia odgwizdał tylko faul) i co ważne, nie trwało to dlugo, gdyby nie klotnia z pilkarzami cala akcja roztrzygnela by sie w 30sekund
0
Zidane gwiazda xDDDDDDDDDDDDD
0
Ok, jaki Bermondo
1
Jaki Alvaro :D
30
Co robi GokuFcBarca na fcbarca.com? Pisze bez sensu
0
juz nie przesadzaj, Modric jest na poziomie Iniesty i kazdy kto jest choc troche obiektywny to przyzna
1
wilk cały i owca syta
1
Zaczęło się juz US Open, kto waszym zdaniem jst w stanie zagrozić Djoko? Przez odpadniecie z IO bedzie bardzo zmotywowany, ale Nadal, Wawrinka, Murray i moze Del Potro( chociaz ciezko mu bedzie 2 takie turnieje rozegrac) mogą cos podzialac. Co myślicie?
1
Ja zawsze bylem fanem jego talentu, widziałem w nim lepsza wersje Fabregasa jak jeszcze gral w Arsenalu, ale te kontuzje mu nie pozwoliły sie rozwinąć
0
Wilshere w Valencii? Nie powiem ciekawie by to wyglądało
0
Dele Alli i moze Eric Dier + ta trojka co zostala juz wymieniona
0
Real tak czekal na De Gea az sie fax spóźnił, zeby z Paco nie bylo podobnie
9
W sumie jakby trafil do Realu nie byloby tak źle, zawsze to jakies osłabienie :P
0
Nie powiem, ze taki Draxler czy inny SPO by im sie sprzydal, ale taka cena?
0
a no to tego nie wiedzialem, dzieki za uswiadomienie
2
w presezonie jak Denis grał po stronie Messiego znacznie lepiej wygladał niz w tym dwóch meczach ligowych gdzie grał obok Turana, oczywiscie nie wyciągam wniosków juz, ale warto na to zwrocic uwage
1
zagrał jako defensywny pomocnik a stracili 5 goli takze za kolorowo mogło nie byc
0
Lahoz ciota. Jaki faul, dawaj od razu karnego za faul na polowie boiska
0
ale ich poklepali, niczym Messi-Alba-Suarez :D