0

jakiejs 100 sytuacji nie mieli(oprocz spalonego Ibry) ale grę prowadzą i myśle ze cos wcisną

0

To byl na żółto kartkę bez zadnych wątpliwości

0

Z czym przesadzilem?

0

Troche szkoda, Mane juz nie powinno byc na boisku a wtedy nie wiadomo jakby mecz sie potoczył

1

Za chwile mecz Tottenham vs Liverpool i mam dziwne wrazenie ze ten mecz bedzie znacznie ciekawszy od innych hitów w PL

0

A wedlug mnie on nigdy nie zostanie pilkarzem na miare wielkich klubów, mam wrazenie ze wyrosnie z niego drugi Bojan, ale nie życzę mu tego

0

a Saul nie jest powołany do doresłej kadry?

33

Bartra vs Bale xDD

11

zazdroszczę, ja w ciągu doby widzialem 11

0

Juventus ma naprawde imponująca linię pomocy

6

Bravo w ostatnim czasie tak gral nogami ze Cillessen ni ma ciężkiego zadania

6

Ale wy macie ból dupy o tego Ronaldo...

1

Ja tam wole by CR sięgnął po krola strzelców juz w gazie grupowej i Real odpadl w cwiercfinale czy wcześniej

0

Ale z Dortmundem i Kogutami mogłoby byc teoche ciężko

0

moje typy to(nie liczac kick off): KO i Y2J, Apollo, Becky itp(chyba ze bedzie jakis wielki powrot), Reigns, Gallows( ale kibicuje ND), Sasha, AJ, Ambrose, Ballor, Brock(ale kibicuje Ortonowi

0

nie dostanie napewno do Wrestlemanii, bo od pazdziernika znowu ma byc go mniej z powodu promocji jakiegos filmu

0

Ale uwalili Zayna. najpierw wygrywa 4gwiazdkowa walka z KO, a teraz jakis tag team na kick off, a karta nawet ciekawa, mało wyników da sie przewidziec(chyba tylko Sasha i Brock)

1

Wielkie dzięki

0

o ktorej zaczyna sie WWE Summer Slam? i gdzie będzie transmisja, bo karta naprawde nie wyglada zle

0

Bo mowil jakby ktos umarl, jakby swiat sie przez to skończył itp

0

Jak dla mnie troche przesadził

0

Dujszajbustajew moze wziąć 3 przerwy przez caly mecz, a ile wziął?

0

Co Wyszomirski obroni to oni nie umieją zebrać

1

Krajewski to jest frajer, 3 blad w ataku, pcha sie mimo ze gramy z przewagą

0

7 minuta 2 blad w ataku, Krajewski na środku rozegrania-gorzej byc nie może

0

Denis zagral dobrze ale cale show z przodu skradli Messi i Suarez, a Umtiti bardzo dobrze

2

wlasnie Munir gra lepiej na 9, w tamtym sezonie jak zastepowal Suareza to coś tam robił, a jak grał za Neymara....szkoda gadac

0

Pomysł zanim cos napiszesz, to nie boli. Jedni lubią piłke nozna, inni szachy a inni koszykówkę i nie raz pojawiły się tutaj info na temat koszykówki

0

jak uważacie- Phelps to genialny pływak, najlepszy w historii, czy bardzo dobry pływak ze wspomagaczami?

1

Z tej listy to marzy mi sie Giovinco ale o nim uslyszalem jedną plotkę :/ Jonas tez dobra opcja tylko cena moze byc wysoka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?