0

Mnie tam bardziej ciekawi czy pojedzie calkowicie nazwiskami czy formą tez będzie sie sugerował

11

Za chwile się okaże że jest lepszy od Bale

5

Ja bym sie tam cieszyl gdyby do nas trafił

3

Mowilem przez 3 minuty, z czego 4 razy powtorzylem to samo zdanie i kolejna minutę było: yyyyyyyyyyyy a i tak zdałem

0

Do Euro juz naprawde nie duzo czasu zostało, takze pytanie kto według was jest faworytem i dlaczego, kto moze byc czarnym koniem i dlaczego, kto moze rozczarowac i dlaczego?

0

Ta jedenastka rozwaliblaby kazdego w tej lidze, obrona wraz z defensywnymi pomocnikami byłaby nie do przejścia, a w ataku to miazga

0

Tomaszewski juz w Cafe Futbol mowi o Lewym zr najlepszy piłkarz świata, a Messi i Ronaldo to reklama

2

ale jak gra to ostatnia przebija Neymara o 3 klasy

0

pomimo tego ze często łapie kontuzje, czasami mu w głowie odbija, to patrząc na to że byłby za darmo warto go ściagnąć

0

albo zrobic tak jak jest w Copa Libertadore

0

patrząc obiektywnie, nie przez sympatię do klubu, kto Waszym zdaniem awansuje dzisiaj?

0

City za Pellegriniego jest jak my za Martino, wogóle żadnego pomysłu na grę

1

no dzisiaj to De Bruyne i Aguero zagrali fenomenalne spotkanie, z reszta ile razy ogladam Aguero to gra tak jak dzisiaj

0

Guardiola nie wiedzial na co sie piszę, tam oprocz obrony(bo oni dzisiaj zagrali napawde dobrze) to wszystko jest beznadziejne, i nie mowie tylko o tym meczu, a Tiki-taki tam za cholere nie wprowadzi bo tam oprocz Davida Silwy nikt nie umie poklepac na jeden kontakt

0

Jezeli juz odgwizdal faul yo kartka dla Ramosa

17

Jak Leicester gra brzydko i stawia autobusy to jest dobrze, ale jak Atletico to robi to jest zle, paskudnie itd

1

Ribery szarpie się Simaone i nawet kartki nie dostał? A lewandowski przy aktorzy jak Robben

0

Hahahaha lewandowski ręke sygnalizował

0

nie cały swiat, tylko ich ,,kibice". Gosc ma nie pisac to co mysli, bo ty nie lubisz Tottenhamu?

0

szkoda Tottenhamu, grali najładniejszy futbol na wyspach i zasłużyli na mistrzostwo, i niech nikt nie pisze, ze LEicester zasłuzyło bardziej bo miało wiecej punktów, bo oni dostali tyle karnych z kapelusza....

0

Niestety nie obejrzałem meczu, a bardzo mnie ciekawi jak Montoya poradzil sobie z Neymarem i Albą? Ktoś mi powie

2

Pogba lub di Maria

0

Nie gral przez dlugi okres, takze formy szybko nie odzyska, a do konca sezonu dla Arsenalu zostało 3 mecze

1

Noo Casillas jest powoływany od 2 lat za nazwisko

5

Bardzo mnie ciekawią powolana Del Bosque na Euro, czy powoła calkowicie bez formy i gry Isco, Pedro tez formą bie zachwyca, nie wiem jak wygląda sytuacja z kontuzją Cazorli, i czy powoła np. Saula i Denisa Suareza

2

I Denis i Saul powinni zostac powołani, ale pewnie Del Bosque pojedzie nazwiskami i tyle bedzie z tytulu Hiszpanii na Euro

0

Ja mam wrażenie ze on podczas jednego meczu jest 10 razy na spalonym

18

Jak ja nie lubie Lewandowskiego....oczywiscie szanuje go jako pilkarza, ale on jest gorszy niz Muller w zachowaniu, on jak straci pilke yo ma zawsze pretensję do sędziego... Macha rękami gorzej niz Ronaldo

0

jestes jedyna osobą na tym forum, wsrod internautów, moich znajomych, stron internetowych która dała by tam karnego, także dalsza dyskusja nie ma sensu

0

ty sobie zartujesz? wejscie Benatii było idiotyczne i jak najbardziej na kartkę, ręka była, ale miał ją przy ciele, chował ją i nie było celowości, jedyne co się moge zgodzic to do braku kartki dla Luisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?