FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie tam bardziej ciekawi czy pojedzie calkowicie nazwiskami czy formą tez będzie sie sugerował
11
Za chwile się okaże że jest lepszy od Bale
5
Ja bym sie tam cieszyl gdyby do nas trafił
3
Mowilem przez 3 minuty, z czego 4 razy powtorzylem to samo zdanie i kolejna minutę było: yyyyyyyyyyyy a i tak zdałem
0
Do Euro juz naprawde nie duzo czasu zostało, takze pytanie kto według was jest faworytem i dlaczego, kto moze byc czarnym koniem i dlaczego, kto moze rozczarowac i dlaczego?
0
Ta jedenastka rozwaliblaby kazdego w tej lidze, obrona wraz z defensywnymi pomocnikami byłaby nie do przejścia, a w ataku to miazga
0
Tomaszewski juz w Cafe Futbol mowi o Lewym zr najlepszy piłkarz świata, a Messi i Ronaldo to reklama
2
ale jak gra to ostatnia przebija Neymara o 3 klasy
0
pomimo tego ze często łapie kontuzje, czasami mu w głowie odbija, to patrząc na to że byłby za darmo warto go ściagnąć
0
albo zrobic tak jak jest w Copa Libertadore
0
patrząc obiektywnie, nie przez sympatię do klubu, kto Waszym zdaniem awansuje dzisiaj?
0
City za Pellegriniego jest jak my za Martino, wogóle żadnego pomysłu na grę
1
no dzisiaj to De Bruyne i Aguero zagrali fenomenalne spotkanie, z reszta ile razy ogladam Aguero to gra tak jak dzisiaj
0
Guardiola nie wiedzial na co sie piszę, tam oprocz obrony(bo oni dzisiaj zagrali napawde dobrze) to wszystko jest beznadziejne, i nie mowie tylko o tym meczu, a Tiki-taki tam za cholere nie wprowadzi bo tam oprocz Davida Silwy nikt nie umie poklepac na jeden kontakt
0
Jezeli juz odgwizdal faul yo kartka dla Ramosa
17
Jak Leicester gra brzydko i stawia autobusy to jest dobrze, ale jak Atletico to robi to jest zle, paskudnie itd
1
Ribery szarpie się Simaone i nawet kartki nie dostał? A lewandowski przy aktorzy jak Robben
0
Hahahaha lewandowski ręke sygnalizował
0
nie cały swiat, tylko ich ,,kibice". Gosc ma nie pisac to co mysli, bo ty nie lubisz Tottenhamu?
0
szkoda Tottenhamu, grali najładniejszy futbol na wyspach i zasłużyli na mistrzostwo, i niech nikt nie pisze, ze LEicester zasłuzyło bardziej bo miało wiecej punktów, bo oni dostali tyle karnych z kapelusza....
0
Niestety nie obejrzałem meczu, a bardzo mnie ciekawi jak Montoya poradzil sobie z Neymarem i Albą? Ktoś mi powie
2
Pogba lub di Maria
0
Nie gral przez dlugi okres, takze formy szybko nie odzyska, a do konca sezonu dla Arsenalu zostało 3 mecze
1
Noo Casillas jest powoływany od 2 lat za nazwisko
5
Bardzo mnie ciekawią powolana Del Bosque na Euro, czy powoła calkowicie bez formy i gry Isco, Pedro tez formą bie zachwyca, nie wiem jak wygląda sytuacja z kontuzją Cazorli, i czy powoła np. Saula i Denisa Suareza
2
I Denis i Saul powinni zostac powołani, ale pewnie Del Bosque pojedzie nazwiskami i tyle bedzie z tytulu Hiszpanii na Euro
0
Ja mam wrażenie ze on podczas jednego meczu jest 10 razy na spalonym
18
Jak ja nie lubie Lewandowskiego....oczywiscie szanuje go jako pilkarza, ale on jest gorszy niz Muller w zachowaniu, on jak straci pilke yo ma zawsze pretensję do sędziego... Macha rękami gorzej niz Ronaldo
0
jestes jedyna osobą na tym forum, wsrod internautów, moich znajomych, stron internetowych która dała by tam karnego, także dalsza dyskusja nie ma sensu
0
ty sobie zartujesz? wejscie Benatii było idiotyczne i jak najbardziej na kartkę, ręka była, ale miał ją przy ciele, chował ją i nie było celowości, jedyne co się moge zgodzic to do braku kartki dla Luisa