0

mam to samo i to jest od 18 około

4

pamiętam jak Graham Hunter napisał w swojej książce o Nim. Dokładnego cytatu nie pamietam, ale to bylo cos w stylu :,, Gdyby 175tys socios codziennie myło rano nogi Johanowi i tak nie spłaciłaby długu jaki mają u Niego"

0

Tez bylbym wdzięczny

4

Gdzie ty tam miales faul?

0

ja tam go lubie sluchac jak komentowal mecze kadry, bo na Eurosporcie to Bundesligi to fatalnie mu szlo, ale reprezentacje nawet mu idzei

2

Niby tak, ale Aduritz i Roberto zaprzeczają temu

2

Przeciwko nam zagral kapitalne zawody, na ten moment dziwi mnie nawet fakt że nie dostal powolania do reprezentacji, tak dobrze gra

0

mecze towarzyskie do obstawiania są jak dla mnie bardzo ryzykowne

0

Ja tez bym tego błędem nie nazywal bo Luis juz nas nauczyl ze on byle jak, byle kiedy, byle czym potrafi strzelic, ale byl tak pasywny, malo aktywny ze az razilo

0

Niby tak, ale Munir ostatnio nie gral tak źle, a w pressingu by byl napewno bardziej aktywny

2

Jeszcze co do wczorajszego meczu: nie rozumiem po co Lucho trzymał Luisa do konca spotkania? W pressingu wyrazne nie pomagaal jak zawsze, widac bylo jego obawy przed kartką, a Munir ostatnio jak gral to nie zawodzil

1

znowu nie ma Mirosławskiego, tego obok Ćwiąkały nie da sluchac...

0

A byles w Park de Catalunya? To jest dopiero poezja

0

Bez Banegi, Krohn-Deli i Konoplyanki to moze femis uda im sie wyciągnąć

0

Na mecze lataja samolotem

0

wiesz, ja dostalem za to,ze po tym marudzeniu na losowanie, chcialem by Real trafil na Volsburg

3

1

A o ktorej? I gdzie bedzie transmitowany?

1

Jaki jest plan na ten weekend w Planicy, bo gdzies pisze ze teraz sa kwalifikacje, a indziej ze juz konkurs

1

Zależy od rywala

0

A nie najdłuższy?

24

Cos mi sie wydaje ze on to specjalnie przekręcil

0

ja mam spirit. Staryyyyy jesli Ci zycie mile, odmawiam, szpital psychiatryczny przy nim zbliza sie z szybkoscie TSV, marzy mi się by ko kiedys ,,przypadkowo zepsuc"

0

Jest tu zapewne parę osób które oglądają MLS, jak myślicie, na jakim poziomie jest ta liga odnośnie Europy? Poziom Ligi Belgijskiej, czy moze poziom wyżej typu Portugalskiej?

0

super sprawa, pamietam jak byla na SportKlubie z super komentatorem, on teraz komentuje tam tez Copa Libertadore, ktos wie jak on sie nazywa, bo zapomnialem?

0

najlepsza opcja dla Nas, wszystkie poszukiwane aspekty posiada. Może jakby dołączył przestalibyśmy źle pisac jego nazwisko

0

nie zapominam, tylko warto powiedziec, ze 2 niesluszne gole, najpierw karny jak na Robbenie w MŚ w meczu z Meksykiem, a drugi po przyjeciu piłki ręką

0

Ja też, znowu pewnie zostanie MVP sezonu MLS, nie widze dla niego konkurencji

62

niezły paradoks: w najlepszej drużynie świata nikt nie mówi o byciu najlepszym, a w druzynie, która jest na upartego w Top5 kazdy mowi o byciu najlepszym i o zazdrosci

0

Dla mnieniema znaczenia na kogo traci Real, moze nawet awansować do półfinału walkowerem, bylebysmy my trafili na Wolsburg czy Benfice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?