4

Oprocz Barcelony jestem tez wielkim fanem Tottenhamu(glownie ze wzgledu ze lubie ich pilkarzy) i niestety, ale co roku od kilku lat sie piszę przed sezonem, ze Koguty moga powalcxyc o mistrzostwa a i tak kończą na 5-6 pozycji, a w tym roku naprawde grają najlepszą piłkę fla oka w Anglii

0

może się myle, ale Nasri nie został zapisany przez Man City do fazy pucharowej

3

stadion Barcy to jedyny piłakrski na którym byłem, ale jego potęga i ogrom jest niesamowita, jak wychodzisz z tuneli na stadion... Poezja

1

W poriwnaniu z Atletico Valencia wgl nie kradla czasu

7

A mnie śmieszą ,,kibice" Barcelony którzy wszędzie widzą macki Pereze, ustwione losowanie itd

1

Neymar tymi ,,kiwkami" chce grać na czas?

1

jest ktos kto zna sie tutaj dobrze na rozwiazywaniu Pit?? bo musze rwozwiazac po raz pierwszy i nie wiem paru rzeczy

0

napewno nie gra, ale nie wiem czy przez kontuzje, czy przez decyzje trenera

0

Uwielbiam go, ale w przeciwieństwie do Coutinho nie widzę go na skrzydle na wypadek rotacji

0

Ale tutaj jest więcej komentarzy o Realu niż o Barcelonie, co na tej stronie nie powinno miec miejsca

3

Nie nudzi Was ciągle to marudzenie na Real i podkladanie się przez Getafe i Espanyol? Zastanowcie sie czy jestescie kibicami Barcelony czy antyfanami Realu

0

Wielkie dzięki

0

Takie pytanie wgl nie zwiazane z futbolem: czy ktos byl na obozies studenckim w Zlotych Piaskach?czy to wyglada tak super jak wszyscy mówią, czyli kluby, impreza itd?

2

Nie opłaca Ci się, mecz trwa 90 min a skrot trwalby jakieś 60min

41

Liverpool+BVB+Anfield Road+ Twaro+Nahorny+ Liga Europejska= mózg rozwalony

0

Nie wiem jak idzie Dingowi w tym sezonie ale chcialbym by on kiedys zdobyl MS(bo chyba nie zdobyl) bo jest taki fajny, jak na niego patrze to mi sie smiac chce

0

wie ktos kto komentuje dzisiaj Liverpool?

0

Nie wiem jak wy, ale od jakiegos czasu, jak Messi i Neymar maja piłkę, nie oczekuję akcji, tylko licze sekundy kiedy im pilke wezmą

0

Niech Messi jedzie do tej Panamy załatwic sprawe z tymi podatkami i wróci jak wszystko bedzie cacy

2

Jedynie Ter Stegen i sędzia na plus

2

znaczna większość użytkowników tej strony nigdy nie mogło pogodzić sie z dobrym lub bardzo dobrym meczem Ronaldo, ale wczoraj zagrał prawie jak Messi w pamiętnym meczu z Arsenalem, gol główką to by się sam Aduriz nie powstydziłby się

0

Dzisiaj urodziny wybitnego Naszego kapitana, nigdy nie zapomnę jego obrony w meczu z Lokomotivem :D

0

a nie wiesz gdzie mozna pobrac jego formularz, czy program z tym?

0

w tym roku po raz pierwszy musze wypelnic PIT, czy ktos mi odpowie na pytanie: jaki numer mam rozwiazac skoro jestem studentem?

0

,, wiadomo w jaki sposób" jak to rozumiesz?

2

jak mozecie sie smiac z Munira....popatrzcie na Messiego i Neymara, ktorzy maja wiecej strat niz Messi nie spalconych mln

5

tu powinna byc kolejna strata Messiego i 100 dla RSSS, nie bylo faulu

0

Messi dzis gorszy od Turana, a to jest osiagniecie

0

2

Messi 3 strata przez 2 minuty, z Atletico było podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?