0

@pt9, nogi mu nie urwał, można grać dalej. Nieraz takie sytuacje sędziowie puszczali i Aspas niepotrzebnie się podpalił

1

@Encore, no a ja pytam ile miał fauli ten Martin w pierwszej połowie, bo jeśli tylko dwa to nie jest to niezrozumiała decyzja, że sędzia kogoś nie wyrzuca po dwóch faulach :D Militao nieraz fauluje sześć razy żeby dostać pierwszą żółtą, a co dopiero opuścić boisko

0

No ale czy w sumie ten Martin naprawdę powinien tam dostać czerwoną kartkę? Ile razy faulował w tej pierwszej połowie? Przy żółtej kartce + potem kiedy Aspas się zagotował? Było coś jeszcze?

4

Martin to jest żart xd

0

Aspas niech jeszcze więcej się drze, może też wyleci z czerwoną

1

@Katalończyk 99, co Ty myślisz, że jak bramkarz obroni jeden strzał to już będzie noszony na rękach? XD

1

Martin zaczyna solidnie, minęły cztery minuty, a on już złamał linię spalonego jako jedyny i faulował na żółtą kartkę XD

1

To, że Rodri jest odpowiednim wyborem jeśli chodzi o ZP pokazuje to jak gra bez niego Manchester City :D

0

@MOLESTA, Ty to taki wygadany, a jak Ci zadałem jedno proste pytanie to od dwóch tygodni odpisać nie umiesz xd

1

Gvardiol wykreował te akcje, brawo

1

@MesQueUnClub96, czyli zadowolony tak jak Ty kiedy patrzysz na tego kierowcę

1

@agaFCB, a u mnie dziś alternator się obudził i akumulator jest jak @MesQueUnClub96

9

@Luciano99, nie nudziłeś sie na urlopie widzę

1

@MesQueUnClub96, to chyba nie była wiadomość do mnie

1

@MesQueUnClub96, chce żeby on nie był nieszczęśliwy

1

@Kondziubarca, jak ma być dobrze jak Małysz wciąż nie skacze

0

@MesQueUnClub96, daj mu Boże żeby tak nigdy nie zbłądził

0

@MesQueUnClub96, widzę, że jesteś wierny

0

@MesQueUnClub96, ładny chociaż?

1

@gumaz, co Ty jesteś niepoważny. Dobrze, że są ubrane, bo jest zimno i mogą zachorować jak się nie ubiorą

2

@gumaz, na co dzień zdecydowanie prysznic, bo jak mam okazję skorzystać z wanny to moczę podwozie minimum godzinę

0

@Michael24, bo nie mam ochoty ani na jedno ani na drugie + dla mnie lepiej zamiast dni wolnych iść do pracy, taki to rok

1

@Michael24, w tym roku to najchętniej wykreśliłbym święta i Sylwestra z kalendarza

0

@PatrykBarca, tego im na pewno nie oddamy

1

@shinthps, kolega może mieć rację, również dostałem podobną informację od jednego znajomego. Jutro spróbuję przeczyścić połączenia masowe, przewody, które idą do rozrusznika od alternatora. Do regulatora napięcia na wchodzi z kostką jeden przewód, być może on jest gdzieś rozwalony. Zobaczę jutro

0

@maroon, pod kompem mi pokazuje małe napięcie nawet jak silnik pracuje :(

3

@Rust_Cohle, nie wiadomo co bardziej

0

Miałem ostatnio problemy z ładowaniem akumulatora, zamówiłem alternator i go wymieniłem. Zmarzłem jak pies robiąc to na powietrzu i leżąc na ziemi. Efekt? Ikonka wciąż się świeci xD Było warto

8

@Kondziubarca, chore czasy, że możesz sobie zaatakować jakiś kraj, a teraz jak oni atakują Ciebie to jeszcze im grozisz XD

0

@gumaz, ja nie jadłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?