FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DLFCB, jakieś ognisko patologii
1
@NeroTFP1, hahaha Lewy I Szczęsny w Barcelonie? Niemożliwe, tak samo jak mistrzostwo
0
@JarekS, żadna z gazet nie podała Yamala na ławce, chyba wiesz więcej niż oni
W każdym razie oby nie zagrał w pierwszym składzie
4
@Comentateiro, ojoj @Borneo wez to popraw
1
@tristan87, @Wiśnia 6 mów co wiesz
1
@bartas97, ojojoj, tacy zawodnicy jak on to tylko w sferze niespełnionych marzeń
0
Jeszcze trochę i w Barcelonie będzie więcej Polaków niż w Realu Madryt Hiszpanów w I składzie
63
Jak sobie człowiek przypomni, ze Lewy za drapanie się po nosie dostał trzy mecze zawieszenie, a cyrkowcy z Realu Madryt robią takie rzeczy i nie dostają nawet czerwonych kartek to ciężko mieć w ogóle szacunek do sędziów i do białego klubu z Madrytu.
Jeszcze oni będą tłumaczyć, że to sędziowie są źli i tylko oni.
Ku*** inni zawodnicy takich pajaców z siebie nie robią na boisku XD
26
Real Madryt to obrzydliwy klub, żadnego meczu nie mogą ogarnąć bez kontrowersji XD
Derby Madrytu będą bardzo ciekawe, tam to będą ich pchali dopiero
0
@KrychaFCB, widzisz @Kessie? Nie to co Ty
1
@JarekS, czyli jednak to prawda co o Tobie tutaj piszą xD
1
@norbi77, ciekawe czy ta kobieta ma swoją miłość. Jak gość zobaczy wideo na pewno będzie zadowolony
5
@VegetaPolska, chyba pomyliłeś stronki
0
Saul kolejnym, który opuszcza boisko na noszach
3
@Rust_Cohle, ciekawe komu ukradł. Przy @Kessie to nawet na balkonie nie można nic zostawić
0
@Salchent, zlikwidować piłkę nożną w Polsce
1
@Miszak, jeszcze Sabalenka w profilu, to już się robi solidne combo
0
@Miszak, Ty nie dość, że za Legią to jeszcze za Realem?
2
@TheNekro94, i oddałbyś dziecko do okna życia tak jak pisał Pan nauczyciel @NeroTFP1?
0
@Lionel_Messi10, też bym zjadł kebaba z Messim
0
@Danny Gaucho, Niuniuś, robi się gorąco
@DonCarletto, podejrzewam, że do Nico jeszcze nikt nie przyjechał, bo Barcelona nie miała kasy xD
2
@Danny Gaucho, to tylko dziecko, taki pociąg jak Barcelona przyjeżdża tylko raz.
1
@cules100pro, byleby nie grali tak jak ostatnio w Manchesterze
Ogólnie uważam, że wciąż to City jest faworytem
0
@Kapitan hawk, akurat nie, bo moim zdaniem to tak należy mówić o nich wszystkich :)
1
@TheNekro94, całkiem możliwe, ale moim zdaniem naklejanie sobie tego typu rzeczy czy tabliczki za szybami to lekkie odchyły
1
Jestem w DE i wjeżdżam na parking do sklepu, a na nim stoi dostawczak na naszych rejestracjach, za szybą ma tabliczkę na której widnieje napis „je*** PiS” XD
Ostry bałagan w głowie musi mieć kierowca jeśli nawet po Niemczech z czymś takim lata
0
@Linnox, @Faro, co tam napisałeś misiaczku, że Ci komentarz usunęli?
0
@Faro, nie, to pytanie, ale nie dziwi mnie to, że nie ogarnąłeś
0
@Faro, masz już kafejkę w ulubionych czy to jeszcze nie ten etap?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika