FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Marian_Pazdzioch, a na La Rambli mamy na pewno sporo znanych użytkowników z Wrocławia, na pewno ktoś pomoże.
Oznaczyłbym, ale nie wiem jakimi danymi się teraz legitymują
0
@tomcias10, no chyba tylko takie zespoły jak Chelsea będą mogły sobie na coś takiego pozwolić żeby mieć 30 zawodników na podobnym poziomie
7
@chosenone, mniej zależy od indywidualności czy nie ma takich indywidualności jak chociażby Messi przez całą karierę?
2
@Rust_Cohle, chyba głupszego tłumaczenia nie mógł zapodać XD
4
@Azazel_Pazuzu, niech oni się przygotują, bo to dopiero początek. Real i sędziowie są w trybie ciągnięcia za uszy, byleby były trzy punkty, a jeśli Atletico będzie lepsze na boisku to mogą być cyrki.
Chociaż jeśli w zeszlym sezonie uznawali im bramki strzelane rękami to może już wiele nas nie zaskoczy
0
@Safrani, nie zdziwię się jeśli za jakiś czas kluby będą chciały coś z tym zrobić. 48h od ostatniego meczu to trochę mało
1
@ronni37, a no to inna rozmowa, jeśli firma jest mała większe szanse są na coś takiego, a i z tego co mówisz nie zajmujesz się pierdolami, ale konkretniejszymi rzeczami. Zazwyczaj jest tak, że jeśli ktoś ma fach w ręku to nie puszcza go na inne stanowisko w momencie kiedy na jego docelowym jest odpowiednia ilość roboty
0
@tristan87, o tym mówię, a teraz dodał kolejny
3
Ćwiąkała wyczul, ze temat Szczęsnego i Barcelony jest głośny i chyba przez miesiąc będzie tylko o tym nagrywać
@tomasz, nie wstyd Ci?
0
@Who_you_mam, chętnie bym obejrzał wręczenie złotej piłki, które będzie polegać na tym żeby trafić nią w Viniciusa jeśli ją rzeczywiście dostanie
0
@ronni37, na jakich stanowiskach jeszcze pracujesz?
9
@Luciano99, dobrze, że bierzesz na barki to swoje obrzezanie
Twoi pracownicy jak czytają, że są głupi to się jeszcze z tego cieszą, to ich wyróżnia od reszty
2
Mallorca w tym sezonie zatrzymuje kolejny Real
1
@maroon, chyba bym się ze**ał
1
@F3DO, w grudniu popołudniu
0
@esem91, 2025/2026
2
Swoją drogą ten zawodnik Majorki to niezły akrobata
4
@Kapitan hawk, tak, dlatego ma ksywę „garbaty”
0
XD no cóż. To się nacieszyli
1
Lo Celso, ale uderzył. Bardzo ładna bramka
8
@MesQueUnClub96, no większy na pewno już jest, a może jeszcze urośnie, bo ma dopiero 17 lat
6
@Popitek12, ktoś Ci wczoraj napisał, że masz bałagan na strychu i widzę, że do tej pory zrobił się już niezły burdel
0
@Krzysztof1987, przecież my nie rozmawiamy o fabryce aut, a mniejsze firmy w Polsce to zupełnie inne realia i tam jeśli zajmujesz się czymś co jest łatwe do nauczenia to nie zarabiasz lepiej.
1
@Encore, będzie euro powtórzone? Po karnym Błaszczykowskiego?
2
@VegetaPolska, gówno prawda, jak masz jedno stanowisko ogarnięte na bardzo wysokim poziomie to zarabiasz bardzo dużo. Jeśli jesteś w stanie ogarnąć kilka stanowisk w jednej firmie to znaczy, że nie wymagają one zbyt wiele nauki i stażu
0
@zodiak_10, a skąd akurat taki nick? Czy on jest z czymś lub kimś powiązany?
1
@mekston, jak on mu odpowie to jutro na kolanach do tego aktualnego pracodawcy pójdzie i będzie go chciał po stopach całować
0
@zodiak_10, mem niskich lotów
0
@mekston, de Bruyne to genialny piłkarz, ale to Rodri jest mózgiem tej drużyny. Będzie im bardzo ciężko
1
@VegetaPolska, swoją drogą nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś i na jakich stanowiskach, że pracodawca cenił wszechstronność. W każdej firmie gdzie do tej pory pracowałem jak ktoś był dobry na stanowisku X to nie ruszał się z miejsca w którym potrafi pracować chyba, że akurat brakuje roboty. Nie da się być od wszystkiego