3

@Marian_Pazdzioch, a na La Rambli mamy na pewno sporo znanych użytkowników z Wrocławia, na pewno ktoś pomoże.

Oznaczyłbym, ale nie wiem jakimi danymi się teraz legitymują

0

@tomcias10, no chyba tylko takie zespoły jak Chelsea będą mogły sobie na coś takiego pozwolić żeby mieć 30 zawodników na podobnym poziomie

7

@chosenone, mniej zależy od indywidualności czy nie ma takich indywidualności jak chociażby Messi przez całą karierę?

2

@Rust_Cohle, chyba głupszego tłumaczenia nie mógł zapodać XD

4

@Azazel_Pazuzu, niech oni się przygotują, bo to dopiero początek. Real i sędziowie są w trybie ciągnięcia za uszy, byleby były trzy punkty, a jeśli Atletico będzie lepsze na boisku to mogą być cyrki.

Chociaż jeśli w zeszlym sezonie uznawali im bramki strzelane rękami to może już wiele nas nie zaskoczy

0

@Safrani, nie zdziwię się jeśli za jakiś czas kluby będą chciały coś z tym zrobić. 48h od ostatniego meczu to trochę mało

1

@ronni37, a no to inna rozmowa, jeśli firma jest mała większe szanse są na coś takiego, a i z tego co mówisz nie zajmujesz się pierdolami, ale konkretniejszymi rzeczami. Zazwyczaj jest tak, że jeśli ktoś ma fach w ręku to nie puszcza go na inne stanowisko w momencie kiedy na jego docelowym jest odpowiednia ilość roboty

0

@tristan87, o tym mówię, a teraz dodał kolejny

3

Ćwiąkała wyczul, ze temat Szczęsnego i Barcelony jest głośny i chyba przez miesiąc będzie tylko o tym nagrywać

@tomasz, nie wstyd Ci?

0

@Who_you_mam, chętnie bym obejrzał wręczenie złotej piłki, które będzie polegać na tym żeby trafić nią w Viniciusa jeśli ją rzeczywiście dostanie

0

@ronni37, na jakich stanowiskach jeszcze pracujesz?

9

@Luciano99, dobrze, że bierzesz na barki to swoje obrzezanie

Twoi pracownicy jak czytają, że są głupi to się jeszcze z tego cieszą, to ich wyróżnia od reszty

2

Mallorca w tym sezonie zatrzymuje kolejny Real

1

@maroon, chyba bym się ze**ał

1

@F3DO, w grudniu popołudniu

0

@esem91, 2025/2026

2

Swoją drogą ten zawodnik Majorki to niezły akrobata

4

@Kapitan hawk, tak, dlatego ma ksywę „garbaty”

0

XD no cóż. To się nacieszyli

1

Lo Celso, ale uderzył. Bardzo ładna bramka

8

@MesQueUnClub96, no większy na pewno już jest, a może jeszcze urośnie, bo ma dopiero 17 lat

6

@Popitek12, ktoś Ci wczoraj napisał, że masz bałagan na strychu i widzę, że do tej pory zrobił się już niezły burdel

0

@Krzysztof1987, przecież my nie rozmawiamy o fabryce aut, a mniejsze firmy w Polsce to zupełnie inne realia i tam jeśli zajmujesz się czymś co jest łatwe do nauczenia to nie zarabiasz lepiej.

1

@Encore, będzie euro powtórzone? Po karnym Błaszczykowskiego?

2

@VegetaPolska, gówno prawda, jak masz jedno stanowisko ogarnięte na bardzo wysokim poziomie to zarabiasz bardzo dużo. Jeśli jesteś w stanie ogarnąć kilka stanowisk w jednej firmie to znaczy, że nie wymagają one zbyt wiele nauki i stażu

0

@zodiak_10, a skąd akurat taki nick? Czy on jest z czymś lub kimś powiązany?

1

@mekston, jak on mu odpowie to jutro na kolanach do tego aktualnego pracodawcy pójdzie i będzie go chciał po stopach całować

0

@zodiak_10, mem niskich lotów

0

@mekston, de Bruyne to genialny piłkarz, ale to Rodri jest mózgiem tej drużyny. Będzie im bardzo ciężko

1

@VegetaPolska, swoją drogą nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś i na jakich stanowiskach, że pracodawca cenił wszechstronność. W każdej firmie gdzie do tej pory pracowałem jak ktoś był dobry na stanowisku X to nie ruszał się z miejsca w którym potrafi pracować chyba, że akurat brakuje roboty. Nie da się być od wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?