13

@VegetaPolska, no ale Ty nie jesteś od tego żeby wybierać sobie w pracy na czym chcesz pracować i czym chcesz się zajmować. Opowiem Ci dziecko drogie na swoim przykładzie.

Jak mnie przyjęli do pierwszej firmy jakieś 10 lat temu gdzie nic zupełnie nie umiałem to poszedłem pracować tam gdzie potrzebowali, bo w sumie to i tak gówno umiałem i nie mogłem startować na jakiekolwiek stanowisko. Po miesiącu pracy brygadzista mnie zawołał i powiedział, że od przyszłego tygodnia pracuje już na innej maszynie i tam będę mieć cztery miesiące żeby ją ogarnąć do tego stopnia żeby być samodzielnym.

Reasumując, jeśli gówno umiesz i nie masz umiejętności to liczysz na to co oni z Tobą zrobią i na co będą chcieli Cię uczyć albo możesz po prostu porozmawiać, że gdyby była opcja nauczyć się na stanowisku X czy Y to Ty jesteś chętny.

Jednak tak jak mówię każdy normalny pracodawca widząc, że jesteś za Realem nie zaproponuje Ci żadnego konkretnego stanowiska, bo powinno Ci wystarczyć to, że w ogóle możesz pracować

69

@VegetaPolska, oczywiście. Zwłaszcza jeśli pracownik kibicuje Realowi Madryt

5

@Jakchcesz, ale mu zeszła

0

@siuuu, o co Ty się tu w ogóle produkujesz? Masa osób korzysta z tego typu sposobu żeby zaoszczędzić. Tak było, jest i będzie. Może to być dla Ciebie czymś złym, a wielu innych ludzi będzie do tego podchodzić zupełnie inaczej. Nie kradną, kupują. To, że korzystają ze zmiany lokalizacji to druga sprawa, ale dla mnie akurat nic złego w tym nie ma.

@Mario96w, napisałeś mu wyżej coś takiego:

„Chłopie nie brnij w to bo się tylko pogrążasz, oszukujesz na kombinowaniu z vpnem żeby kupić taniej to chociaż przyznaj że jesteś oszustem. Bardziej szanuję oszustów niż oszustów hipokrytów”

Po czym sam przyznajesz, że gdybyś miał kompa to też byś kombinował, nieźle xD

3

@Comentateiro, każdy kto się próbuje dorobić na tragedii innych powinien mieć ucinane łapy

Przy samej dupie

0

@Comentateiro, dziadku 178 lat, a Ty wciąż taki nieomylny

0

@Sysia11, moim zdaniem jeśli ktoś potrafi wyzywać piłkarza na jego IG czy gdziekolwiek indziej to nie będzie przepraszać, bo jest za glupi żeby to zrozumieć

3

@Sysia11, na pewno sobie tak myśli, pewnie to pierwsze co mu przyszło do głowy jak zobaczył swoje kolano

2

@siuuu, przecież to nic złego kupować coś w innym kraju, bo jest taniej. Słowacy kupują na allegro, bo mają taniej niż u siebie. Też kradną?

3

@macio_944, 3h snu mi zostały niecałe, a ja Wojtka na La Rambli szukam, ech

5

@wojtek, kiedy będziesz?

1

@kamiVeB, chyba Marian

0

@PatrychoO, nauczył się bronić przez ten czas? Może on by stanął na bramce?

0

@Sysia11, no z tym, że nikt nie jest głupi to bym polemizował

0

@Sysia11, ja Ci zadałem proste pytanie, to Ty się odpalasz XD

3

@Mow_mi_Douglas, mieli w kadrze już 70 piłkarzy to kogoś musieli odpalić

5

@mekston, średnio, ale ma jeszcze czas

0

@Sysia11, Ty chyba jesteś niepoważna, sama napisałaś, że nie wymieniłabyś go na nikogo z Europy to pytam czy na kogoś z Argentyny byś wymieniła :D

Swoją drogą argument z wygraniem Copa America czy MŚ przez Argentynę czy Messiego też Ci w moim przypadku nie wyjdzie, bo dopóki Messi gra w piłkę dla Argentyny to dla mnie mogą wygrywać wszystko (chyba, że będą grali z Polską, bo ja w przeciwieństwie do niektórych najpierw kibicuję Polsce)

0

@Sysia11, a z Argentyny?

2

@Hosh, chłop się w grobie przewraca czytając wasze komentarze…

0

@GeneralXavi, nie chce mi się wierzyć, że Szczęsny zrobiłby z gęby dupe tak jak Xavi

0

Nie ma karnego, bo Milan to nie Real Madryt

4

Sommer kopnął Abrahama po wybiciu piłki, według przepisów w meczach Realu Madryt powinien być karny.

4

@Adran360, przecież to jakiś mecz z 2022 roku gdzie sześciu zawodników, którzy dostali te kartki byli poza boiskiem…

3

@Arczie, najpierw niech ruszy na boisko

9

@betonito, sędziował jakiś betonito chyba

3

Jeśli sędziowie nie będą chronić takich zawodników jak Yamal to żadne zmiany w piłce nożnej nie pomogą, bo Ci co grają ofensywnie i potrafią to robić będą na L4.

Żałosne zachowanie piłkarzy Villarreal I kij im w oko za to jak potraktowali Lamine w końcówce meczu. Przygłupy

0

@Szmulek, nie mam ig, napisz komentarz za mnie

5

@galix22, Lewy zna chyba trzy języki obce, a nie dwa

0

@Fenelon, daj spokój z tymi Puiguem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?