FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Każdemu kogo przyłapią na kradzieży trzeba obciąć ręce przy samej dupie. Bezmózgi.
0
@AmigoBlancos, odpowiedź brzmi: oni wszyscy mają coś za uszami. WSZYSCY.
1
@Tasde, oszalałeś jeśli myślisz, że w cywilizowanym Państwie można sobie zalewać jakąś wioskę, ponieważ należy chronić Wrocław :D
Spójrz jak wiele aktualnie jest zalanych miejscowości, a we Wrocławiu również może być niebezpiecznie. Pomijając przeszłość to bardzo mnie ciekawi czy uda im się dojść do porozumienia żeby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości czy jednak za kilka, kilkanaście lat będziemy mieli powtórkę
1
@Mitch_Atleta, wymyślił sobie taką nazwę po to żeby móc ukrywać przed całym światem, że jest kibicem największego klubu w Portugalii - Benfica
0
@FcPortoFan1999, zapewne wczoraj
0
@barczyk, Panowie chcą razem stworzyć związek dwóch kochających się mężczyzn, ale nie wiedzą jak do siebie zagadać
Nie ma za co
1
@Mitch_Atleta, tak, on jak widzi nowy post to od razu pisze komentarz żeby utrzymać swoją średnią 500 komentarzy na dzień
5
@FcPortoFan1999, gadasz głupoty, idź już do tej roboty
0
Lwówek Śląski niestety również mocno ucierpiał. Nie spodziewałem się, że aż tak mocno to miasto ucierpi
https://www.facebook.com/share/v/XRddTDmn2hZLgkbK/?mibextid=UalRPS
Mam nadzieję, że uda wam się odtworzyć film
1
Miało być 7-10 dni, jest 4-5 tygodni, będzie 7-10 tygodni
1
@Tasde, jeszcze raz Ci powtarzam, nie Ty jesteś od tego żeby decydować czy jakąś wioskę trzeba zalać czy nie. Wcale się nie dziwię ludziom, że nie chcieli tego żeby wysadził WAŁY, które miały CHRONIĆ ich miejscowość. Mieszkańcy tamtej wioski nie byli gorsi od mieszkańców Wrocławia
1
@Tasde, napisałem Ci już wyżej. Nie dziwię się ludziom, że w 97 nie pozwolili wysadzić wału, który chronił ICH WIOSKĘ. Bardzo łatwo decyduje Ci się o życiu i majątku innych ludzi siedząc w bezpiecznym miejscu.
Jeśli chodzi o to żeby uchronić Polskę przed takimi sytuacjami jaka mamy aktualnie to mam nadzieję, że uda im się mimo wszystko jakoś DOGADAĆ i dojdą do KOMPROMISU.
Miejsc zalanych w Polsce jest więcej niż tylko Kłodzko czy okolice. Nie wiem czy za wszystkie powodzie można winić ludzi w jednej wiosce.
1
@Kgorecki2500, tak, on od zawsze kibicuje Benfice, ale dobrze się ukrywa
2
@FcPortoFan1999, opowiedz nam wszystkim jak to się stało, że zacząłeś kibicować Benfice, proszę
2
@Tasde, niech zgadnę, nie chcieli zalać swojej wioski, ponieważ w niej mieszkali i mieli w niej całe swoje życie?
Łatwo Ci się decyduje o dorobku innych ludzi :D
1
@Pawci023x, podaj mi swój numer PESEL oraz numer dowodu osobistego, wyjaśnię te sprawę.
1
@Arden, powodzenia, to bardzo ciężki okres dla wielu ludzi
1
@Arden, wysłali was do "akcji" w tamto miejsce?
Przykre, że pomimo tylu informacji o tym żeby psy uwalniać z łańcuchów wciąż znajdujecie takie zwierzęta na miejscu. Pomijam fakt, że wciąż ludzie trzymają zwierzęta na łańcuchu
3
@partymaker, a co jego ciało wtedy mówi?
"ku*wa, tylko nie on"?
1
@Arden, to cytat czy Twoje słowa?
0
@Deeespacito, masz je gdzieś na parterze? Zalało te tereny?
0
@Tasde, Ty jesteś jakimś filozofem?
0
@Tasde, w takich, co na pewno nie mają wpływu na życie, zdrowie lub inne poważne aspekty u mnie lub innych ludzi.
W tematach typu aktualne sytuacje na południu Polski zdecydowanie bardziej wolę słuchać ludzi, którzy w tym siedzą i się na tym znają.
1
@Tasde, chyba myślimy o zupełnie innym chłopskim rozumie albo Ty zbyt poważnie do tego podchodzisz :D
9
@Tasde, chłopski rozum jest również ważny, ale nie rozumiem jak ludzie mogli bagatelizować informacje na temat tego co może się wydarzyć. Scenariusz od samego początku był niemalże identyczny jak 27 lat temu…
Nie rozumiem jak można było sobie z tego żartować i komentować, że media nakręcają aferę
0
@Tasde, okej Panie wszechwiedzący. W innych miejscowościach wiele miejsc ludzie ratowali tymi workami z piaskiem i na pewno często się to udawało. Jeśli będzie jakiekolwiek zagrożenie życia to należy uciekać, a jeśli można realnie pomóc to można to zrobić.
0
@Tasde, ale ja nikomu nie mówię żeby ryzykował swoim życiem i się narażał. Jeśli pojawi się jakąkolwiek możliwość co do tego żeby życia były zagrożone to trzeba spieprzać, ale było wiele miejsc gdzie ludzie pakowali piasek do worków i je układali i gdzieniegdzie na pewno to pomogło, więc jeśli nie byłoby zagrożenia życia, a można pomóc to w czym problem?
2
@esem91, zdecydowanie tak, ale zaraz Ci napiszą, że to dla hehe odmóżdżenia hehe
0
@tristan87, @Sulimo, też może popatrzeć na tego kawalera
0
@Sysia11, ja nie pisałem o nim źle to co go zdenerwowało?
Chyba jeszcze nie wszystko rozumie po Polsku