0

@Muszynianka, jeśli ta kobieta jadąca w Arteonie dostała tak dużych uszkodzeń to jechała bez pasów?

0

@Sulimo, na niektórych boiskach ciężko już wyhamować przed bandą to mają powiększać stadiony czy zmniejszać ilość miejsc?

8

@Luciano99, tyle co trzy normalne kobiety? Nie wiem w jakim świecie kobieta waży 100kg

0

@barcelonaLM, 18, a nie 16. Niech się przyglądają. Mnie po prostu ciekawi skąd się wzięła opinia, że gość jest kimś kto może być porównywany do Jude jeśli nie gra

4

@Kgorecki2500, pożycz stówe wiem, że masz

3

@KonopaaEagle, gość który nie rozegrał zbyt wielu meczów i nie strzelił zbyt wielu bramek jest uznawany za większy talent niż Jude i Barcelona powinna się nim zainteresować?

0

@Transu96, jeśli taki ktoś może zabierać innym życie to ja bym im zabierał wszystko, włącznie z autami :)

0

@FcPortoFan1999, mam nadzieję, że ta Twoja koleżanka co się w niej zakochałeś jest ładniejsza niż Ekstraklasa

4

@marcin62, a niektórzy jeszcze niedawno krzyczeli, że jak to za jazdę po pijaku zabierać auto, jak tak można przecież to zabieranie wolności XD

Nie ku*** lepiej żeby jeden z drugim zabierał życie niewinnym ludziom. Powinni wprowadzić wszystko co tylko możliwe żeby takie chwasty wyrywać ze społeczeństwa

7

@tristan87, naszą ligę ogląda bardzo dużo osób, a to może oznaczać, że wiele osób ma zaburzenia psychiczne lub problemy ze wzrokiem

6

@Muszynianka, i zawsze pierwszy leciał lać madrytcioków, nawet na drugi koniec boiska

0

@barcelonaLM, oby!!!

4

@Matheu12, trzeba liczyć na @draxidox, że zmieni zdanie i spłodzi gromadkę dzieci

2

@P93FCB, La Rambla

0

@FcPortoFan1999, zmieniłeś orientację?

0

@FcPortoFan1999, razem z koleżanką?

0

@FcPortoFan1999, przecież Ty masz drugą zmianę.

0

@mekston, bardzo dobra wiadomość

17

Dobrze się LM nie rozpoczęła, wystarczyła jedna porażka z zespołem, który trzyma poziom i już komentarze, że Barcelona nie ma szans na ósemkę LM i spokojny awans :D

Niesamowicie tutaj się nastroje zmieniają

1

@MichuZ44, czasem mam wrażenie, że organizator nie za bardzo ogarnia

2

@Kgorecki2500, gdzie to i w jakiej sytuacji jest sam Wrocław? Sytuacja się uspokaja czy wciąż może coś się jeszcze wydarzyć?

1

@TheNekro94, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kolega wyżej pisze coś o wsparciu dla dzieci od rodziców, a ile tych dzieci wyprowadzało się z domu i zaczynało wszystko od wsparcia, które polegało na dobrym słowie, a czasem nie było nawet tego?

4

@tristan87, z kradzieży i włamań

10

@MesQueUnClub96, wciąż lepsze niż ślinienie się do kierowców

13

@Luciano99, dziadek robi co może żeby mu pomóc, nawet pod nos podprowadza…

17

@Gaz, ej ale oni grali w dziesiątkę. Jak mieli dominować dobry zespół grający w jedenastu?

1

@NeroTFP1, ciekawe jak dużo takich osób wciąż porusza się po naszych drogach :)

1

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys, ludzi popier******z nic nowego.

Życzę szczęścia i powodzenia z takimi pomysłami

1

Flick ma tyle do roboty w Barcelonie, że zapomniał powiedzieć zawodnikom Barcelony żeby na początku meczu nie faulowali na czerwoną kartkę nawet jeśli istnieje duże ryzyko straty bramki. Sytuacja Erica jest bliźniacza do tej Araujo. Zupełnie niepotrzebny faul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?