1

Dobrze, że choociaż mistrzostwo Hiszpanii mamy już pewne

0

@MatBac1991, pozdrawiam całą Słowację

Mam dwóch Słowaków w robocie

1

Oby Gavi i Bernal zaliczyli podobne powroty po kontuzji co Wirtz

0

@MatBac1991, jesteś Słowakiem?

0

@kamiVeB, dopóki będzie w Barcelonie to będę liczył, że zdrowie mu dopisze, a same występy będą chociaż poprawne. Niech zagra jak najlepszy sezon. Bardziej w niego wierzę niż w Ferrana

0

@zadafcb, tak zostało ustalone i tak ma być

2

@macio_944, nie wstyd Ci?

Konsolę Ci miałeś kupić już rok temu i do tej pory jej nie dostałem, a teraz własną matkę muszę wykorzystywać żeby sobie pograć.

Masz tydzień na dostarczenie mi konsoli

1

Panowie ma tutaj ktoś z was laptopy, które służą wam do gier również? Jakie parametry takie urządzenie powinno mieć żeby pograć w nowsze gry bez problemów? W temacie laptopów/komputerów zatrzymałem się już kilkanaście lat temu i niezbyt zorientowany jestem

Mama mówi, że mi kupi, ale nie chce wrzucać kasy w byle gówno

2

@NeyPL, powalone są te ceny za oglądanie meczów w Polsce, nikt mi nie powie, że nie :D

1

@betonito, to była jej ostatnia taka szybka przejażdżka chyba

Ludzie na motocyklach i w autach czują się nieśmiertelni. Fizyka się z nich śmieje

1

@tristan87, chyba musi pojechać do Tajlandii

Ewentualnie niech spuści z krzyża

1

@tristan87, co on tym razem powiedział?

0

@FcPortoFan1999, nie całuj jej w robocie tylko umów się z nią po robocie.

0

@FcPortoFan1999, to co mówisz, że miło. Bierz się za nią

0

@FcPortoFan1999, był już pierwszy pocałunek?

0

@HypeR, jak dla mnie to może grać nawet na bramce, byleby grał solidnie i nie miał problemów ze zdrowiem

20

@Pawel13sz, niemiecka precyzja, hiszpański temperament

3

@FcPortoFan1999, jak Twoja koleżanka w pracy?

0

@FcPortoFan1999, Twoja średnia komentarzy na dzień to ponad 100. Masz więcej komentarzy niż herbów.

Nie wiem czy Cię poinformowali, ale na nagrody można wymieniać herby, a nie komentarze.

2

@kanver_, Ansu Fati, Gavi, Frankie de Jong to nasze transfery.

Jeszcze Araujo i Christensen.

Zimą dojdzie Haaland, wkurzony atmosferą w Realu Mbappe i kadra kompletna

1

Trzech zawodników + trener Getafe z żółtymi kartkami. Chyba sobie nie radzą

0

@MesQueUnClub96, Dodi z całym szacunkiem ale XD

4

@Bobo25, jeśli Yamal ma mniejszy potencjał niż Messi to dlaczego jest lepszy od Leo kiedy obaj byli w tym samym wieku?

Ogólnie żebyśmy się zrozumieli - nie twierdzę, że Yamal będzie lepszy niż Messi, bo to poziom kosmiczny i ciężko w ogóle o tym myśleć, ale Leo w wieku Lamine nie był na tym poziomie

1

@esem91, może dziś Roque wyjdzie w pierwszym składzie Betisu. Już dla samego dobra zawodnika - mógłby odpalić. Barcelona też na tym skorzysta

1

@Bobo25, Yamal ma większy potencjał niż Messi?

0

@BorzyKrzys, sprawdzał czy jest prąd dotykając przewód przez zabezpieczenie przewodu?

Mógł go rozciąć

0

@AduŚ07, kody z AliExpress? Ty żartujesz? :D

0

@MichuZ44, @Transu96 juz jest szczęśliwy

0

@Kidd, wiem, ale napisałeś w liczbie mnogiej ;p

@Szklaner, jeśli wybrali się do zbiornika, który miał być zalewany wodą to może i na dyskotekę chodzą, rzeczywiście nie wiadomo XD

2

@Luciano99, założę mu maskę z zdjęciem mojej twarzy na jego twarz żeby to on dostał wpie****, a nie ja.

Koszulka z moją podobizną to w sumie też dobry pomysł, jeśli ten co chciał mnie pobić ma taki sam wzrok jak mózg to może się przydać więcej wskazówek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?