2

@BulaKG, pszyra...

1

Mclaren jeśli chodzi o decyzje jakie podejmuje to chyba już dawno sam się pogubił. Po tym weekendzie zakomunikowali, że priorytetem będzie pomoc Lando, czyli on zostaje pierwszym kierowcą. Teraz? Dlaczego nie wcześniej kiedy kazali Lando przepuszczać Oscara żeby ten mógł wygrać wyścig? W tym wyścigu z ostatniego weekendu również mogli zdobyć więcej punktów gdyby Norris był pierwszym kierowcą i nie pozwalaliby im się w takiej sytuacji ścigać. Mają do wygrania mistrzostwo kierowcy F1, na które miał monopol Red Bull i Max, a oni zachowują się w taki sposób :D


Ponaddto moim zdaniem sam atak Oscara na Lando z wczoraj był czysty, ale dosyć niebezpieczny i sam Norris musiał uważać żeby przypadkiem się nie rozbić, bo Piastri wciska się w taki sposób. Nie tak moim zdaniem powinna wyglądać sytuacja w której tylko JEDEN kierowca ma jeszcze szansę o to żeby walczyć o bycie najlepszym w F1.

6

@AmigoBlancos, Vitor może Lewemu buty wiązać

0

Brawo Real Madryt, oby druga połowa była taka sama

4

@VegetaPolska, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? Przecież wy tak gracie od kilku sezonów XD różnica jest taka, że wcześniej przepychaliście mecze, ostatnio z tym trochę gorzej

0

Ciekawe kiedy Real będzie musiał zastosować swoją broń z zeszłego sezonu - strzały rękami

6

@fenix1983, ostatnio jak piłkarz drużyny przeciwnej włożył stopę pod buta Kounde to był faul :) Oraz anulowana bramka

0

@Jakchcesz, mistrzostwo w rękach Barcelony, niech pograją słabsi

1

Vini poszedł do fryzjera, bo przeczytał, że na La Rambli cisną z niego bekę

1

Komentarz usunięty

0

@abram3k, ahahahhaha, a co Ty chcesz elementowi robotę zabrać?

0

@abram3k, my? ;p Ludzie proszą o pieniądze kiedy potrzebują na leczenie, zawalił im się świat kiedy spalił się dom, firma, a Ty? XD Kto jest śmieszny?

1

@Rust_Cohle, hahhhah, przypomniało mi się jak kolega prosił o hajs, każdy orze jak może

0

@MESSIah16, już dziś ten temat był tu poruszany i mi ciężko uwierzyć, że można być takim idiotą. Trzy osoby MINIMUM nie wróciły do domu przez jednego kretyna. Nie wiem co możemy jako Państwo zrobić żeby coś zmienić, ale powinno być wprowadzone wszystko żeby uniknąć takich sytuacji.

Dziś oglądałem najnowszy odcinek na YT od STOPCHAM, można tam zauważyć, że ludzie nie potrafią używać odblasków chodząc ulicą po zmierzchu. Tu również jest potrzebna edukacja

1

@MichuZ44, ja mam takie zdanie, że w ich sytuacji nie postawienie na jednego kierowcę w walce o mistrzostwo to duży błąd. Grają o mistrzostwo, a gdyby postawili na Lando to ten byłby już zdecydowanie bliżej Maxa

0

United rozgrywa piłki jakby myśleli, że Liverpool gra z nimi w drużynie

0

@tristan87, to ratunek dla reszty społeczeństwa i jestem za

2

@xvcWinterSoldier, dla kogoś takiego nie ma już ratunku

2

Mingueza asysta, bardzo dobry start sezonu notuje

A sorka, ktoś niżej już o tym wspomniał

2

@beter2, udaj się do lekarza

1

@beter2, a co jeśli naprawdę im to pomaga i lepiej się gra?

Będą się męczyć, bo Ty się wkur*iasz?

1

@Bzyczekk, no to jest patologia, w życiu bym nie zapłacił za to żeby obejrzeć to gówno, za darmo również nie oglądam

0

@mekston, tylko, że na ten moment Lando sam popełnia dużo błędów i nie dowozi tak mocno jak by mógł. Chciałbym walki w ostatnim wyścigu, byłoby cudownie gdyby do niej doszło, a wtedy niech już wygra lepszy ;)

0

@mekston, przegrają mistrzostwo tym, że nie postawili na Lando jako głównego kierowcę. Oczywiście postawienie na Norrisa w takim przypadku byłoby niesprawiedliwe dla Oscara, ale w grze jest mistrzostwo

0

Leclerc da radę?

0

Niepoważni są w tym McLarenie, że nie ustalili kto jest pierwszym kierowcą xd

0

@tadzik447, chyba żeś dawno z kanału nie wychodził Norek

1

@kanver_, jego odejście do Chelsea bez wypożyczenia do słabszego klubu to będzie zabicie kariery

0

@Matheu12, zaraz po Lenglecie największy żart w klubie aktualnie

3

@4drian0, nie zrozumiałeś niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?