0

@PatrykBarca, dosyć sporo tych debili u nas jest, może jednak kary wciąż za za niskie jeśli ludzie wciąż nie boją się wsiadać do auta po pijaku?

@Piotr777, kary za jazdę po pijanemu powinny być najwyższe z możliwych. NAJWYŻSZE. Idiota jadący po pijaku stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych. Trzy osoby wczoraj nie wróciły do rodzin, bo jakiś kretyn ich przejechał. Przerażajace

@tristan87, nie zauważyłem, dokładnie te sprawę mam na myśli. W pełni się zgadzam z opinią

5

Jakiś typ, który miał 1,5 promila alkoholu wczoraj przejechał pięć osób, trzy z nich nie żyją, dwie w szpitalu.

Jakie jeszcze przepisy trzeba w Polsce wprowadzić żeby banda debili nauczyła się nie wsiadać za kółko po pijaku?

0

@Lucyfffer, na pewno, na pewno

Wraca i wrócić nie może

2

@Bulbulator, najpierw niech on wyzdrowieje. To jakiś żart, że zawodnik od 21 kwietnia jest kontuzjowany i w sumie nie wiadomo kiedy wróci XD

4

@Lucho_Juchacho, ja wierzę, że Flick to osoba na odpowiednim miejscu i nie wyjdzie na Real tak żeby dać im przestrzenie do takiej gry jaką lubią najbardziej ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lucyfffer, a Mbappe by powiedział, że widocznie Reale mu się pomyliły

4

W sprawie kontuzji de Jonga:

Data odniesienia kontuzji: 21.04.2024
Przewidywany czas powrotu: Na presezon

Zapomnieli chyba dodać, że na presezon 2025/2026

0

@Prorokk, może wspomina, bo chciał być

Nigdy nie wiadomo

2

@ArcziArtt, po kontach? Boże

1

@Marian_Pazdzioch, heheheh tik tak tik tak :)

Kwestia czasu

1

@Marian_Pazdzioch, dużo zaobserwowałeś już przez ten tydzień

1

@MesQueUnClub96, kij z liderem, Barcelona jest pewna mistrzostwa

0

@FcPortoFan1999, to za to, że lubisz Ekstraklasę

0

@Profesorek, zapłać tej patologii jak chcesz to oglądać

0

@FcPortoFan1999, życzę Ci żeby Porto nie strzeliło bramki przez najbliższe dziesięć meczów i żebyś mógł sobie oglądać świetną taktykę obu drużyn :)

1

Bilbao z Atletico oddali aż jeden celny strzał na bramkę w trakcie całego meczu?

2

Gdzie mogę obejrzeć przejazd autokarem z trofeum za Mistrzostwo Hiszpanii FC Barcelony? Jest jakaś transmisja już?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak jak mówiłem, mistrzostwo w rękach Barcelony. Pięknie podsumowali ten sezon.

Raphinha trzy bramki i dwie asysty XD

0

Typ powinien wylecieć z czerwoną to nauczyłby się myśleć

0

@pato1234, za dwa miesiące, plus minus pół roku

0

Yamal potrafi złamać schemat prowadzenia akcji jak niegdyś pewien Argentyńczyk. Messiego kojarzę z tego typu rozprowadzania akcji :D

1

RAPHINHAAAAAA! Co za piłkę podał Yamal!!!

1

Ja nie wiem już, czy to naprawdę Barcelona?

0

Ten na stadionie krzyczał „SIUUUUUUUU”?

1

Nie przejmujcie się tym, że Barcelona ma krótką kadrę, bo dziś sezon w La Liga się kończy i mistrzostwo trafia do Dumy Katalonii

5

Bardzo dobry wynik Maxa

0

@mekston, popatrz na Pereza i Maxa oraz Sainza i Leclerca :D

1

@MesQueUnClub96, Ty to masz życie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?