0

Oby starania sędziów poszły na marne. Brawo Olmo

52

Uwielbiam te powtórki z stemplem, szkoda, że tak mocno się nie przyglądaliśmy temu jak Olmo faulowali w polu karnym. Ta liga i sędziowie to żenada

2

Wątpliwości są i można anulować to anuluje, to było pewne

7

Gracz Rayo powinien dostać za to co zrobił żółtą kartkę i klapsa na goły tyłek, niezły cwok

0

Raphinha ma piłkę na lewej w polu karnym, dlaczego on nie uderza

0

No i daj mu żółtą za pajacowanie może, co?

0

Saul wyleciał z boiska za to, że skomentował decyzję sędziego. Ktoś tu chyba chciał zostać gwiazdą na koniec meczu

0

@bartekvisca , przeciągam czasem nieco więcej niż 10kkm, ale ja się głównie poruszam autostradami. Jeśli chodzi o wymianę raz na rok to takie minimum zawsze robię. Olej to podstawa

1

@Kidd, za chwilkę Ci powiem

1

@FcPortoFan1999, bycie dyplomatą, a burakiem to dwie inne rzeczy

1

@don'T.R.I.P.e, a po co on ma przyjść do Barcelony jak tu zaraz będzie Nico

2

@marcin62, osobiście nie wydałbym za grę więcej niż 200zł

4

@Lucerfi, Aguero bym w tym gronie nie postawił

0

@Mroziu, półki, ściany, drzwiczki, podstawy paczkomatów, które po bokach były notowane i zrobione były z stalowej 3mm blachy, dosyć ciężkie.

Robiliśmy chyba wszystko. Zlecenia przychodziły od różnych podwykonawców, którzy pewnie pracowali/współpracowali z InPost

0

@lucca87, mógłbyś zaktualizować potencjalny skład Barcelony na ten sezon? Ja już się w tym wszystkim odrobinę gubię

0

Wow, co za powalony mecz Villarreal z Celtą. Jeśli La Liga będzie miała więcej takich spotkań + Mbappe z każdą kolejką będzie grał tak dobrze jak do tej pory to może być naprawdę ciekawie

1

@Mroziu, ja pracowałem w firmie, w której poszczególne części produkowaliśmy ;p

1

@tomek8756, no i po co takie zabawy w ogóle

2

@Luciano99, ja *********************. Co za widok

0

@FcPortoFan1999, rób co chcesz Oskar, jesteś Panem swego losu

0

@FcPortoFan1999, może na dachu będzie coś widać

0

@FcPortoFan1999, idź Ty już nad ten dach z powrotem

2

@partymaker, odejścia nie świadczą o tym, że dobrze się dzieje. Musimy się przygotować na jeszcze większe jaja

0

@Aragorn33, do tego dochodzi sprzedaż ostatnich krzesełek oraz trawy z Camp Nou

1

Laporta nie ufam Tobie

1

@Culer9002, realizm tej gry

1

@Kidd, do obu jednocześnie

Pozdrawiam

2

@Sulimo, spotkanie dla koneserów i ludzi, którzy nie znają się na piłce. @FcPortoFan1999

2

@VegetaPolska, ja bym Cię nie puścił i kazałbym pracować cały okres wypowiedzenia. Głównie ze względu na to, że sympatyzujesz z Realem Madryt

Umowę zawsze możesz zerwać, pracę porzucić, ale to może mieć swoje konsekwencje w świadectwie pracy. Najlepiej się dogadać mimo wszystko. Jak musiałem odejść z miejsca gdzie byłem ponad trzy lata to poszedłem szczerze pogadać i mi nikt nie robił problemów. Może Ci się uda

2

@VegetaPolska, zmieniałem pracę już kilka razy i nie przejmuje się przed pójściem do kolejnego miejsca. Żebyś się nie zdziwił jak nie pójdą na porozumienie stron.

Może kolejna firma wpłaci klauzulę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?