10

Szkoda, ze zes tak chętnie nie podchodził do tego monitora w Monachium, ciulu

1

@MarioVeB!, akurat Ty jesteś użytkownikiem, którego najwiecej osób tutaj nie pojmuje :)

3

@MarioVeB!, ewidentnie wypadałoby żebyś wrócił do szkoły :)

1

@Luciano99, im dłużej czytam Twoje komentarze tym bardziej mam wrażenie, ze jesteś ekspertem od wszystkiego ;)

0

Stones kontuzja, Pep będzie miał problem

0

Biedni Ci Anglicy, z kim by nie grali to im nie wychodzi

0

@Aragorn33, na laptopie też nie mam nic takiego, dziwna sprawa

0

@Aragorn33, @Kessie, na iOS brak tego problemu, przynajmniej u mnie

5

@AmigoBlancos, krzykacz i burak, który uważa, ze jak powie czasem coś kontrowersyjnego to będzie super

2

Nasza reprezentacja wprowadziła w życie zasłonę dymną przed MŚ żeby rywale nie mogli nas rozgryźć. Zaatakujemy na turnieju

0

@Colin94, potwierdzam, byłem Twoją babcią lol

12

@Robert1603, nie poleci przed MŚ

1

@Faun, dobrze, ze nie wszystkie takie są, bo moja to pomimo, ze nic nie mam i tak ze mną jest… i nie jeździ z innym na wycieczki

Ogólnie to nie wszystkie kobiety takie są, całe szczęście można znaleźć jeszcze kogoś wartościowego :)

0

@Faun, miłość to największe kłamstwo kobiet? Rozwiniesz?

0

@tomek8756, to mimo wszystko na dłuższa metę dla kogoś kto chce mieć rodzine i dzieci tego typu sytuacja by nie przeszła. Pobawić się, pobawić, ale na dłuższa metę to nie wypali

1

@tomek8756, a te kobiety z którymi bym był tez moga mieć więcej niż jednego partnera?

0

@Krystian1588, Messi nie lubi grać z zawodnikami, którzy nie potrafią kopnąć piłki na odpowiednim poziomie. Szukanie sensacji w tej sprawie z Lewym

0

@hayek, popieram Twoje zdanie

0

@MesQueUnClub08, ogólnie to chyba wszystko zależy od kobiety i od faceta

1

@Krystian1588, Messi nie lubi Roberta?

2

@eckov, jak mogłaby nie przyjąć zaręczyn od takiego pięknego kawalera?

Gratuluje!

0

@MICHU2, nie wiem, choć się domyślam

1

@Dembouz1899, Arnold to obrońca, który nawet nie powinien być łączony z transferem do Barcelony. Wystarczy, że przeciwnik potrafi zagrać ofensywnie i TAA nie wie do ma robić. Pod bramką przeciwnika jest fenomenalny, ale w obronie sobie nie radzi.

Oprócz tego środkowi pomocnicy to jakiś wariant turbo ofensywny i w prawdziwej piłce nie ma na to szans.


Aaaa no i jeszcze temat Messiego, ale to wole przemilczeć i poczekać na rozwój sytuacji

2

@Dembouz1899, chyba musisz wyłączyć fife już

0

Anglia jednej składnej akcji nie jest w stanie zbudować, niesamowici są

3

@Kgorecki2500, są bardzo regularni i potrafią trafiać i wygrywać z najlepszymi

1

Węgrzy wygrywają z Niemcami 1:0

0

@draxidox, brak chyba słów żeby opisać to co tam się wydarzyło i jeszcze wydarzy

2

@tristan87, bo oni nas dojada zanim jeszcze z nimi zagramy

0

@Gall, przecież porównujesz dwie zupełnie inne sytuacje. Myślisz, ze nie da się w życiu przezywać niektórych rzeczy ze spokojem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?