FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Szkoda, ze zes tak chętnie nie podchodził do tego monitora w Monachium, ciulu
1
@MarioVeB!, akurat Ty jesteś użytkownikiem, którego najwiecej osób tutaj nie pojmuje :)
3
@MarioVeB!, ewidentnie wypadałoby żebyś wrócił do szkoły :)
1
@Luciano99, im dłużej czytam Twoje komentarze tym bardziej mam wrażenie, ze jesteś ekspertem od wszystkiego ;)
0
Stones kontuzja, Pep będzie miał problem
0
Biedni Ci Anglicy, z kim by nie grali to im nie wychodzi
0
@Aragorn33, na laptopie też nie mam nic takiego, dziwna sprawa
0
@Aragorn33, @Kessie, na iOS brak tego problemu, przynajmniej u mnie
5
@AmigoBlancos, krzykacz i burak, który uważa, ze jak powie czasem coś kontrowersyjnego to będzie super
2
Nasza reprezentacja wprowadziła w życie zasłonę dymną przed MŚ żeby rywale nie mogli nas rozgryźć. Zaatakujemy na turnieju
0
@Colin94, potwierdzam, byłem Twoją babcią lol
12
@Robert1603, nie poleci przed MŚ
1
@Faun, dobrze, ze nie wszystkie takie są, bo moja to pomimo, ze nic nie mam i tak ze mną jest… i nie jeździ z innym na wycieczki
Ogólnie to nie wszystkie kobiety takie są, całe szczęście można znaleźć jeszcze kogoś wartościowego :)
0
@Faun, miłość to największe kłamstwo kobiet? Rozwiniesz?
0
@tomek8756, to mimo wszystko na dłuższa metę dla kogoś kto chce mieć rodzine i dzieci tego typu sytuacja by nie przeszła. Pobawić się, pobawić, ale na dłuższa metę to nie wypali
1
@tomek8756, a te kobiety z którymi bym był tez moga mieć więcej niż jednego partnera?
0
@Krystian1588, Messi nie lubi grać z zawodnikami, którzy nie potrafią kopnąć piłki na odpowiednim poziomie. Szukanie sensacji w tej sprawie z Lewym
0
@hayek, popieram Twoje zdanie
0
@MesQueUnClub08, ogólnie to chyba wszystko zależy od kobiety i od faceta
1
@Krystian1588, Messi nie lubi Roberta?
2
@eckov, jak mogłaby nie przyjąć zaręczyn od takiego pięknego kawalera?
Gratuluje!
0
@MICHU2, nie wiem, choć się domyślam
1
@Dembouz1899, Arnold to obrońca, który nawet nie powinien być łączony z transferem do Barcelony. Wystarczy, że przeciwnik potrafi zagrać ofensywnie i TAA nie wie do ma robić. Pod bramką przeciwnika jest fenomenalny, ale w obronie sobie nie radzi.
Oprócz tego środkowi pomocnicy to jakiś wariant turbo ofensywny i w prawdziwej piłce nie ma na to szans.
Aaaa no i jeszcze temat Messiego, ale to wole przemilczeć i poczekać na rozwój sytuacji
2
@Dembouz1899, chyba musisz wyłączyć fife już
0
Anglia jednej składnej akcji nie jest w stanie zbudować, niesamowici są
3
@Kgorecki2500, są bardzo regularni i potrafią trafiać i wygrywać z najlepszymi
1
Węgrzy wygrywają z Niemcami 1:0
0
@draxidox, brak chyba słów żeby opisać to co tam się wydarzyło i jeszcze wydarzy
2
@tristan87, bo oni nas dojada zanim jeszcze z nimi zagramy
0
@Gall, przecież porównujesz dwie zupełnie inne sytuacje. Myślisz, ze nie da się w życiu przezywać niektórych rzeczy ze spokojem?