0

@MesQueUnClub_87, według mnie tylko iPhone, przede wszystkim ze względu na płynność działania, bezawaryjność i pewność, że kolejne aktualizacje nic nie zepsują i telefon nadal będzie działać dobrze. Mam XS i po aktualizacji do iOS 16 nadal działa płynnie i bezawaryjnie

0

@MambaMentality, no ale co by nie było to też nie jest prosta praca i jeśli ktoś się nie nadaje psychicznie to nie da sobie rady :D

0

@MambaMentality, po studiach jakichś jesteś czy po prostu się załapałeś i teraz idziesz dalej?

0

@MambaMentality, czym się będziesz zajmować, że Niemiecki potrzebny?

1

@Vernon_Roche, gość, który potrafi zatrzymać Viniciusa swoją szybkością ma 77 tempa. Brzmi całkiem logicznie

3

@AlexDark00, wydaje mi się, ze przy aktualnym nakładzie meczów mądry trener bez problemów poradzi sobie z tym żeby jeden i drugi był zadowolony. Gaya to idealny zastępca Alby i byłoby pięknie gdyby udało się go sprowadzić na Camp Nou. Alba powinien opuścić już Barcelonę, oby udało się dokonać zmian już niedługo na LO

0

@Emhyr, XD dobre, dobre

0

@AlexDark00, wszystko zależy od ceny za zawodnika Valencii. Jeśli ma przyjść za darmo to uważam, ze to uczciwa cena, a chyba do tej pory tej umowy nie przedłużył?

3

@Emhyr, dokładnie, dlatego Ty skończyłeś pisząc komentarze na La Rambli, a Raphinha jest piłkarzem Barcelony

2

@reloaded, hahaahha, zaskoczę Cię. Nie mam jeszcze żony :D No ale pozdrów tą co tak bardzo lubisz jej makijaż!

6

@kuz, kobiety mają to do siebie, że nawet jeśli wyglądają pięknie bez makijażu, wyglądają naturalnie to i tak będą się malować. Swojej to od zawsze mówię, że bez makijażu jest najlepiej i mogłaby się wcale nie malować, no ale one mają swoje w głowie...

4

@bartas97, ufff, to mnie uspokoiles

1

@Survier, ciężko żebyś miał w innej walucie jak pracujesz w Niemczech (z tego co kojarzę oczywiście)

0

@Rust_Cohle, podłączam się pod pytanie, również może mi się takie ustrojstwo przydać

2

@Rust_Cohle, ani trochę, po tym co ostatnio obserwuję u Ronaldo to jedyna szansa na podniesienie przez niego trofeum to brak występów w meczach :P

3

@Rust_Cohle, w środy mentalnie przygotowuje się na inne rzeczy :)

6

@Rust_Cohle, nie psuj dobrym ludziom środy już od samego rana :P

0

@DaPidejpi, tak to niestety bywa jak wokoł Ciebie każdy oprócz tego, że nie ma umiejętności to jeszcze brak mu ambicji...

0

@Rust_Cohle, nie no, ale nie mów tak. Jak Copa America była grana też był bardzo zmotywowany i dali radę ;)

5

Jeśli Leo na towarzyskie wychodzi zmotywowany to co będzie w momencie kiedy przyjdzie mu już występować na MŚ? Jeszcze raz się powtórzę, ale oby na MŚ 2022 to Leo i jego Argentyna triumfowała, bardzo mocno im tego życzę, bo my jako kadra i tak będziemy uznawać za sukces wyjście z grupy

0

@PatrykBarca, płaczem, bo nie trafił odpowiednio w bramkę. Podbudował ich nieziemsko

0

@Katalończyk 99, to niech grają Ci co maja siłę, a jeśli nie mają to niech nie wychodzą na boisko :D

0

@Medium, również mi się nie podoba ich styl, jeszcze gdyby te utrzymanie przy piłce sprawiało, ze maja sytuacje bramkowe, ale utrzymywanie dla utrzymywania? Nie tego oczekują chyba sami Hiszpanie

3

@Rl9k1nG, jeśli jest dobrze to po aktualizacji będzie gorzej :D

0

@Medium, a byłem pewny, że Ty Passatem śmigasz. Wybacz za błędy

1

@Medium, jak Passat? Żyje?

11

Bardzo dobrze, oby już nikt więcej nie wypadł ze składu...

0

@wpwelement, zabawny żeś jest jak świnia w trampkach

0

@Jakchcesz, no ale od kiedy to powód do tego żeby dać komuś bana? Skąd wiadomo czy to fejk czy też nie?

4

@wpwelement, a gdzie tu jakaś podstawa do tego żeby komuś dać bana? Coś Cię w tyłek ugryzło z samego rana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?