FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ptasior, również się nie zdziwię. Zobaczymy jeszcze co zaprezentujemy z Walią
2
@Zoker, nie :( Wyprowadziłem się z Krakowa na wieś i nie będę mieć okazji odwiedzać jakichś większych miast w najbliższym czasie, przynajmniej nie planuję
0
@Zoker, rozwodzą się, bo nie traktują małżeństwa poważnie. Czasem ludzie są ze sobą mimo tego, ze od dawna do siebie nie pasują. Ogólnie to dorosłych mi nie żal, najgorzej jest jeśli są w tym wszystkim dzieci
3
@gaucho104, a co według Ciebie nie da się czymś poruszyć, a jednocześnie zachować spokój i rozwagę? Co ma płakać i wrzeszczeć żeby było wiarygodnie?
2
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że jeśli na MŚ nie stanie się cud to z grupy nie wyjdziemy. Argentyna nawet z tym Leśnym Dziadkiem jest wyżej niż Polska, a Meksyk ogra nas zgraniem i zaangażowaniem. Jak patrzę na mecze naszej reprezentacji i sytuacje gdzie Lewandowski musi krzyczeć na drugą połowę boiska żeby ktoś chociaż wyszedł do podania to nie wierzę, że te MŚ skończą się jakimś pozytywnym akcentem.
6
@tbas, może wcale nie wrócą
4
@Pawel13sz, a było blisko
0
@Ptasior, ta, jak widzi, ze nie dojdzie to piłki to nie powinien kopać przeciwnika w głowę
0
@Kapitan hawk, w czym pajacuje? Bo wrócił po kontuzji i typ pcha nogę tam gdzie nie powinien nawet w sytuacji kiedy prowadzą 2:0?
0
ROBERT LEWANDOWSKI, KOCHAM CIE
0
@Mns21, Bartomeu dawał, piłkarze brali, a teraz cierpi cały klub. O to właśnie chodzi. Cudowny prezes
11
@Pilka_jest_okragla, ciężko żeby miał się źle jak wszystkich dookoła tylko wykorzystuje!!! Aaaaa, co za okropny piłkarz i człowiek!!!
3
@Rl9k1nG, śmiech Twoich przełożonych słyszę u siebie w domu nawet
1
@eydeem, dopóki mi się dobrze sprawuje to nie zmieniam. Kiedyś jak byłem jeszcze gówniarzem to co roku zmieniałem albo co dwa. Obecny mam dwa lata i nie widzę sensu zmiany, bo swoje zadania wykonuje należycie(poza baterią). Dopóki działa, w miarę dobrze wygląda to nie ma co grzebać
1
@Medium, ło, zmienił kolor i rasę
1
@Sysia11, jedna i druga strona mając pewność co do jakiejkolwiek wersji może się mylić. Tylko Leo i klub wiedza jaka jest prawda, my to sobie możemy co najwyżej pogdybać
2
@TheNekro94, powrót Leo to byłaby ogromna bomba marketingowa, co by się wtedy działo w internecie
2
@gumaz, ja miałem jednego od praktycznie początku istnienia strony. Z równowagi wyprowadził mnie Casemiro, a jak wiadomo za wyzywanie akurat tego piłkarza bany się nie liczą. Wiec jestem czysty
2
@GeraltzKatalonii, niech się dzieje wola nieba. Byleby stało się to co jest najlepsze dla Barcelony
1
@Sysia11, nie, po prostu Messi się starzeje i pełni inną rolę w drużynie.
3
Och jak nam przykro
18
Chyba nie do końca wierzę w te wszystkie wymysły
0
@negreanu, + najtańsze telefony, zwłaszcza te z Chin potrafią bardzo mocno ingerować w naszą prywatność i można mieć w przyszłości przez to problemy
1
@Criss18Barca, ależ płytkie myślenie. Myślisz, ze każdy kto ma IPhone ma go na raty? XD Tak samo wydaje Ci sie, ze ludzie, którzy kupują flagowe telefony z Androidem nie biorą ich w raty?
15
@Rastafarnianin, drużyna, która walczyła i której chciało się odwrócić wynik meczu. Akurat w tym spotkaniu zobaczyliśmy coś czego nie ma i nie było w wielu innych
0
@dniel, no i dla osoby, która będzie wracać do jazdy po kilku latach od zdania prawa jazdy automat również jest zbawieniem. Zgadzam się z Tobą w 100%. Dziękuję za polecenie ;)
0
@DIPENNN, to nie auto dla mnie, musi być automat. Poza tym jeśli chodzi o skrzynie to nie ma reguły. Możesz kupić manualną i za chwilę wymieniać sprzęgło. Liczę, że jako takie doświadczenie w jeździe automatem pozwoli mi wyczuć, że skrzynia już nie domaga
1
Małe auto typu hatchback z automatyczną skrzynią biegów do 20k, poleci ktoś coś?
0
@DCHX, dobrze, ze rozumiales jak Lewy przychodził do Barcelony i transmitowała to każda stacja telewizyjna XD
8
@Kondziubarca, zrobią tam, gdzie więcej zapłacą. Nic więcej się nie liczy