0

@PawkoFCB, a możesz mieć trochę racji. Ten Ultimate Team wyszedł dla EA bardzo dobrze pod względem dojenia niektórych ludzi. Grając w FIFA22 zdecydowałem żeby nie kupować 23 od razu po premierze, bo UT jest uzależniające. Lepiej poczekać i zagrać w to za jakiś czas

1

@Stasik91, on cały czas się zachowuje jakby był nawalony, bo normalny człowiek się w taki sposób nie wypowiada. Burak jakich mało

0

@PawkoFCB, dlaczego tak uważasz?

0

@Uukasz_93, oni potrzebują takiego zawodnika. Tam nie ma praktycznie nikogo na pozycji defensywnego pomocnika, o ile ktoś tam na gorze może próbować cokolwiek rozgrywać tak wyprowadzenia od bramki według mnie nie ma i to jest bardzo duży problem United od kilku sezonów

1

@Comentateiro, całe szczęście Ty odkąd się tu pojawiłeś masz cały czas jedną opinię i nic się nie zapowiada na zmiany :)

12

@mateusz1989VeB, bardzo dobrze. Każdy ma prawo do normalnego życia. To, ze pełnisz jakąś funkcje nie oznacza, ze masz być całe życie sztywniakiem bez życia towarzyskiego. Dużo bardziej wolałbym sytuacje w której rząd bawi się jak każdy człowiek, który chce to robić niż to co mamy aktualnie. Większa krzywdę robią nam Ci, którzy rządzą w tym momencie i tylko chcą jak najwiecej wyciągnąć dla siebie

0

Alkmaar!!! Brawo!

0

@Commandement, jak się dzieje coś naprawdę poważnego i nie masz pieniędzy to możesz sobie pomału umierać. Przykre, ale prawdziwe

0

@barcelonaLM, a to już teraz wszystko rozumiem

0

@MarioVeB!, za co brawa?

0

@tristan87, poczytaj sobie niżej, już się zaczynają durne komentarze, ze balonik pękł i jakieś śmiechy z całej sytuacji, a z czasem będzie tego jeszcze więcej

25

Najgorsze w ludziach jest to, ze wystarczy się wycofać i nie ukończyć wyścigu i zaczyna się hejt i umniejszanie. Niesamowite jak tacy ludzie są słabi

0

@Medium, a kto mówił żeby w ogóle rozmawiać z nią o polityce?

32

@tomek8756, Z taką to i ja bym się napił

1

@Vebrol, Casemiro da United coś czego nikt tam aktualnie nie jest w stanie wprowadzić. Dobry odbiór i spokój w wyprowadzeniu piłki. Tam nie ma nikogo takiego w pomocy, każdy się gubi i popełnia błędy. Jeśli do tego transferu dojdzie to uważam, ze dla United to będą same plusy, a dla Casemiro… Ciężko powiedzieć

10

@FC1899Barca, tęsknię za tym człowiekiem, super było go oglądać w akcji przez tyle lat kariery w Barcelonie

1

@Mazi, Boże, co za poroniony pomysł

3

@maciar, będziesz miał kolejny powód żeby pamiętać o tych datach, już się nie wymigasz :P

Powodzenia

1

@eXi, według mnie przepisy to przepisy i jeśli został wywalczony przed zakończeniem doliczonego czasu gry to powinien być podyktowany. Co jeśli jednak by dośrodkowali na pole karne wiedząc, ze to ostatnia akcja meczu i byłby gol na 3:0, który dałby im jeszcze większy spokój? Irytujące jest to, ze każdy sędzia zupełnie inaczej się zachowuje w dokładnie takich samych sytuacjach

2

@marcin62, dokładnie. Większość ludzi takich dystansów autem nie pokonuje w ciągu miesiąca, a co dopiero o własnych siłach XD

0

Ja chyba nigdy nie zrozumiem przepisów i sędziów w piłce nożnej. Teraz Benfica zdobyła rzut rożny przed upłynięciem doliczonego czasu gry, dlaczego sędzia go nie podyktował kiedy nie było po czasie doliczonym? Nie ogarniam dlaczego te wszystkie przepisy nie są jednakowo traktowane przez każdego sędziego

0

@kakusus, niesamowite pieniądze Ci ludzie zarabiają. Szok.

2

@Emhyr, przynajmniej nie ma głupiej gadki, ze nie wiedza gdzie Częstochowa

1

@MarianoItalianoVero, nie wiem, niestety nie ja decyduje i się na tym nie znam. Zmarnował sobie strasznie karierę ten Pan

1

@SinMistico, pewnie dlatego, ze obciążenia podczas meczów są dużo większe i boją się, ze kolejny raz nabawiłby sie kontuzji

2

@Janas11224, niesamowite, ponad 2k km razem…

0

@Hrzan, ciekawe, że nie ma w tym gronie Rudego

0

@Medium, 4/6 piwek codziennie? :D

2

@VegetaPolska, czasem warto dorosnąć, możesz jej to doradzić

0

@taris, a kogo Ty myślisz, ze oni powinni aktualnie sprowadzić? Zawodników, którzy mogliby realnie wzmocnić boki obrony Barcelony zwyczajnie nie ma, bo są nie do wyciagnięcia ze swoich klubów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?