3

@macio_944, ale on nie napisał, ze tyle zarabia. Może zupełnie inny sens ma jego komentarz i naprawdę pyta co o tym myślimy XD

@messi95, według mnie tak, zwłaszcza jeśli te 10k to nie jest jedyna pensja w gospodarstwie domowym. Żyjąc samemu i zarabiając tyle tez da się bez problemów funkcjonować i odkładać pieniądze, wiec zarobki jak najbardziej zadowalające

1

@JohnnyBarca, ja to mam nadzieje, ze on już więcej taktyki z Walkerem i Cancelo w środku pola stosować nie będzie…

0

@paweldunajecfcb, a i jedyne co mi w nim przeszkadza to to, że wychodzi na pole. Mam nadzieję, że na podkarpaciu i w małopolsce kiedyś nauczą się mówić poprawnie

10

@DamianBarcaCule, nie wiem jak Tobie, ale dla mnie jeśli ktoś żyje na wysokim poziomie, inwestuje miliony w aplikacje, ma różne działalności, które funkcjonują to jest to sukces, którego wielu z nas nie osiągnie nigdy

7

@paweldunajecfcb, ja osobiście nic do niego nie mam. To, że sobie drze ryja to mi jakoś mega nie przeszkadza, bo też nie śledzę go regularnie. Bardzo dużo osiągnął w życiu, przynajmniej tak mi się wydaje

33

@tristan87, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby wejść do kogoś i niszczyć cokolwiek. Zero litości dla tego typu ludzi

0

@Brashearr, zainstalowałem apke i działa mi wszystko poza transmisjami online, zgłosiłem problem do Canal+, ale tak szybko rozwiązują sprawę, ze czekam już chyba prawie miesiąc

0

Ludogorets dwie czerwone w decydującym meczu o awans, niezbyt rozgarnięci

1

@LambiPL, ja ogólnie na ten moment gram w God of War i mogę z całego serca polecić. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z grami, bo przez większość życia klepalem tylko w fife, wiec nie dam rady Ci pomoc niestety

0

@Brashearr, na TV od LG nie działa, ale już na laptopie czy telefonie wszystko jest okej i mogę polecić

1

@ini_barca, przecież lepiej żeby to spróbowali dogadać między sobą zanim pójdą oficjalnie na drogę sądową? O czym Ty w ogóle piszesz. Spróbują załatwić sprawę wewnątrz klubu, a jeśli to nic nie da to możliwe, że pójdą z tym dalej

1

@ini_barca, zrozum, że te umowy mogły być nadużyciem, które szkodzi dla klubu. Jeśli rzeczywiście tak jest to nie należy zostawiać sprawy tylko się tym zająć. To nie jest gra o 15zł, tylko grube miliony. Tylko dzieci i krzykacze tego nie rozumieją

1

@Oskar00, a mi się bardzo podoba co się dzieje aktualnie w klubie. Syf po Bartomeu trzeba posprzątać. Nikt nie działa na niekorzyść klubu.

0

@czółkovsky, a to w takim przypadku nie wiem niestety

0

@czółkovsky, zgłoś poprzez infolinie Sony i tak będzie najlepiej

0

@Medium, dlaczego uważasz, ze ostro w łeb?

16

@SzymonBZ, a to numery dobiera się po tym czy ktoś umie dryblować czy też nie?

0

@QQL5, co poniektórzy krytyczni wobec tych kobiet jakby nigdy nie poznali żadnej wartościowej :D Powodzenia!

21

@dariooo, dla naszego wspólnego dobra przestań cokolwiek komentować...

0

@escarabajo, 20? A nie 10?

34

@umtiti, nie przyjąłem ani jednej i mam nadzieje, ze nikt mnie do tego nie zmusi nigdy.

1

@Yoshi94, ja myśle, ze my wielu rzeczy nie wiemy i nigdy sie już ich nie dowiemy. Chyba, ze aktualny zarząd ostro poleci z tym co się działo w przeszłości

0

@Rewolucja123, a co Ty udajesz, ze jesteś pijany i myślisz, ze nikt nie rozpozna głupoty?

0

@mokrychlopiec, dlatego często piszesz bezosobowo żeby nikt nie ogarnął, ze jesteś kobietą? Przeglądałem sobie Twoje posty, bo nie uwierzyłem, ze mogłaś ustawić sobie taki nick i zanim się doszukałem czegoś co jasno wskazuje na to, ze nie jesteś facetem…

2

@Peciak, 100% racji, trzeba zrobić wszystko żeby przywrócić Barcelonę na odpowiednie tory i jak najszybciej uzdrowić finanse. Niezależnie od tego, czy któryś piłkarz przy takich decyzjach zapłacze czy tez nie

0

@barcelonaLM, jestem zaskoczony. Przepraszam.

@mokrychlopiec, wyjaśnisz, dlaczego taki nick?

0

@mokrychlopiec, a Ty to się aż mokry zrobiłeś na samą myśl o tym

0

@masq, On ze swoim aktualnym poziomem niestety, ale w ofertach przebierać nie może

0

@maroon, Kaczyński

0

@maroon, jak wlonczyl światło to już wtrafil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?