FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podziękujmy Villarrealowi, że nie jesteśmy na 4 miejscu
0
@monsterrize mam juz dosc sprowadzania tych gwiazdek za +100 melonow
1
finał futsalu, awans Barçy B, mecz Barçy wszystko dziś przegrane
oby chociaż Ligę Mistrzów dzisiaj kobiety wygrały
1
76 punktów w 37 meczach, w najlepszy wypadku będzie 79p/38m. odkąd kibicuje Barcelonie nie pamiętam tak słabego dorobku punktowego.
2
@kkbarca to Kuman ją sprzedał czy zarzad?
2
@kamiVeB jeszcze Real ma szanse na majstra
0
ja juz sie przyzwyczailem
4
Manaj nawet w bramke nie trafil w decydujacym momencie :/
0
@Kgorecki2500 przeciez nauczyciele byli szczepieni a maturzysci opuszczaja szkole, wiec w czym problem xd
0
@JimMorrisonFCB no widzisz, a w mojej parafii nie panował rygor
1
swoją drogą to dawno nie widziałem, żeby zawodnik, który wszedł z ławki był później zmieniony - nie przez kontuzje. a tu prosze wczoraj Roberto a w sobote Saul.
6
@ObiektywnyKibic121 własnie takich pilek mi u Pedriego brakuje
0
@barcelonaLM po co im wszystkie wygrane do końca, jak za ich plecami byłyba Barça i Atletico?
1
jeszcze Atleti jutro przegra i kontuzjowany w połowie Real wygra lige
0
@Kacper1432 ale nie wygrali, czyli wyszlo ze sie nie da XD
1
@norbi77 przy 3. golu bardziej Pique zawalil
2
a ja liczyłem na hat-trick Messiego po pierwszej polowie XDDDD
2
Messi przepiekne podanie xD
1
XDDDDDDDDDDDDDD
0
co ten Roberto odwala
0
wiadomo już z kim Barça B będzie grać?
0
Moriba dzisiaj średnio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Czaskoski jak mogłeś, tylko Andrzej jest godzien
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1620375642FCZt3xdU5IbSfCv3FFeT7V,w400.jpg
3
zdac dzis polski a reszta juz z gorki
0
@Chakalaka uf bez Roberto
0
@adambądkowski93 gdyby nie ten połysk wyglądałby lepiej
1
@l0Messini polecamy
1
@Hubertusk Cou nieźle, Messi jak zawsze TOP
1
@Progressive jest Roberto, jest piłeczka i grają chłopaki