FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@barcelonaLM z konfederacji sie wyrasta
2
Busquets - pan piłkarz
3
Neymar TOP
0
GO GO PSG!
2
@Blanco16 dzieciaki pójdą do szkoły = coraz więcej zakażeń = wakacje z lockdownem będą
0
@damiano996 ostre słowa o swoim pokoleniu
0
@damiano996 no przecież takich 15latków wychowali w większości ludzie, będący koło lub po 40 XD
0
@damiano996 co ciekawe, to ludzie w twoim wieku wychowali tą "durną młodzież" XDDDD
1
@ProMILs no pewnie, że nikt.
z homofobią też się nikt nie spotkał w Polsce, a Biedroń w szczególności.
2
@wroclawianin89 nieprzypadkowy dobór słów
5
o kurde nie wiedziałem, że w Finlandii premierem jest kobieta, wychowana w rodzinie homoseksualnej.
ale w Polsce byłby trzask, gdyby takie coś miało miejsce xD
0
@pele1282 @KrystianR wygląda jakby Williams biegł jeszcze szybciej
0
imo Mulligan powinna zgarnąć statuetkę za najlepszą kobiecą role pierwszoplanową.
2
Hopkins z drugim Oscarem w życiu! Świetnie :))
0
@BorzyKrzys dobrze że oglądam po angielsku
5
no i Ojciec z pierwszą statuetką. kozak
1
@Chakalaka ja jestem bardzo ciekaw oscarów dla najlepszego aktora i aktorki.
najbardziej trzymam kciuki za Hopkinsa. boska gra w Ojcu
4
@TylkoBarca7273 Messi, Alba, de Jong/Busi
1
@Chakalaka Nomadland zwyciezca? jak myslisz
1
ktoś czeka na Oscary? :)
9
@MiloszFCB1899 no to pora na remont xD
0
hiszpańska najbardziej wyrównana liga
2
tragiczna druga połowa. najważniejsze 3 punkty
0
@leonek160 lody za 50 złoty? weź najpierw się doinformuj.
"co za pokolenie wyrosło z gimbazy"? ja tylko ci przypomne, że rodzicami tej gimbazy, są ludzie twojego wieku, więc do nich kieruj to pytanie.
1
@Thierry_Henry chłop co sie spiął bo szkalaka napisał, że czas na nową jakość XDDDD
5
@Wossi61FCB ale to SUPERLIGA JEST TYLKO DLA KASY!1!1!1!!!
0
@NaFazieHitman no fajnie ale dalej nie wiem co powiedział
1
@Limaker a to jak jest już po akcji to można faulować?
0
@Pogba co nie zmienia faktu, że wyszli ze strefy spadkowej i zrobili progres
0
Osasuna już na 8 miejscu w lidze. niesamowity progres