FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 jak wszystkie inne
1
@truskawa68 a co mają do tego kraje bliskiego wschodu? xDD
górnicy też jadą na Bialoruś robić protesty, żeby "zobaczyć jak ich odbiorą"?
0
karma za granie na czas
0
@Pilka_jest_okragla robi wrażenie
2
@VamosBarca12 pan z niemiec czy z anglii?
1
@BorzyKrzys 1. Lśnienie (1980)
2. Lęk pierwotny (1996)
3. Lot nad kukułczym gniazdem
0
PSG ostatnimi czasy zachodzi w LM dalej niż Barça + w Paryżu dostanie większe pieniądze
jeśli wybierze klub ze stolicy Francji wcale się nie zdziwie
2
@ZiX Phoenix i Ledger zagrali wyśmienicie ale to dwa inne rodzaje filmów.
joker z kina akcji a joker z dramatu (moze nawet i dramatu psychologicznego) to różniące sie role o 180 stopni
0
Cud w celi numer 7, największy wyciskacz łez jaki widziałem
11
3 finały LM - bez hiszpańskich drużyn = 4 gole
ostatni finał z hiszpańską drużyną = 4 gole
0
w United chyba zapomnieli, że zmiany można robić
1
Mentzen za wolnością słowa, chyba że chodzi o obrażanie Boga to wtedy nie XD
2
@LeoKrol do 2023 roku przedłużyli
1
@Pilka_jest_okragla Villa co nastukał tych goli, szkoda że 200 nie przekroczył
Messi TOP
1
@PatrychoO szkoda ze af1 wylaczany jest z promocji
2
@vangoor Dembele to już od tamtego sezonu powienien zasilać szeregi innej drużyny
23
teraz też są jak zwierzęta
jak leniwce
5
@Aqualitek błąd powinno być 0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 a przed chwilą widziałem komentarz, że cały zespół mu próbował pomóc xdd
1
@Kamiloza91 w 2 sezony jak najbardziej
0
@lukaszbarca15 przeciez nie zyczy zle tylko cisnie beke
14
@saviolagzk gdyby mógł to by jeszcze Pedriego wystawił kolejny raz od pierwszej minuty xdd
2
@FanKFC z checia bym sprzedal Usmana a Antka zostawil
1
@Jacu327 w weekend deszcz
nowe nie znalem
0
@amanter dzisiaj przecietny mecz w jej wykonaniu
0
@DaPidejpi finał LM już był tak naprawdd w półfinale pomiędzy FCB a PSG. ten mecz to bardziej formalność
1
Vamos FCB Femeni po 8-0!
9
@Herato Barca to sie sama pozbawila mistrzostwa juz kilka meczy temu
0
@usztafik ale bym takiego Ville i Pedro pooglądał