FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet nie jestem zły po tym meczu, wiadomo było że z tymi kurwami nie da się normalnie grać w piłkę, życzę im wszystkiego co najgorsze.
0
Raphinhia w lidze to jest od pewnego czasu żart
1
Jak nie wpadnie jakiś farfocel z dystansu to tego nie wygramy.
0
Ale to będzie orka na ugorze w drugiej połowie.
0
Musimy szybko tutaj strzelić bramkę bo w drugiej połowie to może pogramy z 10 minut przy remisie.
2
@mekston raczej nie było, Kounde wystawił nogę i to zadecydowało.
1
Jezu Lewy co to za przyjęcie.
1
Pedri coś Ty wyczarował
0
@Kitek1640 Marcin Wszołek
0
Djene, ciekawe ile mu zajmie zanim pokaże swoje przyzwyczajenia z dżungli.
0
Gavi w gazie, brawo.
0
Aż się boję myśleć jakimi argumentami przekonał Deco do pozostania Araujo, oby tylko nie dali mu jakiegoś kosmicznego kontraktu.
0
@Dalhi nie wydadzą tylko na konsole nowej generacji bo im by się to nie opłacało, PS6 pewnie będzie miało premierę w 2027r, dostępność będzie bardzo słaba podobnie jak było na premierę z ps5 więc na 99% Wiesiek wyjdzie na ps5, a co do black ops 6 to śmiem twierdzić że to najlepszy COD jeśli chodzi o kampanię od bardzo dawna więc polecam.
0
@Ryoumen Tego drugiego następcę to już mamy.
0
@abram3k pisałem to już kiedyś napisze jeszcze raz, dam sobie rękę uciąć że Laporta kazał Flickowi wszystkie siły rzucić na LM, tam są pieniądze za wygrywanie i laporta będzie miał postawę aby zostać na posadzie prezydenta. Liga jak się wygra to ok ale jak nie to nikt płakał nie będzie.
0
Ale ten czas powoli leci
1
Dobra, dobra byle się nie cofnąć mega do obrony, grać swoje
1
@LOPEZ16 ale brednie, rudiger tak samo powinien mieć minimum żółtą na koncie za te hamskie łokcie.
10
Taktyczny faul bez kartki xDDDDDD
2
@kemyt1995 chyba zapomniałeś kto sędziuje.
5
Oho, Araujo wejdzie
0
Ale on jest cudowny
1
Sprawdzali w ogóle ten możliwy faul? Xd
0
Balde dalej się cofaj xd
0
@Andrzej_Majonez 2:2 karne, Vini, Bellingham i Mbappe nie trafiają, wygrywamy 3:0 w karnych.
0
De Jong kurwaaaaaaaa
0
Raphinhia i skuteczność w ostatnim czasie to obrali różne drogi.
1
@karolszymek tak, na polski to są różne tłumaczenia.
1
Właśnie skończyłem oglądać na MAX serial "Wybrani" z ang. "Person of Interest", genialny, aktorstwo powaliło mnie z nóg, jak ktoś lubi dynamiczną akcję to bez zająknięcia powinien obejrzeć poza tym daje do myślenia co do sztucznej inteligencji. Wpada na podium moich ulubionych seriali bez dwóch zdań.
3
Te skoki są ultra nieoglądalne, noty sędziowskie dawane totalnie losowo i chyba za nazwiska, Wąsek skacze 1,5m dalej od lidera i jest 9 XD, te przeliczniki to chyba też dodawane są według nazwisk, im lepszy zawodnik tym więcej dodatnich punktów, odpaliłem pierwszy konkurs od dawna i jestem w szoku jak to wygląda.