0

Nawet nie jestem zły po tym meczu, wiadomo było że z tymi kurwami nie da się normalnie grać w piłkę, życzę im wszystkiego co najgorsze.

0

Raphinhia w lidze to jest od pewnego czasu żart

1

Jak nie wpadnie jakiś farfocel z dystansu to tego nie wygramy.

0

Ale to będzie orka na ugorze w drugiej połowie.

0

Musimy szybko tutaj strzelić bramkę bo w drugiej połowie to może pogramy z 10 minut przy remisie.

2

@mekston raczej nie było, Kounde wystawił nogę i to zadecydowało.

1

Jezu Lewy co to za przyjęcie.

1

Pedri coś Ty wyczarował

0

@Kitek1640 Marcin Wszołek

0

Djene, ciekawe ile mu zajmie zanim pokaże swoje przyzwyczajenia z dżungli.

0

Gavi w gazie, brawo.

0

Aż się boję myśleć jakimi argumentami przekonał Deco do pozostania Araujo, oby tylko nie dali mu jakiegoś kosmicznego kontraktu.

0

@Dalhi nie wydadzą tylko na konsole nowej generacji bo im by się to nie opłacało, PS6 pewnie będzie miało premierę w 2027r, dostępność będzie bardzo słaba podobnie jak było na premierę z ps5 więc na 99% Wiesiek wyjdzie na ps5, a co do black ops 6 to śmiem twierdzić że to najlepszy COD jeśli chodzi o kampanię od bardzo dawna więc polecam.

0

@Ryoumen Tego drugiego następcę to już mamy.

0

@abram3k pisałem to już kiedyś napisze jeszcze raz, dam sobie rękę uciąć że Laporta kazał Flickowi wszystkie siły rzucić na LM, tam są pieniądze za wygrywanie i laporta będzie miał postawę aby zostać na posadzie prezydenta. Liga jak się wygra to ok ale jak nie to nikt płakał nie będzie.

0

Ale ten czas powoli leci

1

Dobra, dobra byle się nie cofnąć mega do obrony, grać swoje

1

@LOPEZ16 ale brednie, rudiger tak samo powinien mieć minimum żółtą na koncie za te hamskie łokcie.

10

Taktyczny faul bez kartki xDDDDDD

2

@kemyt1995 chyba zapomniałeś kto sędziuje.

5

Oho, Araujo wejdzie

0

Ale on jest cudowny

1

Sprawdzali w ogóle ten możliwy faul? Xd

0

Balde dalej się cofaj xd

0

@Andrzej_Majonez 2:2 karne, Vini, Bellingham i Mbappe nie trafiają, wygrywamy 3:0 w karnych.

0

De Jong kurwaaaaaaaa

0

Raphinhia i skuteczność w ostatnim czasie to obrali różne drogi.

1

@karolszymek tak, na polski to są różne tłumaczenia.

1

Właśnie skończyłem oglądać na MAX serial "Wybrani" z ang. "Person of Interest", genialny, aktorstwo powaliło mnie z nóg, jak ktoś lubi dynamiczną akcję to bez zająknięcia powinien obejrzeć poza tym daje do myślenia co do sztucznej inteligencji. Wpada na podium moich ulubionych seriali bez dwóch zdań.

3

Te skoki są ultra nieoglądalne, noty sędziowskie dawane totalnie losowo i chyba za nazwiska, Wąsek skacze 1,5m dalej od lidera i jest 9 XD, te przeliczniki to chyba też dodawane są według nazwisk, im lepszy zawodnik tym więcej dodatnich punktów, odpaliłem pierwszy konkurs od dawna i jestem w szoku jak to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?