FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bezbłędna pierwsza połowa w wykonaniu Barcelony, w pressingu top, w obronie top, jedyne do czego można mieć uwagi to że jest tylko 1:0.
1
@BulaKG Bruno gumaraes czy jakoś tak, ten z Newcastle xd
4
@Eklerek duch cuszimy to jest piękna gra. Polecam fest.
3
Ciekawostka na noc, Leo Messi ma więcej złotych piłek niż Cristiano Ronaldo mistrzostw ligowych.
0
@Katalończyk 99 ja się z Tobą oczywiście zgadzam, tylko wiadomo jak działają media, jak jakiś temat żre to będą go wyciskać do końca.
0
@Katalończyk 99 jest artykuł bo jest temat na czasie jeśli chodzi o policjantów i będzie każda taka sytuacja rozdmuchiwana nawet jeśli tak jak w tym przypadku było wszystko jak najbardziej w porządku.
0
@Maker0 nie wykluczone.
3
Mogli by od początku narzucić narrację że wrócimy na camp nou w 2026r, zero presji kibice byli by nastawieni i ok, jakby się udało szybciej to super a tutaj wyznaczyli jakiś nierealny do spełnienia termin powrotu patrząc na postęp prac a w mediach zdziwienie bo się okazało że Laporta leje wodę, szok, zdziwienie, tysiące pytań bez odpowiedzi.
1
@Kgorecki2500 nie dostanie 37 a 38 tysięcy, skądś to info musiało pójść, teraz chcą wyjść z twarzą z tej sytuacji tym bardziej po tym jak wyszło że nielegalni imigrancji dostają po 40k od naszego państwa. Państwo z dykty.
5
@Eklerek trzeba dodać że tych imigrantów reprezentują adwokaci opłacani przez tzw grupę granica, to jest dopiero patologia ale jak widać polskim rządzącym nie przeszkadza że na naszym terytorium działa i jawnie pomaga nielegalnym imigrantom jakaś grupa.
0
@Beztroskii czasem mówi się że kibice to 12 zawodnik danej drużyny, w barcelonie to trybuny wręcz pomagają rywalowi bo nie wspierają swoich, mają w dupie, zazdroszczę atmosfery na Metropolitano czy na Bilbao gdzie kibice faktycznie wspierają swoją drużynę.
1
@Seledynowy nie prawda, jesteśmy na 11 miejscu, ta tabela że jesteśmy ostatni to fejk
6
Brakuje tylko info że Yamal ma dyskomfort kostki i powrót zawodnika do gry nie jest określony.
0
Atletico zagra identycznie jak dzisiaj leganes, oni to potrafią, rusza od początku żeby nas złamać i później 80 minut obrony, tylko tyle wystarczy na nas w aktualnej formie.
0
Kompromitacja na poziomie Romy i Liverpoolu.
1
Ten mecz nas skompromitował
2
Taktyka tysiąca i jednej wrzutki, a strzałów z dystansu jak nie było tak nie ma.
0
Bezradność i tyle.
0
Nie wpadnie tu nic nie ma szans.
0
Ktoś tu wstawiał przed meczem ze leganes ostatnio w La liga wygrało na wyjeździe ponad 1600 dni temu? Xdd
0
Mógłby wpuścić Araujo na środek ataku może by wygrał jakąś główkę bo nie widzę tutaj innej szansy na gola.
0
Oddaliśmy jakiś strzał z dystansu?
0
Lewy zamienił się w ferrana dzisiaj.
3
Kurwa tam jest ktoś na tym stadionie? Jak mnie denerwuje ta stypa.
0
Dośrodkowanie ala Dembele.
1
@Roobo według mnie to nie pretensje tylko czysty fakt, wyższy bramkarz by to wyjął, pena miał to na rękach więc bramkarz 10-15 cm wyższy by to obronił.
0
@esem91 nie będzie wyglądać, będziemy wszystko pchać środkiem.
0
To chyba jeden z tych meczów w którym albo wygramy po farfoclu w 95 minucie albo nie strzelimy nic choćbyśmy grali i 180 minut.
1
50 mln euro proszę państwa.
0
Lewy z października na tu już dublet.