FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Problem w tym że oni bardzo mało tracą, aby myśleć o 3 pkt trzeba zachować czyste konto no a wiemy że o to będzie cholernie cięzko z naszym specjalistą na bramce.
1
@norbi77 gość wyglądał nieźle 20 minut gdzie wszedł na podmęczonego rywala gdzie ciągle atakowaliśmy. Wątpie aby to miało przełożenie na mecz na wyjeździe z trudnym rywalem ale obym sie mylił.
1
Po co takie kombinacje, wiadomo że lewy będzie wchodził w 55 minucie bo nie będzie komu wykończyć akcji, dziwna decyzja Flicka.
7
@Barcanajlepszyteam Nie, poprostu mają odklejonego prezydenta który boi sie opozycji i w ten sposób chce ich uciszyć.
0
@Satim ja 17 lat.
0
@kuz dzisiaj kluczowe będą pierwsze minuty, jeśli pozwolimy nakręcić się Mallorce to będzie źle, bo oni świetnie bronią.
0
Oglądam Roma vs Atalanta i ta Atalanta ma niby ograć Real? Bardzo słabo dzisiaj wyglądają na tle bardzo słabej Romy.
0
@partymaker ostatnie dwa mecze tam to 2:2 i 1:0 dla nas, czuję że będzie podobnie i znów wynik na styku.
0
@FcPortoFan1999 patrząc na przebieg to możemy pluć sobie w brodę że prowadzimy tylko 2 bramkami bo spokojnie mogło by być z 5, bardzo słabe są dzisiaj hiszpanki.
0
@Herato nie każdy zespół ma budżet z gumy jak City. Myslę że pierwszeństwo będzie miał Van dijk, Arnold odejdzie a Salah to 50/50 chociaż chyba jest bliżej odejścia sądząc po jego wypowiedziach.
0
Ściągneliśmy za 57 mln gościa którego nie wiadomo kiedy wystawić bo w każdym momencie może sie połamać, trzymać go na LM? No ale w lidze też nie jest kolorowo więc przydało by się grać najmocniejszą jedenastką ale nie możesz ryzykować że chłop się połamię na kilka tygodni bo znów będzie problem kto ma za niego grać. Współczuję Flickowi bo ma naprawdę spory ból głowy przez nieudolność Laporty i Deco.
1
@Lahey a jest to wgl uleczalne nawet w momencie wykrycia? bo z tego co wiem to chyba nie.
2
@PatrykBarca w Fiorentinie to 3 przypadek że zawodnik zasłabł na boisku w przeciągu 6 lat. Jakieś fatum ciąży nad tym klubem.
1
@Katalończyk 99 ponoć odzyskał świadomość i oddycha samodzielnie, całe szczęście.
0
@Krzysztof1987 Bove.
0
@Lordzi raczej nie skończą, chłop upadł bez kontaktu z rywalem, możliwe że doznał zawału.
0
@Faro właśnie też mi się coś nie zgadzało z tą pulą, tak mi się wydawało że ostatnio drużyna jej nie przejęła a dzisiaj tak.
0
Ktoś wie co się stało w meczu Fiorentiny?
2
Dajcie im już to mistrzostwo bo szkoda grać te ligę.
1
Jak Arsenal tego nie wygra to hit xDD
1
Flick po meczu.
0
@fart jakość tych strzałów była fatalna, Pedri, Fermin powinni dużo lepiej kończyć swoje sytuacje nie mówiąc o Raphinhii i jego sytuacji z pierwszej połowy.
3
Nie chce mi sie komentować popisów tego pana bo bym dostał bana..
1
@kamyk_23 ogólnie każdy zagrał bardzo słabo, Raphinhia w pierwszej połowie musiał mieć gola, Pedri to miał setke na wyrównianie.. o Kounde to szkoda gadać bo od 2-3 meczów wygląda jakby był obrażony na cały świat..
0
@budel17 nie chodzi o "danie" karnego, chodzi o odgwizdanie oczywistego faulu.
0
@J4no za tydzień o 16:15 gramy z betisem na wyjeździe
1
Dajcie już to mistrzostwo Realowi bo przecież to jest ewidentne kręcenie barcelony co mecz
0
Śmierdziało to golem od momentu gdy Martin nie trafił wślizgiem.
0
De Jong klasycznie zjebał podania przy szybkim ataku i do boku.
0
Wyglądamy jak zespół z drugiej ligi dzisiaj.