0

@maroon on go chyba oznacza żeby grok wkleił wiec nie manipuluje odpowiedzią

1

@maroon to AI z exa

0

@Gall a to jest AI, przeciez jest wywiad. Chyba ze mowisz o lektorze, ale to da sie wyłączyć

3

Ciekawa historia dzieciństwa o której większośc nie wie "Kevina".


7

@Luciano99 słyszałem o wróżeniu z fusów, z rąk, ale nie ze stóp

7

@Luciano99 nowy fetysz odblokowałeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 for money

0

@michaleu oni pewnie sami na kacu dlatego tak grają

0

Serio wczoraj byl sylwester a oni każą komuś mecze grać, przesada

2

@Popitek12 nie wszystko co pisze chat gpt to prawda

1

@tomek8756 Brajan Kiełbasa

1

@Comentateiro odwala wam już

0

@July_6_BcN i okej

1

@Hasszz seriale z dubbingiem albo lektorem w tych czasach xd

1

To jakie macie postanowienia? Tylko bez głupich żartów.
Ja zaczne leciutko, wyszlifować angielski na perfect.
Za rok zrobimy checklistę komu się udało

4

@Luciano99 to nie jedz, bo już stary

0

@vivalaice21 nie, ja wpisywałem co potrzebuje i dawali, ale to tez nie były jakieś skomplikowane leki. Np steryd do nosa

1

@tomek8756 romantyk

1

@Comentateiro a ja na odwrót

1

Fajna nuta z mojego nowego ulubionego serialu. Może ktoś zgadnie jakiego


16

I po co ten śnieg pada jak i tak sie roztopi

2

@Kgorecki2500 mam wrażenie ze jest u nas 10 lat

0

@LeszekFCB po prostu nie da się kogoś zmusić do uczuć. Nikt tu nie zna ani tej julki ani jej faceta. W normalnym życiu, też takie zauroczenia mijają a to jest komentowane na podstawie lakonicznego opisu kilku cech faceta i wysnuwane są teorie o badboyach i złych kobietach

3

Ludzie się kłócą w gorących o Raphinhe czy Yamala, zapominając chyba że obaj to nasi piłkarze i mogą grać ze sobą na boisku. Wszystko przez jakieś głupie nagrody indywidualne

0

@draxidox ale się wybił skubany

3

@Lanosss cuckold i Lewandowski, przypadek?

0

@mekston moja opinia jest pod artykułem

0

@kanver_ bo żeby kogoś poznać to trzeba poznać. Nie chce mi sie oznaczać osób, ale tak czytam te dyskusję i skoro osoby single się w niej udzielają i narzekają, to zakładam, że kogoś by jednak chcieli. Tylko w tym celu coś trzeba robić, a w tych czasach najprostsza i najgorsza droga to te wszystkie tindery itd.
Trzeba wyjść do ludzi realnie, bo tak to stworzyła natura, że powinno się poznawać ludzi realnie jak ma coś wypalić.
Przez te wszystkie internety zawsze miałem wrażenie, że to jest szukanie na siłę i uda się w promilu przypadków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?