Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na treningach chyba nikt nie ćwiczy obrony, tylko atak i podania
0
@Gibbon_FCB to zazdroszczę jak czujesz gdy wiesz ze sklepiemy ogórków pokroju jakiejś Osasuny czy Valldolid
0
Szkoda, że ta liga jest tak słaba i raz na ruski rok można zagrać z kimś w miare dobrym i poczuć emocje
2
Oglądanie meczów Real to jak oglądać 10 x ten sam film. Ten sam scenariusz xD
Dlatego dobrze, że tego nie oglądam
1
@Kapitan hawk mój internet sie sprowadza do tej strony, oglądania czegoś, muzyki i czasem szukania informacji
2
@Commando ale ja LR nie porzucam, na nieszczęście dla niektórych
2
@Kapitan hawk już sie martwiliśmy o Ciebie. Tu zgoda, czasem warto coś innego porobić
1
Ja to chyba sobie zrobię przerwę od piłki, w tym i Barcelony. Tak mnie ten sport ostatnio męczy umysłowo, że aż dziwne.
Nikt nie pytał i co z tego
0
@FcPortoFan1999 skąd wiesz gdzie są lepsze?
1
@AduŚ07 a źródło
9
@gumaz do Afryki polować na dziki
0
@agaFCB ale w pracy Cie tak traktują czy jak?
2
Ile on kosztowal 150 euro? I sprzedali 5000 sztuk w godzinę. Niech otwierają fabryke, bo nie Nike a maskotka nam da 1:1 xD
0
Dani Olmo czy Fermin?
Olmo to jednak dużo bardziej wszechstronny i lepszy pilkarz. Fermin ma lepsze wykończenie i częściej mental dojeżdża
2
@Sysia11 jeden z najbardziej emocjonujących meczów w życiu chyba. Stawka była ogromna bo cała kariera Messiego
0
De Jong znowu listonoszuje
0
@MirusAmisz a co wymyślił w tym sezonie poza wysoką obroną? Wymień czym sie ta jego taktyka cechuje
0
W tym klubie chyba jest jakiś odgórny zakaz podawania do przodu pod polem karnym, wszystko musi iść przez skrzydło.
Z czego ostatnio strzelalismy? Z prostopadlych Pedriego, to co robimy, na skrzydło.
Żenada i brak taktyki
0
Ciężko być kibicem w tych czasach gdy mecze są tak nudne. Człowiek ogląda i nie wie po co, ale ogląda
0
@Sulimo że boi sie czwartoligowca? Bo jaki inny sens wystawiania Yamala
0
Dla mnie to już wygląda jakby Yamal sobie decydowal, że chce grać, a Flick spełnia jego zachcianki. Nie ma już wytlumaczenia na to
0
@MessiForeverTheBest zajmij sie sobą i swoimi komentarzami i nie kłam. Chyba że wyliczyłeś to z wzoru Hajto
0
@MessiForeverTheBest typie wyjeżdżasz z jakimś komentarzem sprzed pół roku i zgrywasz mądrego, bo ktoś ma inne zdanie. Get a life
0
@MessiForeverTheBest słabe, jak chcesz obrazić to miej jaja a nie boisz sie moderacji
0
@Filipem o każdym bym to samo napisał, tak samo o Yamalu gdyby jego ojciec ryczał o nagrody dla niego.
Z siostry CR każdy miał bekę a teraz nic w tym złego nagle
1
Gadanie i użalanie żony Raphinhi tylko mu szkodzi. Może w następnym roku by go dostrzegli, a tak będzie miał łatkę tego co sie upomina o nagrody i będzie jeszcze mniej doceniony.
Dla mnie wiocha taka sama jak siostra Ronaldo
1
@Filipem ciekawe kto i jaki by miał cel. Foliarstwo
1
@Filipem to z czym sie nie kryją. Ona sugeruje spisek, jaki?
1
@Messibestplayerintheworld z czym, rasizm? Czy jaką ma teorie?
0
@europejczyk ale czego, bo w Warszawie to od lat nie ma takiego Sylwestra bo bieda xD