Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co z tym Bardadżim, jak on ma grać ogony w co 5 meczu albo tylko wtedy jak Yamal nie może, to bardzo nie fair dla niego. A jak tak dalej pójdzie to będzie w ofertach przebierał
0
@vangoor Bardghij
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na druga musi wejsc Bernal bo ten De Jong i tak tam nic nie robi
1
I tak to wszystko przez miejsce rozgrywanie meczu. Inaczej by Athletic wygrał
3
La la la atlhletic win
1
Wpierdol na Athleticu cieszy prawie tak jak na Realu
2
Roony - ławka, ławka, ławka, pierwszy skład, ławka, ławka, ławka, ławka..
0
@Filipem ale też nie ma pewności ze gdziekolwiek indziej są warunki do powstania życia
4
@macio_944 tak, bo jak leciałem samolotem to była płaska
1
@Filipem śmiesznie by było jakby w jakiejś odległej galaktyce istnialo to co na ziemii, ludzie itp. Ale tego nie zweryfikujemy
1
@July_6_BcN ale chyba nie ma żadnej naukowej teorii potwierdzonej skąd sie to wzięło wszystko, więc nawet ateista nie może mieć pewności co do swojej racji. To wtedy też wiara tylko w wielki wybuch
1
@macio_944 chętnie bym poczytał różne teorie po prostu o stworzeniu świata. Ciekawe czy sie przyjmie temat
6
Mnie zawsze ciekawi jaką ateiści mają wizje powstania świata. Nieskończony wszechświat, galaktyki, planety, i na tej jednej jedynej ziemii istnieje życie. Przynajmniej w świetle tego co jesteśmy w stanie ustalić naukowo na dzień dzisiejszy.
Do tego złożoność organizmów, procesów w naturze, jak to jest że mamy świadomość. Serio wielki wybuch to bardziej racjonalne wytłumaczenie niż Bóg? I że wszystko jest ze sobą połączone, zależne od siebie i ma sens, a nie jest totalnym chaosem który spowodowałby już dawno rozpad życia na ziemii albo całej planety? Dla mnie taka losowość, która sie układa w jedną spójność jest jeszcze bardziej nieprawdopodobna
0
@clyde a jakie są korzyści z braku wiary? Poza tym że możesz grzeszyć z czystym sumieniem. Raczej Ci nikt krzywdy nie robi w taki sposób mówiąc o wierze
0
@Trojanek23 ale w Barcelonie nie ma polityki grania samymi Katalońcami. To jest coś innego
0
@Bogan a oni nie grają dla hajsu? Obaj zarabiają najwięcej w Atleticu a tu zakrywają sie kibicami i jakimiś wartościami. Ciekawe czy by tam dalej gnili gdyby nie te podwyżki.
0
@Tatazolwinia szkoda, że braciszek nie narzeka że Nico zarabia 20 mln i znacząco obciąża budżet płacowy, a taki wyjazd to też zarobek
0
@maroon taki Valverde i Inaki, troche to brzmi jak narzekanie. Gdzie nie pojadą do Arabii czy gdziekolwiek to kibiców miec nie będą.
Mi to nie imponuje, tak jakaby sie uważali za coś lepszego a korzyści z tego żadnych. Kase mają i jakby sobie zrobili jakieś 3 miejsca na transfery spoza to by wyszli na plus
0
@FcPortoFan1999 pewnie wiecek radości by mieki gdyby byli w stanie rywalizować, czy wygrać jakaś lige europy, niż to że maja samych Basków w składzie
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to trochę jest chore, że te przekonania wpływają na ich poziom sportowy, a dalej sie tego trzymają i chca być frajerami do bicia
2
@FcPortoFan1999 a potem robią z siebie pokrzywdzonych przez ich własne wybory
20
Trochę śmieszne, że taki klub jak Atheltic, który uznaje tylko Basków, narzeka na brak kibiców poza ich regionem. A po co ktoś miałby im kibicować i jak sie z tym klubem utożsamiać nie będąc Baskiem
0
@xvcWinterSoldier a tydzień to długo?
1
@Kessie chyba wakacje sie szykują xD dobre
7
@Stinger_ odpowiedź w 4 sekundy, rekord
2
Ile kaw dziennie pijecie max?
5
@Laminedependencia jowita by Netflix
0
@karci0 wygląda na Ai bo poza jak z pornosa a nie z meczu
0
@gumaz nie, bo jakoś nie zwracałem nigdy uwagi na tusze