2

@Stinger_ statystycznie to niemożliwe zeby dwa dni z rzędu mi się udało

2

@blakkudium już na tych hiszpańskich ogórków nie warto stawiać

3

Jeszcze jeden gol Jagielloni i 1 gol Strasburga lub Palace i powinno wejsc
@blakkudium

0

Prawie wszystko wchodzi tylko ta Jagiellonia, wiedziałem xD

1

@blakkudium jeszcze Strasburg

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie da sie słuchać przez te AI

6

@Stinger_ byle Jagielona wygrala

3

Lyon prawie siedzi. Jeszcze 3

0

@Frimpong Black Juice

2

@Stinger_ pgromna loteria, teraz zrobilem bezpieczny. Jak nie wejdzie to zostaje LM i la liga lub PL. Reszty nie ruszam

1

Wkurłem sie i skleilem nowy kupon
@blakkudium

1

@blakkudium ta, spalone.
Jednak lepiej grać to co znasz i najbardziej bezpiecznie jak można, czyli ten lub ten wygra xD i 4 zakłady na kupon max

1

@blakkudium mi to nic nie wejdzie xd jakie dno

1

Co jest wszyscy faworyci dostają oklep
@blakkudium

2

Ladna akcja Porto, ale moglo by Nice też strzelić

0

@July_6_BcN ja nie lubię być w gorących akurat, a po drugie oglądam mecze

0

Proto linia obrony niczym Barca

0

@July_6_BcN wieczór jeszcze trwa, jeszcze możesz zdobyć przewagę

1

@July_6_BcN 5 minut minęlo Julka

0

@Frimpong wytwórnia filmowa. Następne pytanie

1

Nie wiem jak to sie stało, ale już
@gumaz

2

@blakkudium a to pech

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Meczu nie zdążyłem odpalic a Porto juz gol
@FcPortoFan1999

2

@macio_944 w sumie to nie musi być Disney. Takie pierwsze skojarzenie, że animacje to Disney, ale nie musi tak być

3

Najlepsza animacja Disneya? Zaczynam:
Król Lew, za dzieciaka się wszystkie te piosenki znało na pamięć z filmu

0

@Kgorecki2500 ja obieram podobnie, bo jestem leworęczny a obierać umiem tylko prawą ręką

1

@Who_you_mam gorzej to chyba usiąść na kiblu i zapomnieć zdjąć spodnie

0

@PatrykBarca krytykowałem, ale nie sprzedawałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?