Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick zerowa reakcja przy linii. Wiem że to juz nic nie zmieni, ale tak jest zawsze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Niestety te wszystkie wynalazki jak De Jongi, Arauje to Flick ich chcial przedluzac i będą w tym klubie następne lata
3
De jong 10 mln netto na 5 metrow nie umie celnie podac, wielki pomocnik haha. Nasza kadra to żart
0
Yamal ma już tez dosyć bo widzi co oni grają. On stwarzał jakies zagrożenie to i tak na marne
0
Ferran sie nadaje na średniaków
Bylo dać tego Rashforda co chociażby z roznego zrobi zagrożenie i swoją szybkoscią
1
@kuz tylko ja mówię o kanale angielskim, gdzie ekspertem jest Henry i też cisnie po naszej defensywie xd
0
@fejkenq zobaczymy, zobaczymy
1
W studiu cbs ladnie po nas cisną, a ten pocieszny czarnoskóry mowi ze nas zmiażdżą
0
@kuz to zrob taki
https://zapodaj.net/plik-UeZgwHPokH
1
@Roobo a no widzisz i tym sie różnimy
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Garcia zrobi różnice
0
Ja postawilem na Benfice, amatorzy
0
@kuz dlatego stawia sie kilka kuponów
0
Rashford miał tą łatwość do liczb, ale Ferran też sie przydaje
0
@Dieselzor raczej ofensywnie
0
@Stinger_ nie bez pwoodu zawsze o tej 19 lecą jakies mecze drugiej kategorii
1
Komentarz usunięty
1
@Frimpong glupi komentarz. To na mundialu/euro tez niech grają o jednej godzinie
0
Już mogliby zrobić te mecze w LM 20:00 i 21:30, żeby można bylo dwa hity obejrzec, a tak najebali tych meczów a i tak można jeden obczaić
3
@BORO_12 zapomniałeś o @mekston
1
@blakkudium ahaa
1
@blakkudium co to jest BB?
1
@Kgorecki2500 niski kurs, ja dalem na Barca i obie strzelą i mialem 4
0
@Kgorecki2500 Barca to pewniaczek?
0
Guille pierwsza polowa kiepska, ale w drugiej ma asyste, blisko byl drugiej i teraz dobra akcja
1
Barca u 19 z golem na 1:0, wygrywamy z Czelsi
1
Guille popalilo styki i kopie rywala z frustracji
1
@kuz no ale naprawdę wchodzi w drybling i dobre decyzje. tylko tez PS
0
U mlodzików młody Kluivert cos tam śmiga po skrzydle