0

@directedbyfcb trener może stać spokojnie jak gra idzie. Jak nie idzie to ja oczekuje reakcji na wydarzenia boiskowe

0

Zobaczcie jak tam Arteta przy linii instruuje swoich. Gadajcie co chcecie ale Flick tego nie robi, tylko stoi, moze bariera językowa. Skad taki pilkarz w trakcie meczu ma brać instrukcje

0

@mekston wiadomo, że jest dobry i wiadomo że duzo strzela z karnych, z czego kręcona byla beczka

0

@Seledynowy bo u nas trzeba zagrać 300 razy przez obrońcę, do bramkarza, następnie do De Jonga który zagra do bramkarza, potem do De Jonga który zrobi 3 kroki z piłką w przód aby sie cofnąć i podać do Cubarsiego. Trochę sie schodzi

0

@mekston ostatnio nie odpowiedziałeś jakoś.
Ps to tylko Olympiacos

2

@maroon może on myślał, że ta złota piłka służy do gry i w nią codziennie kopie

0

@FCB24 u nas pomocnicy musza podawać do boku, liczby musi mieć Yamal

3

@Frimpong Tabaka

0

W tych wszystkich dobrych zespolach pilkarze wyglądają jak pilkarze, a u nas jakieś posty na insta, jakieś machanie łapami, jakieś truchtanie a głowa poza boiskiem

7

@ACRAB95 nie ma niczego i to nie żart

1

@turhiay Bernal powinien zostać w rezerwach i sie rozwijac a nie gnić na ławce

4

Jednak Xavi mial racje, chcial Kimisia, Zubimendiego a my sie śmialiśmy

2

@partymaker ale chodzi o caly zespol jak sie ustawia w defensywie i zagęszcza

5

Ale ten Arsenal ma zorganizowana obrona, teraz wyobrazcie sobie ze Barca sie tak ustawia xd

0

@krycha2201 do rotacji do pomocy, może.
Bo nieźle sie odnajduje w tej roli.

0

@mekston cisnęli ich od 30 minut. Winny to jest Balogun marnując 3 setki

0

@krycha2201 wróci do Barcelony. U Huttera coś grywal i miał więcej minut xd

0

@Eklerek wpuscil na 15 min, a Akliusz gral piach caly mecz. Fati przynajmniej cos rozgrywal ostatnio. A kto to jest Michal

0

@partymaker o wiele gorzej jest niz bylo xD

0

@Eklerek bez formy od zmiany trenera, wpuscil jakichs nonameów i pilki nie dotknęli. Bologun zmarnowal tez ze 3 sytuacje

0

Nawet Pafos ciśnie te Monaco śmieszne

0

Balogun co sabotuje, kontre 3 na 1 zepsuł

2

Oglądam te Monaco, gosciu z Pafosa zagrywa zajebiście na dobieg podanie prostopadle do nóżki i towrzy sytuacje 1 vs 1, ale u nas De Jong z pensja 20 mln nie potrafi. Nie rozumiem..

0

Co ten Balogun marnuje to jest masakra

2

@Krzyniu nie ejst, ale ma inne atuty, jak łatwość do goli, asyst, zdobywanie przestrzeni (czasem) jak cały zespół zle gra to ciężko wyciągnąć wnioski. On gra bardziej jako podwieszony napastnik a dwaj pozostali pomocnicy powinni robić robote w środku

5

@Krzyniu przecież to nie wina Fermina. Jakby byl w Chelsi wczoraj to by chodzil jak ta lala.
Obiboki jak De Jong , Kunde, Araujo z glupotą to sa problemy

0

@Guillegavira wiadomo, ale mlodzian szybko zaczął grac porządnie i nie potrzebowal 2 lat aklimatyzacji

0

@noface bardziej lubie Arsenal, ale myślę ze Bayern wygra

0

Może w końcu w drugiej połowie zagra duet Fati i Pogba

0

@Messibestplayerintheworld a Lewy chociażby, ale latwiej do tylu, bez ryzyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?