Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb trener może stać spokojnie jak gra idzie. Jak nie idzie to ja oczekuje reakcji na wydarzenia boiskowe
0
Zobaczcie jak tam Arteta przy linii instruuje swoich. Gadajcie co chcecie ale Flick tego nie robi, tylko stoi, moze bariera językowa. Skad taki pilkarz w trakcie meczu ma brać instrukcje
0
@mekston wiadomo, że jest dobry i wiadomo że duzo strzela z karnych, z czego kręcona byla beczka
0
@Seledynowy bo u nas trzeba zagrać 300 razy przez obrońcę, do bramkarza, następnie do De Jonga który zagra do bramkarza, potem do De Jonga który zrobi 3 kroki z piłką w przód aby sie cofnąć i podać do Cubarsiego. Trochę sie schodzi
0
@mekston ostatnio nie odpowiedziałeś jakoś.
Ps to tylko Olympiacos
2
@maroon może on myślał, że ta złota piłka służy do gry i w nią codziennie kopie
0
@FCB24 u nas pomocnicy musza podawać do boku, liczby musi mieć Yamal
3
@Frimpong Tabaka
0
W tych wszystkich dobrych zespolach pilkarze wyglądają jak pilkarze, a u nas jakieś posty na insta, jakieś machanie łapami, jakieś truchtanie a głowa poza boiskiem
7
@ACRAB95 nie ma niczego i to nie żart
1
@turhiay Bernal powinien zostać w rezerwach i sie rozwijac a nie gnić na ławce
4
Jednak Xavi mial racje, chcial Kimisia, Zubimendiego a my sie śmialiśmy
2
@partymaker ale chodzi o caly zespol jak sie ustawia w defensywie i zagęszcza
5
Ale ten Arsenal ma zorganizowana obrona, teraz wyobrazcie sobie ze Barca sie tak ustawia xd
0
@krycha2201 do rotacji do pomocy, może.
Bo nieźle sie odnajduje w tej roli.
0
@mekston cisnęli ich od 30 minut. Winny to jest Balogun marnując 3 setki
0
@krycha2201 wróci do Barcelony. U Huttera coś grywal i miał więcej minut xd
0
@Eklerek wpuscil na 15 min, a Akliusz gral piach caly mecz. Fati przynajmniej cos rozgrywal ostatnio. A kto to jest Michal
0
@partymaker o wiele gorzej jest niz bylo xD
0
@Eklerek bez formy od zmiany trenera, wpuscil jakichs nonameów i pilki nie dotknęli. Bologun zmarnowal tez ze 3 sytuacje
0
Nawet Pafos ciśnie te Monaco śmieszne
0
Balogun co sabotuje, kontre 3 na 1 zepsuł
2
Oglądam te Monaco, gosciu z Pafosa zagrywa zajebiście na dobieg podanie prostopadle do nóżki i towrzy sytuacje 1 vs 1, ale u nas De Jong z pensja 20 mln nie potrafi. Nie rozumiem..
0
Co ten Balogun marnuje to jest masakra
2
@Krzyniu nie ejst, ale ma inne atuty, jak łatwość do goli, asyst, zdobywanie przestrzeni (czasem) jak cały zespół zle gra to ciężko wyciągnąć wnioski. On gra bardziej jako podwieszony napastnik a dwaj pozostali pomocnicy powinni robić robote w środku
5
@Krzyniu przecież to nie wina Fermina. Jakby byl w Chelsi wczoraj to by chodzil jak ta lala.
Obiboki jak De Jong , Kunde, Araujo z glupotą to sa problemy
0
@Guillegavira wiadomo, ale mlodzian szybko zaczął grac porządnie i nie potrzebowal 2 lat aklimatyzacji
0
@noface bardziej lubie Arsenal, ale myślę ze Bayern wygra
0
Może w końcu w drugiej połowie zagra duet Fati i Pogba
0
@Messibestplayerintheworld a Lewy chociażby, ale latwiej do tylu, bez ryzyka