1

@Duche na tym sie wychowalem jeszcze fox kids i ludwiczek, jerry i paczka, dzieciaki z klasy 402, ah ten andy, shi chan i cala reszta. Na carton network jeszcze zajebiste bylo xmeni

0

@ChampionLW może byl zly ze karnego nie strzelil a po drugie tam miedzy nimi iskrzylo o ta zp

0

@Jonyx kolo 23 podobno

1

W sumie gdyby Polska wyszla z grupy z pierwszego miejsca to Argentyna z Francja mogly ze soba zagrac juz w 1/8

0

@KluivertFCB Na poczatku troche mnie wkurzala ta Argentyna zwłaszcza brakiem zaangazowania z Meksykiem do 70 minut ale z meczu na mecz mnie do siebie przekonali no i ten Messi ktory w koncu pokazal jak bardzo mu zależy.

1

@Kgorecki2500 we Francji to sa sami Mekambe

1

@MESSIah16 dla mnie Enzo

1

@MESSIah16 w eleqipe podobno pisza ze kontuzja kolana

0

@Atencjuszek Gvardiol

0

Giroud podobno kontuzja kolana

3

@VegetaPolska Dziś na tvp sport byla wypowiedź pilkarza Francji który sugerowal covida, mowil o wirusie i dystansie spoelcznym ale nie padla ta nazwa i media milcza

1

@Medium ja tak samo reaguje na drzemki

1

@LionelM95 czasami moga byc jakies akcje z przelewami to musisz pewnie poczekac

0

@LionelM95 od razu

1

Oni wszyscy w tej Hiszpanii odklejeni

0

@urbipl wszędzie

1

Ta pierwsza melodia sylabicznie pasuje do slowa Argentina. To musi być znak


7

@FcBarcelonaFanMSN moze im dosypal czegos i dostana sraczki z opóźnionym zaplonem

0

@ranger3120 panel sterowania nvidia np

1

@Kazragore raper. Barcelona zalozyla koszulki z jego logiem i przegrala klasyk

2

Przynajmniej pamiatke maja fajna ten medal

1

@an_di zwłaszcza z Argentyna

0

@Chaoss dobrze ze nie zle uderzyl głowę piłką

0

@Ogorinho1974 Tam tylko Hakimi jest normalny i moze Nesyri

1

Dawaj karniaczka abdul

0

Ten sedzia przypomina takiego sedziego z fify (gry) xd

0

Oni by mu w twarz napluli a ten by zachowal spokoj i kartki nie dal

4

Dobrze, ze ten sedzia finalu nie dostal xd

0

@Roobo troche mu kostka skrecila po kopnieciu ze by mogl skoczyc na pilke i sobie cos zrobic wiec raczej karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?