Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Duche na tym sie wychowalem jeszcze fox kids i ludwiczek, jerry i paczka, dzieciaki z klasy 402, ah ten andy, shi chan i cala reszta. Na carton network jeszcze zajebiste bylo xmeni
0
@ChampionLW może byl zly ze karnego nie strzelil a po drugie tam miedzy nimi iskrzylo o ta zp
0
@Jonyx kolo 23 podobno
1
W sumie gdyby Polska wyszla z grupy z pierwszego miejsca to Argentyna z Francja mogly ze soba zagrac juz w 1/8
0
@KluivertFCB Na poczatku troche mnie wkurzala ta Argentyna zwłaszcza brakiem zaangazowania z Meksykiem do 70 minut ale z meczu na mecz mnie do siebie przekonali no i ten Messi ktory w koncu pokazal jak bardzo mu zależy.
0
Messi i Alvarez
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0A4v14xVNvP8gyKGpg5XfJgiJkiv7mf6GmV5gVYBAiam6yoeNTZVbD6S2bZNCyboyl&id=107214457612388&eav=Afa8_Cpkb9x-qi2s3LKThDp8V6yWeBJfYvJ59QsvbJP_Hga81h_nuZ2JUR41X0mcd9Q&m_entstream_source=feed_mobile&anchor_composer=false&ref=opera_for_android_speed_dial&paipv=0
1
@Kgorecki2500 we Francji to sa sami Mekambe
1
@MESSIah16 dla mnie Enzo
1
@MESSIah16 w eleqipe podobno pisza ze kontuzja kolana
0
@Atencjuszek Gvardiol
0
Giroud podobno kontuzja kolana
3
@VegetaPolska Dziś na tvp sport byla wypowiedź pilkarza Francji który sugerowal covida, mowil o wirusie i dystansie spoelcznym ale nie padla ta nazwa i media milcza
1
@Medium ja tak samo reaguje na drzemki
1
@LionelM95 czasami moga byc jakies akcje z przelewami to musisz pewnie poczekac
0
@LionelM95 od razu
1
Oni wszyscy w tej Hiszpanii odklejeni
0
@urbipl wszędzie
1
Ta pierwsza melodia sylabicznie pasuje do slowa Argentina. To musi być znak
7
@FcBarcelonaFanMSN moze im dosypal czegos i dostana sraczki z opóźnionym zaplonem
0
@ranger3120 panel sterowania nvidia np
1
@Kazragore raper. Barcelona zalozyla koszulki z jego logiem i przegrala klasyk
2
Przynajmniej pamiatke maja fajna ten medal
1
@an_di zwłaszcza z Argentyna
0
@Chaoss dobrze ze nie zle uderzyl głowę piłką
0
@Ogorinho1974 Tam tylko Hakimi jest normalny i moze Nesyri
1
Dawaj karniaczka abdul
0
Ten sedzia przypomina takiego sedziego z fify (gry) xd
0
Oni by mu w twarz napluli a ten by zachowal spokoj i kartki nie dal
4
Dobrze, ze ten sedzia finalu nie dostal xd
0
@Roobo troche mu kostka skrecila po kopnieciu ze by mogl skoczyc na pilke i sobie cos zrobic wiec raczej karny