Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaaaaa Deschamps panika
0
Francja jaka obesrana
2
Ale to jest piekne i te lzy Do marii
3
Nie wierze w to jakie to piękne
2
Kurwaaa Messi co on zrobil i di maria eniusze!!!!!
0
Oni graja jak mistzrowie gniota ich zasluguja by to wygrac
1
Messi dzisiaj jak krol on jest kosmiczny
3
Niech ten mecz juz sie konczy
0
Messi walczak ogluszony pewnie
0
Dembele to zrobil specjalnie
0
Dobrze Marcin nie daje kartek naszym
1
Dembele jak sie za leb zlapal po faulu xd
1
Dobic ich rozjechac
2
Messi kocham cieee
1
DemeBus sabotuje kochany
0
Messsi strzel to blagam
0
Kurwa krzyknalem po karnym jakby to gol byl
0
Francuskie pieski autobus
3
Ja jebee co to bylo de paul
2
Ja to jestem tak zesrany ze nawet Szpaka nie slysze
2
Messi bylo strzelaccc
1
Argentyna na razie lepsza ale niech juz cos stzrela
0
Sedzia Marcin xdd
0
@msmsms za czesto gwizdze
0
Wkur mnie ten marciniak
2
Mam chyba nerwice bo sie trzese podczas tego meczu xd
1
Gdzie jest kartka do uja
6
Ja pierdziele jakie to sa emocje
0
Ta mina De paula hahaha
10
Nie spierdol tego Argentyno