0

Hahaaaaa Deschamps panika

0

Francja jaka obesrana

2

Ale to jest piekne i te lzy Do marii

3

Nie wierze w to jakie to piękne

2

Kurwaaa Messi co on zrobil i di maria eniusze!!!!!

0

Oni graja jak mistzrowie gniota ich zasluguja by to wygrac

1

Messi dzisiaj jak krol on jest kosmiczny

3

Niech ten mecz juz sie konczy

0

Messi walczak ogluszony pewnie

0

Dembele to zrobil specjalnie

0

Dobrze Marcin nie daje kartek naszym

1

Dembele jak sie za leb zlapal po faulu xd

1

Dobic ich rozjechac

2

Messi kocham cieee

1

DemeBus sabotuje kochany

0

Messsi strzel to blagam

0

Kurwa krzyknalem po karnym jakby to gol byl

0

Francuskie pieski autobus

3

Ja jebee co to bylo de paul

2

Ja to jestem tak zesrany ze nawet Szpaka nie slysze

2

Messi bylo strzelaccc

1

Argentyna na razie lepsza ale niech juz cos stzrela

0

Sedzia Marcin xdd

0

@msmsms za czesto gwizdze

0

Wkur mnie ten marciniak

2

Mam chyba nerwice bo sie trzese podczas tego meczu xd

1

Gdzie jest kartka do uja

6

Ja pierdziele jakie to sa emocje

0

Ta mina De paula hahaha

10

Nie spierdol tego Argentyno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?