Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nieznajomy wyjmij kija z wiadomego miejsca
0
@Encore nie jest tyle wart. Nachapali sie na Griezmanie i tyle nikt im nie da
1
@Borry Covid został przemianowany na przeziebienie czy na odwrót
0
@Nieznajomy Nie za każdym ale stawiam, ze minimum raz sie pomyli
0
@koziar Howard Webb nas orkadl, to były czasy
0
I w niedziele final ze Szpakiem co Messi będzie przy piłce usłyszymy tekst 'Maradona, ma wybory'
2
@Ying na pewno podania ma nie najlepsze albo zajebie tak jak by strzelal albo niecelnie
0
@Kapitan_SW co maja powiedziec Argentynczycy i final o poranku
2
@Alvarinho Mysle, ze to sie ze soba łączy. Tak czy inaczej wole Argentyne niz Francje jako kraj i ogólnie
0
@bari_94 Enrique nie lubi tego
0
@El Madridista. Sposób gry Hiszpanii jak i Portugalii wynikal ze sposoby gry Marika, Hiszpania po prostu wykazala sie brakiem kreatywnosci i impotencja w ataku co nie zmienia faktu ze wynikalo to z braku umiejetnosci a Moroko nawet nie porbowalo im odebrac pilki wiec klepali od jednego do drugiego. Maroko natomiast umiejetnosci ma do gry normalnej co pokazali z Francja a slizgali sie grajac autobus caly turniej, to sie nie moze podobac. Portgualia grala to samo co Hiszpania tylko mieli wiecej umiejetnosci w kreacji
2
@hayek to sie zgadza ale jeden dobry mecz mial tuz przed kontuzja, a potem byl mundial. Te gwiazdorzenie w nim irytuje
2
@nuevojugador bez sensu, juz niech lepiej zostanie nienjest gorszy od Raphinhi czy Ferrana
1
@escarabajo tez mam nadzieję ze to Maroko wygra
0
Mecz o 3 miejsce dwa zespoly ktore juz ze soba grały trochę meh
0
@Lionel_Messi10 raczej Australii
0
@El Madridista. A z czego wynikal mecz hiszpanii? Z tego jak gralo Maroko
0
@Criss18Barca Nie zgodze sie, zawodnik ktory brzydko gra malo widowiskowo, traci pilki i tak dalej jest hejtowany co ta strona chociazby Ci moze udowodnic. Tworzenie akcji ofensywnych majac na przeciw siebie 11 przeciwnikow (autobus) to tez nie lada wyczyn i lamiglowka jak ta pilke przenieść do bramki
1
@Luciano99 wymyslic jakies zasady ograniczajace to, teraz Ci nie powiem. Kiedys pilka to bylo po prostu gonienie za nia, kto byl lepszy strzelal bramki a teraz to się zrobilo takie dziadostwo defensywy i inne wysrywy, dokąd to zmierza
3
@PatrychoO Lepiej ogladac, mecz z powtorek to dziadostwo a mozna byc swiadkiem czegos historycznego czyli zwycięstwa Messiego. Jesli nie to poboli i przestanie, sa wazniejsze rzeczy w życiu
1
@Pawci023x wedlug mnie ciezej sie przebic przez zelazna defensywe niz walnac szybka kontre ale mam nadzieję że da rade Argentyna
0
France mają grac defensywnie wedlug Sportu. Ta taktyke autobusów powinni zakazac, to jest takie gowno psujące ten sport
1
@Donnie_Darko fajnie ze chce ci sie robic taka analize a wiekszosc ludzi tutaj nie wie o co chodzi
0
@LewoSkrzydlowy11Neymar nie dawno przedluzyl kontrakt
0
Marciniak jako taki światowiec mógłby sie z angielskiego podszkolić
1
@Borry nie wyobrazam sobie innego scenariusza
4
I tak zaszedl dalej niz Jese a opinie byly, ze to ten drugi zrobi większą kariere
1
@QuaReL Jakie to ma.znaczenie moze synpatyzowac z Aegentyna sedzia z europy i na odwrót. Nie sprawdza tego
4
Oby był szczęśliwy dla Argentyny
2
@Encore ważne że Realowi cene podbiaja, czy warto to sie okaże