Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds On jednego gola ma problem strzelic a ty o hattrricku marzysz
1
@taris a do nas Messi i rywalizacja na nowo. Niestety tak pewnie nie będzie
0
@Encore dla mnie to chore i sobie mógłby chwalić gdyby piękny zagrał tak jak Messi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Endrick pochwalił Messiego na twitterze i już go przyszli kibice zlinczowali xd
1
Już dziś o 20
0
@FcPortoFan1999 a potem z Argentyna. Ja wole Francje i otwarty mecz a nie te obrzydliwe Maroko i ich wrednych kibiców
2
@Nano22 w Polsce to norma, jak bylem za granica to bylem w szoku kazdy schodzil kazdemu z drogi a w Polsce jak bydlo sie pchają, nie dadza wyjsc z autobusu albo pchaja sie nie powiedzą przepraszam
0
Dzisiaj kolejny mecz z buczeniem przez 90 minut. Ciekawe czy to zdekoncentruje Francuzów
2
@Emhyr Ten Urugwajczyk blond co gral z Ghana
0
@mrboom ja stawiam na Maroko chociaz wole Francje. Widzac gre Maroko daje im duze szanse ale mam nadzieję ze Deshamps wykuski inna taktyke niz Hiszpania czy Portugalia. Oczywiście w finale za Argentyna
5
@Barca_bwo Bo chcieli murowac caly mecz a karny spowodowal ze musieli sie otworzyć
2
@Solmyr A mnie pozytywnie zaskoczyli bo polowa komentarzy docenia Messiego i Argentyne, a troche odklejencow jest zawsze
2
@kamiVeB Alvarez byl królem strzelcow ligi argentynskiej przed transferem do City
@kuz w lidze 356 minut i 3 bramki czyli dobrze
7
@Xpert77 Pewnie dlatego bo jest hiszpanem i niezbyt bystrzy ludzie pracuja w tym klubie. Kupuja oczywiste gwiazdy po 100 mln zamiast znaleźć talent w niższej cenie
2
Szkoda, że nie stać nas na tego Enzo 90 milionów klauzula podobno
0
@arasz1819 graliśmy razem w piłeczkę
3
@Messibestplayerintheworld dla mnie oczywisty bo Alvarez mogl dobiec do tej pilki. Modric twierdzi, ze to pilkarz w bramkarza wbiegl xd jeszcze dodam ze bramkarz mial kontakt z Alvarezem w polu karnym nie trafil w pilke. Nie ma o czym dyskutowac
2
Modric sie pruje o karnego, niezła odklejka. Argentyna ich pożarła i wypluła mentalnie i grą też
1
@Medium trochę chore, że taki 2008 sobie kupi, a 2009 nie. Osobiście nie pale, ale niech zakazuja wszystkim albo nikomu
1
Przez wczorajsze wyczyny w nocy mi się Messi śnił
1
@Sau_Ron Ja uwazam Francje za dobra i lepsza od Hiszpanii ale wedlug mnie jednak Portugalia wygladala lepiej na tym mundialu i miala cięższych przeciwnikow. Francje nawet taka Polska przez chwile zdominowala i te bluski Mbappe im robily polowe meczy. Wrzutka byc moze ale Maroko cos czuje ze tez strzeli z ta elektryczna obrona Francji. Ogólnie mecz Anglia Francja byl wyrownany ale wiecej dobrych okazji miala Anglia
0
@Sau_Ron no nie ma srodka ale oni graja dwiema liniami obrny albo nawet trzema i jak ktos tego nie rozklepie to cienko to widze, stracili jednego gola do tej pory i to po samobóju
2
@Kamiloza91 ja widze coś po nich czego nie widac po innych. Oni nie wyszli pograc w pileczke tylko zdobyc puchar i na tym sa skupieni i zawzięci. Po Maroku to jeszcze widac i ich sie obawiam i mysle ze Francja to przegra
2
@Sau_Ron chodzi o to ze wtedy jedna ekipa bylaby z europy, ale z drugiej strony niby taka zasada obowiazywala na mudnialu a często to nie bylo przestrzegane
4
@antymadridista100 może to Twoje subiektywne spostrzeżenia. Z moich obserwacji im wiecej sie udzielasz tym częściej sa inni ktorzy ci odpowiedzą
2
@antymadridista100 każdy moze dyskutowac, pytanie czy kogoś to zainteresuje na tyle by wchodzić w dyskusje
2
@Lionel_Messi10 troche to przykre, ze te 4 lata temu Argentyna im nie pogratulowala zwyciestwa, a Chorwacja pokzala klase
0
@antymadridista100 e tam polecenia, ważne ze mozna sie wyżyć coś od siebie dodać, dać upust myślom i emocjom, polecenia nie sa nikomu potrzebne. Mi czasem jedno słowo w komentarzu sie spodoba i go odruchowo klikne, nie rozmyslam nad tym. Wspolczuje problemow
5
Messi po prostu zczail na czym polega fart Ancelottiego. A mianowicie guma do żucia