0

Meksyk wlasnie nie trafil na pusta bramke xddd z 7 metrow

0

@cris2706 z dramatyczna polska gra zobaczymy z powaznym przeciwnikiem

0

Meksyk prawie 3 strzelil

0

@Zoker gol arabii by nas szybciej wywalil z turnieju

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Argentyna na farcie sie przeslizgnie dalej, dopiero w tym meczu cos graja a tak to byli tragiczni

4

Meksyk musi strzelic 4 znawcy bo mamy mniej kartek

6

Komentarz usunięty

4

Sedziow powinni zlikwidowac i dac roboty ktore lepiej beda sedziowac

16

Ale Szczesny z forma wystrzelil, szacun dla niego bo juz dawno bysmy odpadli z tego turnieju

1

@MesQueUnClub96 mam nadzieję ze jakas manite od francji dostana jak przejda

0

@Xpert77 niedawno w meczu z Arabia po prostu chca nas wywalic z mundialu

0

Tu nie ma o co grac jak sedziowie chujowymi decyzjami wszystko moga zepsuc bo polska nie ma takiej pozycji na swiecie i karne gwizdza kiedy chca

5

@Murazor nie ma podjazdu do Xaviego Iniesty Puyola

2

Oby argentynka odpadla blagam

0

Symulant Messi

0

Wojtek skała oby tak zostało

1

@Arkadinho69 oni wszyscy mi na nerwy dzialaja xd

0

Messiego ktos powinien idnywidualnie bardziej pilnowac oni bez niego nic nie zrobia

2

Haha Krycha xd jaka ruleta

0

Irytuje mnie ten Messi i Argentyna dzisiaj

0

Pomimo checi za duzo miejsca im zostawiamy juz lepiej ten autobus postawic

1

@maroon Meksyk sie musi otworzyc aby nastrzelac bramek bo tylko to im daje awans, Arabia ich zmiecie

0

Coś czuje że Arabia wygra i wszystko roztrzygnie sie w meczu Polska Argentyna

0

Może Francja sie podłożyła

0

@FcPortoFan1999 Korzystny jest dla Australii

0

@takisobiektos Podczas euro tak bylo, sam potwierdzasz moje slowa czepiając sie

0

@AlphaNumeric Ale jest tam jakas walka i motywacja pomimo kopaniny a ci graja jakby im sie nie chcialo brak im serca

0

@Pitinho Nasz taki nie będzie, Arabii raczej też

0

Dania taki regres zaliczyla, rok temu byli kandydatem do wygrania euro i każdy sie zachwycał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?