Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mbeppe leci po ZP
0
@JordiAlbion A mnie jakos nie, w PsG jest bardziej denerwujacy
0
Lewy slabszy mecz ale hejt nieptorzebny bo walczyl na tym turnieju, czasami nie idzie i tyle a najmlodszy nie jest
0
Dzis wszczyscy graja poza atakim
2
Biedny Czeslaw krzyczacy slowo na K...
2
Dobry mecz przynajmniej wstydu nie ma. Malo kto by mogl z Ftancja powalczyc
2
Macie swoje hejty na Mbappe xddd
0
@Donnie_Darko zeby go wzmocnic
1
Blagam o dogrywke i karne
5
Zieliński to by spokojnie w takiej formie do Barcy sie nadawal
0
Matty top of the top
0
Ten Borek to na kazdy zwod, wypuszczenie pilki mówi przyjęcie
1
Lewandowski w zoltych butach gral najlepiej
0
@macio_944 Ale z Dania mu wyszlo ale widac ze zgapione zagranie z Messiego
0
Akcje identyczna jak z Dania chcial zrobic. Chyba go tego Messi nauczyl
0
Hahah ale to dobre bylo jak mu zza plecow wyskoczyl i pilke zabral
1
Drewnoski nie Lewandowski
5
Ale ten ziru wkurwia z tymi przewrotkami
0
@tbas turbogrosik xdd
1
Kaminski tez dobry mecz
0
@draxidox czemu dopiero teraz
0
@kamiVeB top odbior
0
Zielu dobry mecz gra wkoncu
4
Ten mecz jak zm z Hiszpania na euro troche, na remis do wyciagniecia
3
Milik wejdzie i strzeli
0
Niee :/ smutek
0
Kunde gra na czas to bylo zaplanowane
0
Dobra Michniewicz zostaje za ten mecz.XD
1
Ale akcja kurła czemu nie ma gola
0
Polska kozaki dawac