1

@FabianMrozek Cisza w kościele, cisza w armacie kto kibicuje Argentynie zdejmuje gacie

1

@JarekS całe życie sie człowiek uczy

1

@DonMatteo901 Przeciez nawet nie podobna

0

@Emhyr Pokazali jacy sa genialni z meksykiem jednej akcji nie potrafili skleic, Messi sam cos wyczarowal a potem ten drugi. Liczy sie gra zespolowa. Juz Polska wiecej kreowala z Arabia

3

@Emhyr Ale tam nie ma zadnej podstawy, bo Messi tam gra? Poza Messim ich sklad nie jest wybitny i od początku turnieju graja gowno. Taka francja pewnie by nas zmiotla ale Argentyna to nie ta półka

0

@Worny to nie po polsku to sa słówka z angielskiego

0

@Emhyr w twoich snach

5

@Emhyr Arabia rozjebala Argentyne, Polska rozjebala Arabie. Jakeis pytania?

9

@Emhyr remis i tak nam wtedy wystarczy znawco

0

@MateuszGotowka99 Ty idź lepiej sie do meczu szykuj Mati

0

@Cule1234 pewnie fotomontaz

0

Czy jak miesnie sie regeneruja to bolą, pieką np po kontuzji? Ktos wie jakie to uczucie?

0

@Emhyr Dobra wiadomo o kogo chodzi xd

0

@Emhyr Czesio > Scaloni

0

@Emhyr To bylo przed Arabia, mental urósł po wygranej. Już nawet Czesio ma taktyke o czym dzisiaj mówił w wywiadzie

1

Ja myślę, że mamy lepszy mental od Argentyny oni z Meksykiem sie o swoje nogi potykali bo mieli w głowie ze mają 0 punktow to co bedzie dzisiaj. Polska jak ma nóż na gardle to wskakuje na wyższe obroty.

0

@gefrank Jest szansa że za Szczęsnego

2

@FcPortoFan1999 Oczywiście że ma, laga na Robercika bylaby grana

0

Ale by w reprze siadł taki Raphinha ze swoja lagą. On nie ma polskich korzeni?


0

Który mecz o 16 oglądacie?

5

@Bartula już wtedy wiedział

2

@Luciano99 Nie klei sie w tej historii argentyńczyk na wakacjach w Polsce

0

@Esteban_ dwa remisy chyba tylko xd

0

Komu kibicujemy, głosowanie
https://strawpoll.com/polls/7rnzG0JbDgO

0

@Zoker ostatnio też byl zdeterminowany, od 70 minuty

0

@Bartula dlatego Iwanskiego tam sprowadzili a Michalik to bardziej amerykanin

1

2

Marzenie od kiedy odszedl, oby za jakiś czas nastąpił come back. Pep to pewnie rowaza bo praktycznie nie ma już świętych krow ze starej paki. Oby jak najszybciej wrócił

0

@Arekvip Albo na PO go dać

3

Mam nadzieję, że gówno. Oczywiście dla Argentyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?