Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FabianMrozek Cisza w kościele, cisza w armacie kto kibicuje Argentynie zdejmuje gacie
1
@JarekS całe życie sie człowiek uczy
1
@DonMatteo901 Przeciez nawet nie podobna
0
@Emhyr Pokazali jacy sa genialni z meksykiem jednej akcji nie potrafili skleic, Messi sam cos wyczarowal a potem ten drugi. Liczy sie gra zespolowa. Juz Polska wiecej kreowala z Arabia
3
@Emhyr Ale tam nie ma zadnej podstawy, bo Messi tam gra? Poza Messim ich sklad nie jest wybitny i od początku turnieju graja gowno. Taka francja pewnie by nas zmiotla ale Argentyna to nie ta półka
0
@Worny to nie po polsku to sa słówka z angielskiego
0
@Emhyr w twoich snach
5
@Emhyr Arabia rozjebala Argentyne, Polska rozjebala Arabie. Jakeis pytania?
9
@Emhyr remis i tak nam wtedy wystarczy znawco
0
@MateuszGotowka99 Ty idź lepiej sie do meczu szykuj Mati
0
@Cule1234 pewnie fotomontaz
0
Czy jak miesnie sie regeneruja to bolą, pieką np po kontuzji? Ktos wie jakie to uczucie?
0
@Emhyr Dobra wiadomo o kogo chodzi xd
0
@Emhyr Czesio > Scaloni
0
@Emhyr To bylo przed Arabia, mental urósł po wygranej. Już nawet Czesio ma taktyke o czym dzisiaj mówił w wywiadzie
1
Ja myślę, że mamy lepszy mental od Argentyny oni z Meksykiem sie o swoje nogi potykali bo mieli w głowie ze mają 0 punktow to co bedzie dzisiaj. Polska jak ma nóż na gardle to wskakuje na wyższe obroty.
0
@gefrank Jest szansa że za Szczęsnego
2
@FcPortoFan1999 Oczywiście że ma, laga na Robercika bylaby grana
0
Ale by w reprze siadł taki Raphinha ze swoja lagą. On nie ma polskich korzeni?
0
Który mecz o 16 oglądacie?
5
@Bartula już wtedy wiedział
2
@Luciano99 Nie klei sie w tej historii argentyńczyk na wakacjach w Polsce
0
@Esteban_ dwa remisy chyba tylko xd
0
Komu kibicujemy, głosowanie
https://strawpoll.com/polls/7rnzG0JbDgO
0
@Zoker ostatnio też byl zdeterminowany, od 70 minuty
0
@Bartula dlatego Iwanskiego tam sprowadzili a Michalik to bardziej amerykanin
1
@ToWinaSedziego masz, teraz to rozpowszechnij
https://strawpoll.com/polls/jVyGJBP19Z7
2
Marzenie od kiedy odszedl, oby za jakiś czas nastąpił come back. Pep to pewnie rowaza bo praktycznie nie ma już świętych krow ze starej paki. Oby jak najszybciej wrócił
0
@Arekvip Albo na PO go dać
3
Mam nadzieję, że gówno. Oczywiście dla Argentyny