FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Gdyby to były czarne karły to by była.
1
@fcbarcafan19 Lukaku zapewne to w końcu zrobi.Troszkę mi to przypomina Belgię z Egiptem.
1
@MateS Belgia nie pierwszy raz gra dość nijako na wielkim turnieju.
3
@Comentateiro Duża nerwowość jest na boisku i niedokładność.
2
@MessiForeverTheBest Mecz jest w sumie ok tylko goli nie ma.
0
Nie jest to typowy mecz pod lornetkę.Za dużo Iran kombinuje z tymi próbami faulu.
3
To niezły wrzut z autu xd
0
@mekston Niespecjalnie ich słucham.
1
@LAMC_10 Śpiewać nie będę dokładnie ale cóż..."Myto, myto!" także daruj sobie te uszczypliwości.
0
@mekston Muszę się domyślić czemu.
0
@LAMC_10 Mam pewność że nie zgłosisz czy zerową?
1
@LAMC_10 Mogę Ci zaśpiewać piosenką Twoje dawne wcielenie? akurat z rapu to jest.
0
@LAMC_10 Ale Ja mam 100 procentową pewność odnośnie Ciebie ;) @MateS A Ja nie chcę.
5
Fajnie że nic nie usłyszałem.To się nacieszyłem z gola.
0
@LAMC_10 Dobrze że nie mam drugiego konta ;) @MateS Ale nie kłóćcie się Panowie.
4
Goooool! Iran Gooool! Taremi-Porto pamięta.
0
@Nazio_87 Co jeśli inni nie zostaną uświadomieni?
2
@Nazio_87 Nie płacz już bo ostatnio tylko od Ciebie to słyszę.Nic innego.
0
@kulek22 Przez złe ustawienie za mało ich będzie.
2
Za defensywnie wyszedł Iran.
1
@VegetaPolska Stare czasy..
1
On gra na kodach.
1
@fcbarcafan19 Za defensywnie wyszedł Iran aby tak robić.
1
Iran też chce zmazać plamę po 1 meczu.
2
@LAMC_10 Oczywiście że tak.
2
Czerwoną daj Lukaku.
0
@Giwera Nie życz tego co Tobie nie miłe.
5
@gumaz W dupie go mam a On mnie.
5
A więc do boju IR Iran!
3
Legia Mistrzem Polski w kosza drugi rok z rzędu.Gratulacje!