0

@VegetaPolska Gdyby to były czarne karły to by była.

1

@fcbarcafan19 Lukaku zapewne to w końcu zrobi.Troszkę mi to przypomina Belgię z Egiptem.

1

@MateS Belgia nie pierwszy raz gra dość nijako na wielkim turnieju.

3

@Comentateiro Duża nerwowość jest na boisku i niedokładność.

2

@MessiForeverTheBest Mecz jest w sumie ok tylko goli nie ma.

0

Nie jest to typowy mecz pod lornetkę.Za dużo Iran kombinuje z tymi próbami faulu.

3

To niezły wrzut z autu xd

0

@mekston Niespecjalnie ich słucham.

1

@LAMC_10 Śpiewać nie będę dokładnie ale cóż..."Myto, myto!" także daruj sobie te uszczypliwości.

0

@mekston Muszę się domyślić czemu.

0

@LAMC_10 Mam pewność że nie zgłosisz czy zerową?

1

@LAMC_10 Mogę Ci zaśpiewać piosenką Twoje dawne wcielenie? akurat z rapu to jest.

0

@LAMC_10 Ale Ja mam 100 procentową pewność odnośnie Ciebie ;) @MateS A Ja nie chcę.

5

Fajnie że nic nie usłyszałem.To się nacieszyłem z gola.

0

@LAMC_10 Dobrze że nie mam drugiego konta ;) @MateS Ale nie kłóćcie się Panowie.

4

Goooool! Iran Gooool! Taremi-Porto pamięta.

0

@Nazio_87 Co jeśli inni nie zostaną uświadomieni?

2

@Nazio_87 Nie płacz już bo ostatnio tylko od Ciebie to słyszę.Nic innego.

0

@kulek22 Przez złe ustawienie za mało ich będzie.

2

Za defensywnie wyszedł Iran.

1

@VegetaPolska Stare czasy..

1

On gra na kodach.

1

@fcbarcafan19 Za defensywnie wyszedł Iran aby tak robić.

1

Iran też chce zmazać plamę po 1 meczu.

2

@LAMC_10 Oczywiście że tak.

2

Czerwoną daj Lukaku.

0

@Giwera Nie życz tego co Tobie nie miłe.

5

@gumaz W dupie go mam a On mnie.

5

A więc do boju IR Iran!

3

Legia Mistrzem Polski w kosza drugi rok z rzędu.Gratulacje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?