FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 Lepiej niech tak nie robi.
0
@Lordzi Wybieram Szwajcarię i Kanadę.
1
@Safrani Ale mówię o ponownych wzmocnieniach w składzie.
2
@Kidd To nie Ja.To Holandia.
2
@blakkudium Pogoda pod Szkotów, choć wczoraj Anglicy nie wykorzystali drobniejszej ulewy bo Afrykanie dobrze reagowali w obronie.
1
@Czajka90 Słyszałem i chyba na razie niech popracuje troszkę jako asystent niż jako samodzielny trener bo mu to od jakiegoś czasu nie idzie.
1
@APTAPT Przynajmniej Valencia w kosza pokaże to co kiedyś potrafiła w nożną a nie jak obecnie-kompromitować i ośmieszać klub.
0
@D10SLEO Ach to dlatego dostałem taki komunikat aby nie pytać. @Giwera już wiem! przecież jakby był Robocik to od razu byłbym oznaczony.
3
@Kidd Po prostu Gyokeres zbyt wysoko dostał na dziurę.
1
@jedrek7000 Mark Goldbridge aż takim hejterem Argentyny jest? nawet nie wiedział człowiek.
5
@Luciano99 I to jeszcze Terry.Szkoda że Polska reprezentacja nie chce pójść w tę stronę.Kilku Piotrusiów z Afryki byłoby chętnych.
0
@gumaz To stawiaj tak.Dawaj.
0
@kamyk_23 Patrząc tylko na punkty to wygląda że pod koniec sezonu będzie mieli nową rakietę numer 1 w postaci Mai Chwalińskiej która ma mnóstwo do zdobycia a w zasadzie nic do stracenia.
1
@Cule Kanada 2:1.
1
@Lionel_Messi10 Jak ma niewielką to nie problem.
1
@tbas Kiełbasa Skolima? wolę Śląską, Góralską albo Kozacką.
0
@mordini123 Troszkę szkoda że Górnik do Polsatu ale Lech w sumie ma ciekawego rywala a nie jakiś byle pimpków.
0
@mekston Miałem ale nie mam.
0
@Czajka90 Żyję na luzie.
1
@Giwera Kto broni tytułu?
0
@gumaz Nie mam i mieć nie zamierzam.
0
@mekston Aktualnie to mogą być problemy z 3 rundą.
0
@gumaz Gdybym miał Fb.
0
@mekston Czyli kiedyś bo dzisiaj już nie.
0
@AmigoBlancos Bader Al-Mutawa-Top.
0
@mekston A co jeśli na 1/16 zakończą przygodę?
0
@gumaz Zrobi kawę.
2
Kiedyś to była Iga Świątek, teraz to nie ma..
0
@mekston Do domu niewątpliwie wrócą.Daj im troszkę czasu.1/16, 1/8 i coraz bardziej stromo się robi.
2
@AmigoBlancos Szkoda że w 2016 roku zakończył karierę reprezentacyjną.Mógł coś z Argentyną jeszcze wygrać..