0

@mordini123 Troszkę szkoda że Górnik do Polsatu ale Lech w sumie ma ciekawego rywala a nie jakiś byle pimpków.

0

@mekston Miałem ale nie mam.

0

@Czajka90 Żyję na luzie.

1

@Giwera Kto broni tytułu?

0

@gumaz Nie mam i mieć nie zamierzam.

0

@mekston Aktualnie to mogą być problemy z 3 rundą.

0

@gumaz Gdybym miał Fb.

0

@mekston Czyli kiedyś bo dzisiaj już nie.

0

@AmigoBlancos Bader Al-Mutawa-Top.

0

@mekston A co jeśli na 1/16 zakończą przygodę?

0

@gumaz Zrobi kawę.

2

Kiedyś to była Iga Świątek, teraz to nie ma..

0

@mekston Do domu niewątpliwie wrócą.Daj im troszkę czasu.1/16, 1/8 i coraz bardziej stromo się robi.

2

@AmigoBlancos Szkoda że w 2016 roku zakończył karierę reprezentacyjną.Mógł coś z Argentyną jeszcze wygrać..

0

@Flyingbetoniarka Anglia nie wygra mistrzostw świata więc odłącz ich.

1

@LeoMessi1994 Są do opykania.Argentyna czy inna Hiszpania ich zatrzyma.

0

@mekston To jaka maskotka..

3

@AmigoBlancos 36 lat to jakiś bardzo stary obecnie jest?

1

@Adran360 Opinie o nieczułości mistrzostw przed mistrzostwami to już będzie pewnego rodzaju klasyk.Już za cztery lata! już za cztery lata! nie nie, Polska nie będzie mistrzem świata ale nieczułość przed mistrzostwami się pojawi że to już nie to samo-że tego nie ma-że tamtego nie ma-klasyka.

1

@Safrani Jak to wszystko pomieścić?

1

@gumaz Ej no! już była kiedyś taka partia tylko od Lewicy a zresztą...nie obrażaj mnie czymś takim.

0

@Arden Niech nie bluźni bo mnie to oburza.

1

Forma Igi Świątek wciąż chwiejna.Niezależnie od nawierzchni-serwis wciąż ma kilka niedociągnięć.

1

@Giwera Witam witam.Facetom może się podobać i słusznie.

1

@PIWOSZ89 Nie i nie mam zamiaru.

1

@LAMC_10 Nie śledzę go a na X-a wchodzę rzadko bo nie ma po co tam wchodzić.

2

@Marusek Zły mecz wybrała po prostu.Oni tak nie grają specjalnie.

1

@LAMC_10 W sumie spoko.Byłoby więcej Galciątek.

0

@Czajka90 Pora szykować się raczej na II ligę.On był niezastąpiony.

2

Zawiodła mnie wczoraj bezradność Anglii!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?