Hej. Pytanie z tych nietypowych. Jak robicie żeberka z grilla. No dziś będę robił i chcę żeby wyszły git. Mianowicie miękkie i takie BBQ. Myślę żeby je najpierw zrobić w piekarniku tak ok 1.5-2 godziny a potem ok 2 godziny na wolnym grillu. Robił już tak ktoś??
0
@NeroTFP1 naród wspaniały tylko ludzie kurwy
1
@Dari0G byłem rok temu i zapomniałem kupić
0
@FcPortoFan1999 zamknięte dziś
0
Gdzie kupić sos holenderski?
1
@BillyButcher no i bardzo dobre wieści.
Jechać z nimi
0
Poszukuję filmiku gdzie na wystawie pewien arab w białym chyba habicie zostaje kopnięty przez konia
0
@gumaz niestety ale nie
1
A tymczasem pora wybrać się na mecz.
Rapid Wodzisław - Akademia BVB U13.
Trzymcie kciuki oczywiście za Rapid
1
Dobra trza się zbierać na mecz.
Dziś o 18
Unia Racibórz - Rapid Wodzisław U13.
Trzymcie kciuki za Rapid
0
@Ptasior placki nie placki ale nas ograli bo taki właśnie jest futbol i tyle
0
@TR3YWAY no właśnie też mnie to ciekawi. Może to jakieś katalońskie rytmy
1
@kubix05 kurcze a ja myślałem że on już nie żyje.
Piękny wiek
0
Hej.
Pytanie z tych nietypowych.
Jak robicie żeberka z grilla. No dziś będę robił i chcę żeby wyszły git. Mianowicie miękkie i takie BBQ.
Myślę żeby je najpierw zrobić w piekarniku tak ok 1.5-2 godziny a potem ok 2 godziny na wolnym grillu.
Robił już tak ktoś??
0
Tak patrzę na mecz i myślę sobie że Flick wyciska z Barcy więcej niż Gran Tourismo 2 z PS1.
0
Polećcie jakąś prostą aplikacje na rower która pokaże trasę,czas, kalorie itp
1
@Chimera też uwielbiam ten i film no i Jokera
0
@Fido66 w sumie to podróbki
0
Gdzie kupujecie repliki koszulek w necie?
Macie jakieś sprawdzone sklepy?
0
@loswariatofano chyba powoli mnie namawiacie
0
Ojj tak się zastanawiam już od wczoraj i biję się z własnymi myślami czy brać dziś wolne na mecz czy olać sytuację??
3
@Pedri16Future jak dla mnie to możemy go nawet przegrać. Byle by finalnie zdobyć mistrzostwo kraju.
0
@zgutek a co powiedział?
1
@Nazio_87 baskijski
10
Ktoś tu wczoraj pisał że sędziuje jutro Turpin a więc nic złego Realowi nie może się stać.
Prorok jakiś czy co
23
Tak panowie dziś już 20 dzień bez papieroska w ryju.
Trzymajcie kciuki bo pokusa jeszcze jest.
0
@ProMILs no to ja się zapytam ile dni wolnego powinien mieć piłkarz dwudziestoparo letni aby nie czuć się wypompowany?
0
@Fake69 dokładnie jest tak jak piszesz.
Czasami mam wrażenie jakby wszyscy byli zajechania i zmęczeni.
6
@pawelpi04 również wpłacone.
Kwota duża do uzbierania ale życzę powodzenia.
PS. Fajny bąbel z tego Mikołaja.
Trzymamy kciuki bo to przecież kolejny kibic Barcy.
0
@AmigoBlancos myślałem że usunołes już konto
0
@Fabik87 co za patologia.
Mówili będzie var to będzie sprawiedliwość