0

@NeroTFP1 naród wspaniały tylko ludzie kurwy

1

@Dari0G byłem rok temu i zapomniałem kupić

0

@FcPortoFan1999 zamknięte dziś

0

Gdzie kupić sos holenderski?

1

@BillyButcher no i bardzo dobre wieści.
Jechać z nimi

0

Poszukuję filmiku gdzie na wystawie pewien arab w białym chyba habicie zostaje kopnięty przez konia

0

@gumaz niestety ale nie

1

A tymczasem pora wybrać się na mecz.
Rapid Wodzisław - Akademia BVB U13.

Trzymcie kciuki oczywiście za Rapid

1

Dobra trza się zbierać na mecz.
Dziś o 18
Unia Racibórz - Rapid Wodzisław U13.
Trzymcie kciuki za Rapid

0

@Ptasior placki nie placki ale nas ograli bo taki właśnie jest futbol i tyle

0

@TR3YWAY no właśnie też mnie to ciekawi. Może to jakieś katalońskie rytmy

1

@kubix05 kurcze a ja myślałem że on już nie żyje.
Piękny wiek

0

Hej.
Pytanie z tych nietypowych.
Jak robicie żeberka z grilla. No dziś będę robił i chcę żeby wyszły git. Mianowicie miękkie i takie BBQ.
Myślę żeby je najpierw zrobić w piekarniku tak ok 1.5-2 godziny a potem ok 2 godziny na wolnym grillu.
Robił już tak ktoś??

0

Tak patrzę na mecz i myślę sobie że Flick wyciska z Barcy więcej niż Gran Tourismo 2 z PS1.

0

Polećcie jakąś prostą aplikacje na rower która pokaże trasę,czas, kalorie itp

1

@Chimera też uwielbiam ten i film no i Jokera

0

@Fido66 w sumie to podróbki

0

Gdzie kupujecie repliki koszulek w necie?
Macie jakieś sprawdzone sklepy?

0

@loswariatofano chyba powoli mnie namawiacie

0

Ojj tak się zastanawiam już od wczoraj i biję się z własnymi myślami czy brać dziś wolne na mecz czy olać sytuację??

3

@Pedri16Future jak dla mnie to możemy go nawet przegrać. Byle by finalnie zdobyć mistrzostwo kraju.

0

@zgutek a co powiedział?

1

@Nazio_87 baskijski

10

Ktoś tu wczoraj pisał że sędziuje jutro Turpin a więc nic złego Realowi nie może się stać.
Prorok jakiś czy co

23

Tak panowie dziś już 20 dzień bez papieroska w ryju.
Trzymajcie kciuki bo pokusa jeszcze jest.

0

@ProMILs no to ja się zapytam ile dni wolnego powinien mieć piłkarz dwudziestoparo letni aby nie czuć się wypompowany?

0

@Fake69 dokładnie jest tak jak piszesz.
Czasami mam wrażenie jakby wszyscy byli zajechania i zmęczeni.

6

@pawelpi04 również wpłacone.
Kwota duża do uzbierania ale życzę powodzenia.

PS. Fajny bąbel z tego Mikołaja.
Trzymamy kciuki bo to przecież kolejny kibic Barcy.

0

@AmigoBlancos myślałem że usunołes już konto

0

@Fabik87 co za patologia.
Mówili będzie var to będzie sprawiedliwość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?